رفتن به مطلب

خبرنامه ايميلي براي سايت !!!

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان .

من ميخام توي يه قسمت از سايتم جايي باشه كه با وارد كردن ايميل مطالب سايت واسه اون ايميل فرستاده بشه اما دقيقا نميدونم بايد چيكار كنم يه چيز ديگه هم اينه كه سايت من روي هاست رايگانه كه اگه ايميل زياد فرستاده بشه بلاك ميشه پس لطفا روشي رو معرفي كنيد كه به هاست خودم فشار نياره !!!

لینک به ارسال

بهترین راه برای ایجاد خبرنامه استفاده از فیدبرنره

با این روش فشاری هم به هاستتون وارد نمیشه

لینک به ارسال

ميشه بيشتر توضيح بديد من لينك به خارج نميخام من ميخام يه كادر براي وارد كردن ايميل و يه دكمه "عضوم كن" داشته باشم !!!

لینک به ارسال

در خبرنامه فید برنر شما یک کادر و یک عضوم کن! داری. کاربر بعد از ثبت نام یک ایمیل دریافت می کنه و با کلیک بر روی لینک تایید مشترک خبرنامه شما میشه.

از این به بعد شما هر مطلبی بذاری خود به خود برای کاربران ارسال میشه.در واقع گوگل آخرین مطالبت رو به صورت خودکار برای کاربرات ارسال می کنه

به همین راحتی ;)

لینک به ارسال

مي دونم فيد برنر چيه برادر :D

منظورم رو متوجه نشديد ...

من يه كدي ميخام كه تو sidebar.php بزارم كه يه كادر و يه دكمه "عضوم كن" نمايش داده بشه البته به شرطي كه به هاست خودم فشار نياد !!! همين

لینک به ارسال

افزونه

http://wordpress.org...ail-newsletter/

را تست کنید یا این صفحه را ببینید

http://wordpress.org...mail-newsletter

اين افزونه ها از طريق هاست خودم ايميل ميفرستن درسته ؟! ولي من اگه تو يك ساعت بيش تر از 60 تا ايميل بفرستم كل سايت بلاك ميشه !!!

لینک به ارسال

من هم همین مشکل دارم

من از فید برنر استفاده میکنم اما میخوام به کاربرایی که تو سایت عضو شدن ایمیل بفرستم

افزونه ای هست که زمان براش تعین کنیم و تو یه مدت معین ایمیل بفرسته که هاست بلاک نکنه؟

لینک به ارسال

از طریق پنلتون در فیدبرنر می تونید زمان خاصی رو برای ارسال ایمیل ها انتخاب کنید

لینک به ارسال

دوست من

ميدونم ميخواي از هاست خودت استفاده كني

اما يه كار ديگه

از سايت www.webgozar.com عضويت بگير

بعد از كد خبرنامه توي استايل قالبت بگذار تو جاي مناسب

خيلي هم زيباست و فشاري هم نمياره

(همه استاد هستن توي قرار دادن كد توي پوسته)

لینک به ارسال

دوست من

ميدونم ميخواي از هاست خودت استفاده كني

اما يه كار ديگه

از سايت www.webgozar.com عضويت بگير

بعد از كد خبرنامه توي استايل قالبت بگذار تو جاي مناسب

خيلي هم زيباست و فشاري هم نمياره

(همه استاد هستن توي قرار دادن كد توي پوسته)

وب گذر زياد جالب نيست اسم خودش رو زير دكمه مينويسه يه سري مشكلات ديگه اي هم داره ... من بيشتر به فيد برنر اعتماد دارم :D

ولي نميدونم چطوري توي سايت بزارمش اصلا بعد ثبت فيد كدي به نداد كه بزارم توي سايدبار قالب !!!

لینک به ارسال

یه نگاهی به این بنداز

http://ashiyane.org/forums/showthread.php?t=64859

ولي نميدونم چطوري توي سايت بزارمش اصلا بعد ثبت فيد كدي به نداد كه بزارم توي سايدبار قالب !!!

بدست آوردن کد فید برنر:

بر روی Publicize کلیک کنید. سپس از منو راست قسمت Email Subscriptions انتخاب کنید و کد اولی رو در جای مورد نظر قرار دهید

لینک به ارسال

بعیده برای سایتی با 60 تا ایمیل خودکار مشکلی پیش بیاد

شما اگر می خواهی از سایت خودت ارسال بشه که این راهشه برای اینکه از سایت های خدماتی هم ارسال بشه که دوستان گفتند من راه سومی به عقلم نمی رسه

روی یک هاست اشتراکی معمولی در روز ده ارسال دارم و هر ده پست رو برای 650 کاربرش ایمیل می کنم + ایمیل های اطلاع رسانی پیام های خصوصی اعضا و نظرات مطالب تا به حال مشکلی مشاهده نکردم ارسال به صورت دیتا های تعریف شده در ایمیل گروهی با ارسال ایمیل شخصی خیلی فرق داره

لینک به ارسال

یعنی مشکلی پیش نمی آره؟

ببین سایت من کاربر داره میخوام خبرنامه بزارم و از سایت خودم و وردپرس باشه

حالا میخوام مثلا امروز 5 تا مطلب گذاشتم و میخوام چند ساعت بعد به همه کاربرام که تو سایت عضو هستن ایمیل بفرستم که بیاین ببینید

اگر همزمان به 500 تا کاربر ایمیل بزنم یعنی به همه ی کاربرام مشکلی پیش نمیاد؟

لینک به ارسال

اگه تويه قوانين هاست mass email (ارسال زياد ايميل) ممنوع هست بهتره از فيد برنر استفاده كنيد و گرنه سوسپاند ميشيد و دردسر هاي بعد از اون ...

لینک به ارسال

خیر

فیدبرنر فقط مطالبی که شما در سایت قرار می دید رو برای اعضا ارسال میکنه

لینک به ارسال

بخاطر اينكه دو راه هست

يا با هاست خودتون

يا با هاست ديگري (فيد برنر و ساير سرويس هاي مشابه و البته رايگان ! )

كه اگه هاست قوي داريد با افزونه هايي كه دوستان اشاره كردن بفرستيد و اگه مثل من هاست ضعيفي داريد بهتره از فيدبرنر استفاده كنيد

لینک به ارسال

در پست های قبلی دوستان اشاره کردن.

بهتره از افزونه هایی مثل mass-email برای وردپرس استفاده کنید.

لینک به ارسال

دوست عزیز اینها افزونه هایی ساده برای ارسال انبوه هستن.

اگر نیاز به مدیریت ارسال دارید باید از اسکریپت های مخصوص اینکار استفاده کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...