رفتن به مطلب

بالا نگه داشتن سایتهایی که بروز نمیشن در نتایج

آریارامن

پست های پیشنهاد شده

درود به همه دوستان

بعضی سایتها هستن که محتواشون طوری هست که اصلا صفحاتشون بروز نمیشه و فقط سالی یک بار بروز میکنن.

حالا از شانس من یکی از این سایتها اسم سایت مارو کپی کرده و تا زمانی که من سایتمو بروز نکنم اون در جستجوی گوگل اوله.حالا یه جورایی سایتشو بالا نگه داشته چون من نگاه کردم سئو نداره.

سوالم اینه چکار کنم که سایتم حتی اگر بروزرسانی نشه مثل این سایت اولین نتایج باشه.با وجود اینکه تمام مطالبم صفحه اول گوگل هست میخوام همیشه سایتم اولین سایتی و بالاترین باشه.

سایت اون با www ثبت شده و سایت من خیر. دو سال پیش با www ثبت کرده بودم که سایتم پایین بود و دوستان گفتن که حذفش کنم.یه مدت جواب گرفتم و سایتم شد اول ولی الان نمیدونم دلیلش چیه

ویرایش شده توسط مرداویج
لینک به ارسال

ببینید دوست عزیز هنوز هیچ منبع معتبری نگفته که Www باشه یا نباشه موثر تره ، اما معمولا من خودم بدون www ست میکنم دامین رو ، گوگل به سایت هایی که آپدیت روزانه بالای 3+ دارن امتیاز بهتری میده ، یعنی شما حتی اگر روزی 1 بارم آپ کنید کافیه

آدرس بیشتر بدید تا بررسی شه شاید اصلا مشکل چیز دیگه ای باشه

لینک به ارسال

سئوی سایت و هم چنین الگوریتم های گوگل توابع پیچیده ای دارند و تصمیم گیری و اجرای این موارد نیاز به توانایی و صرف وقت زیادی داره

ممکنه که اون سایت توی کلمات کلیدی بیشتر از شما از اون اسم خاص استفاده کرده باشه یا اینکه طول عمر بهتری داشته باشه ، دامنه دات کام و آی آر هم تاثیر زیادی داره ولی خوب اینا مواردی هست که معمولا به این علت هست

لینک به ارسال

بهترین روشی که می تونی نتیجه بگیری روی عبارت کلیدی مرتبط با سایت با لا بیای و لینک های طبیعی و کم به مرور با کلمه کلیدی اصلی بگیری

روش بالا نودو نه درصد جواب میده

خیلی کم پیش اومده که من ازش جواب نگرفته باشم

به مرور هم از طریق پیامک و ایمیل بازدید کننده بریز داخلش

لینک به ارسال

اون سایت چند سال بعد از فعالیت سایت من شروع کرده. دامنش هم دات کام است. رنکش صفره. خودم تا رنک 3 رسیدم و به دلیل مشکل هاست صفر شده و آخرین رنکم هم 1 بود که بعد از یک سال گرفته بودم و دوباره امسال گوگل رنکمو صفر کرد.

اون یه سایت خدماتی است که چند ساله صفحه سایتش بروز نشده حتی یه دیدگاه هم اضافه نشده.باید راهی رو پیدا کنم که بدون بروزرسانی سایتم بالاتر باشه.

اگه بک لینک تاثیر داشته باشه باید بگم که اونم چک کردم نداشت

بعد این سایتهایی که رنک رو پیش بینی میکنن رنک سایتمو 4 زدن.

ویرایش شده توسط مرداویج
لینک به ارسال

دوست عزیز الگوریتم چیدمان نتایج بر حسب پیج رنک خیلی وقته که کنار گذاشته شده ، به عبارت دیگه فرقی نمی کنه رنک سایت شما 5 باشه یا 0 ، محتوای بهتر و کامل تر بالا تر قرار می گیره

همین که می گید گوگل رنک تون رو از 3 به صفر رسونده می تونه علتش باشه ، سایتی که تازه کار باشه و مطالب مفیدی قرار داده باشه ممکنه تا چندین سال بدون آپ دیت بالا باشه ولی سایتی که محتوای تکراری و کپی قرار می ده ضمنا مدتی هم در دسترس نبوده قاعدتا باید پایین تر باشه

شما هم بهتر با تکیه به محتوای خوب و رسیدن به سایتتون بالا بیارید تا این که به فکر این باشید دیگران چه طور بالا آوردن

در ضمن پیشنهاد می کنم حتما با یک سئو کار مشاوره بگیرید تا بیشتر در این حوضه اطلاعات پیدا کنید

لینک به ارسال

سوالم اینه که موضوعاتی که در افزایش ورودی گوگل تاثیر زیادی داره که بعضیا تجارتی برای خودشون راه انداختن با فروش بک لینک و ... که متاسفانه یا خوشبختانه همه اینا مواردی هستن که توی پیج رنک تاثیر داره. با چیدمان نتایج بر حسب پیج رنک فکر کنم بی ارتباط نباشه و این خلاف گفته شما رو ثابت میکنه.چون زمانی که رنک سایتم صفر شد امار ورودی سایت بسیار پایین اومد.

مطالب سایتم کپی نیست و مطالبی هم که ارسال کردم سعی میکنم مورد نیاز کاربر باشه و بیشتر پستها دیدگاهای کاربرا وجود داره.

بروزرسانی امسال گوگل که خیلی مسخره و خنده دار بود سایت اسپم تبلیغاتی که یک ماه شروع به کار کرده بود رنک چهار گرفت.

به این صحبتها به این نتیجه رسیدم که اول از همه اگه خودم وقت نویسندگی ندارم باید چند تا نویسنده برای سایت بگیرم که همیشه بروز باشه.

یه مورد دیگه هم هزینه کردن و دادن تبلیغات در سایتهای مختلفه که همه اینا هزینه میخواد.

لینک به ارسال

بهترین کار برای اینطور سایت‌ها اینه که بخش وبلاگ ایجاد کنید و با بروز کردن اون بخش و اضافه کردن محتوای جدید در حد توان (مثلا هر هفته)، سیگنال بروز بودن خودتون رو به گوگل ارسال کنید. از طرفی، این کار باعث می‌شه که مهم‌ترین فاکتور سئو (محتوا) رو داشته باشید و بتونید به خوبی رقابت کنید.

مورد دیگه‌ای که لازم به ذکر می‌دونم اینه که سعی کنید برای سایتتون لینک‌های طبیعی بگیرید. یه سری توضیحاتی در بخش لینک بیلدینگ یک ادمین دادیم؛ اگر دیدید که توضیحات اونجا کافی نیست حتما بفرمایید که بیشتر و دقیق‌تر در مورد سایت شما بررسی انجام بشه و بتونیم راهنمایی‌تون کنیم.

لینک به ارسال

خیلی جالبه. الان توی گوگل بزنید دانلود اسکریپت.

تمام سایتها جاشون عوض شده بعضیا رفتن صفحه دوم نتایج

بعضیا کلا حذف شدن.حتی اونایی که معروف بودن.

یه مشکلاتی هست مثلا به دلیل کمبود فضای هاست مجبورم آپلودها رو در سایتهای دیگه قرار بدم و این موضوع باعث افزایش لینکهای خارجی توی سایتم شده.افزونه ای استفاده کردم که این لینکها رو تغییر میده ولی نمیدونم گوگل به عنوان لینک داخلی تاییدش میکنه یا خیر

لینک به ارسال

خب سایتی که بروز نمیشه حکم یه کاتالوگ مجازی رو داره و بیشتر جهت معرفی و نمونه کار های انلاین استفاده میشه

برای اینکه بتونین از یک سایتی که به روز نمیشه بیشترین بازدید رو داشته باشید مجبورین که شوک بهش بدین

یکی از این شوک ها تبلیغات هست تا کاربران رو مجبور به مرور صفحات وب تون کنین

با این کار خب عملا کاربر رو وارد سایتتون کردین و بازدید جذب کردین اما باید سایتتون طوری طراحی شده باشد که کاربر حداقل 3 صفحه دیگر را به انتخاب خودش باز کنه یعنی داخل سایت چرخش داشته باشه تا ورودی با خروجی یکسان نشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...