رفتن به مطلب

مشکل صفحه سفید بعد از ویرایش پست در وردپرس 4.0

پست های پیشنهاد شده

با سلام:

من وردپرس سایتم رو از 3.9.2 به 4.0 آپدیت کردم ، الآن وقتی پستی را میخوام ویرایش کنم روی ویرایش پست کلیک میکنم و بعد به صفحه ویرایش منتقل میشم و بعد از ویرایش پست ، روی گزینه "به روز رسانی" کلیک میکنم و سپس برام یک صفحه سفید با آدرس http://site.ir/wp-admin/post.php باز میشود و حتی با reload این صفحه باز سفید میمونه ..

*در آخر پست ویرایش میشه ولی مشکل صفحه سفید دارم !!

لینک به ارسال

با سلام:

من وردپرس سایتم رو از 3.9.2 به 4.0 آپدیت کردم ، الآن وقتی پستی را میخوام ویرایش کنم روی ویرایش پست کلیک میکنم و بعد به صفحه ویرایش منتقل میشم و بعد از ویرایش پست ، روی گزینه "به روز رسانی" کلیک میکنم و سپس برام یک صفحه سفید با آدرس http://site.ir/wp-ad...dmin/post.php�� باز میشود و حتی با reload این صفحه باز سفید میمونه ..

*در آخر پست ویرایش میشه ولی مشکل صفحه سفید دارم !!

همه افزونه هاتون بروز رسانی کنید احتمالا درست بشه این مشکل در موارد بالا که دوستمون هم گفتن میتونه باشه چون برای خودم هم پیش اومده بود با بروز رسانی درست شد

لینک به ارسال

دیباگ رو فعال کردم اروری واسم نشون نداد .

همه ی افزونه ها آخرین ورژن هستند !

الآن دارم افزونه های اضافی رو حذف میکنم شاید نتیجه بده.

وقتی که افزونه ها رو فعال و غیر فعال هم می کنید این مشکل وجود داره؟

بعدا تست میکنم نتیجه رو اینجا میفرستم.

لینک به ارسال

اگر با فعال کردن دی باگ اروری دریافت نکردید و اگر صفحه سفید با رفرش درست می شه

مشکل از تایم اوت سرورتونه که اجازه لود کامل رو بعد از ذخیره سازی نمی ده

حالا یا یکی از افزونه ها مصرف بالایی داره یا تایم اوت سرورتون خیلی پایینه

لینک به ارسال

اگر با فعال کردن دی باگ اروری دریافت نکردید و اگر صفحه سفید با رفرش درست می شه

مشکل از تایم اوت سرورتونه که اجازه لود کامل رو بعد از ذخیره سازی نمی ده

حالا یا یکی از افزونه ها مصرف بالایی داره یا تایم اوت سرورتون خیلی پایینه

حالت دیباگ فعاله و اروری دریافت نمیکنم ولی با رفرش صفحه سفید مرورگر پیام زیر را به من نشان میدهد:

Confirm

To display this page, Firefox must send information that will repeat any action (such as a search or order confirmation) that was performed earlier.

Ok Cancel

و بعد از کلیک روی OK صفحه همچنان سفید باقی میماند !

تایم اوت باید چقدر باشه؟؟

لینک به ارسال
  • 4 سال بعد...

با سلام خدمت دوستان گرامی

من با مشکلی جدید در وردپرس مواجه شدم، قصد دارم از محضر دوستان راهنمایی بگیریم که چه باید بکنم.

از وقتی که وردپرس را به نسخه 5.0.3 ارتقاء دادم، هرگاه قصد ارسال مطلب و یا ویرایش مطالب سابق را دارم، با صفحه سفید مواجه می شوم.

تمام انجمن را مطالعه کردم، همه راه کارها را رفتم. اما دریغ از نتیجه. راه هایی که رفتم:

1. بروز رسانی دستی وردپرس (چندین بار با نسخه های مختلف)

2. برگردان کردن بکاپ های سابق

3. تغییر قالب و پوسته

4. حذف همه افزونه ها

در نهایت هم با نصب افزونه گوتبرگ و یا تبدیل کوتبرگ به کلاسیک، صفحه سفید برطرف شد. اما با حذف افزونه، مجددا مشکل صفحه سفید دارم. خواستم از دوستان، راهنمایی بگیریم که راه حل دیگری وجود دارد؟

متشکرم.

لینک به ارسال

جهت اطلاع سایرین:

مشکل عدم نمایش گوتنبرگ با تغییر مرورگر به فایرفاکس (از کروم و اوپرا) برطرف شد.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
نقل قول

سلام منم با ارتقای وردپرس به نسخه 5.0.3 هنگام ویرایش پست با صفحه سفید مواجه می شم ، علت چیه ؟

با سلام

با مرورگر فایرفاکس تست کنید. در صورت عدم رفع مشکل، روی افزونه های کلاسیک و ... که گوتنبرگ را غیر فعال می کند، یا یک گوتنبرگ دیگر برایتان نصب می کند، مانور بدهید. تا ابتدا مشخص شود مشکل از کجاست.

لینک به ارسال
در در 2/8/2019 at 06:22، daghighi گفته است :

با سلام خدمت دوستان گرامی

من با مشکلی جدید در وردپرس مواجه شدم، قصد دارم از محضر دوستان راهنمایی بگیریم که چه باید بکنم.

از وقتی که وردپرس را به نسخه 5.0.3 ارتقاء دادم، هرگاه قصد ارسال مطلب و یا ویرایش مطالب سابق را دارم، با صفحه سفید مواجه می شوم.

تمام انجمن را مطالعه کردم، همه راه کارها را رفتم. اما دریغ از نتیجه. راه هایی که رفتم:

1. بروز رسانی دستی وردپرس (چندین بار با نسخه های مختلف)

2. برگردان کردن بکاپ های سابق

3. تغییر قالب و پوسته

4. حذف همه افزونه ها

در نهایت هم با نصب افزونه گوتبرگ و یا تبدیل کوتبرگ به کلاسیک، صفحه سفید برطرف شد. اما با حذف افزونه، مجددا مشکل صفحه سفید دارم. خواستم از دوستان، راهنمایی بگیریم که راه حل دیگری وجود دارد؟

متشکرم.

سلام، منم چنین مشکلی داشتم که بعد فهمیدم مشکل از کش مرورگر بوده.

یکبار توی کروم اینسپکت بگیرید، بعد بالای صفحه روی علامت ریلود کلیک راست کنید و گزینه Empty Cache and Hard Reload رو انتخاب کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...