رفتن به مطلب

نظر شما در مورد قالب جدید دنوج

پست های پیشنهاد شده

مدتی بود که با کمک گرفتن از اعضای انجمن وردپرس پارسی مشغول به طراحی قالب جدیدی برای دنوج بودم و امروز تقریبا تکمیل شده و هنوز مشکلاتی مانده می خواستم نظر شما را در مورد قالب جدید بدانم و نقاط ضعف و قدرت آن را بیان کنید.

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

شما از طراحی صجبت می‌کنین درحالی که بنظر میاد قالب مال WooThemes باشه که تغییر دادین.

<!-- Woo Custom Typography -->

نظر دوستان رو در مورد ظاهر سایتتون بپرسین بهتره و به نتایج خوبی هم میرسین ایشالا.

لینک به ارسال

سلام

کمی در بخش هدر و فوتر ناهماهنگی و سردر گمی وجود داره.

توی نگاه اول به دلم نجسبید.

میشه کمی از حالت درهمی و شلوغی درش آورد.

اما سایدبار بهتر هست.

لینک به ارسال

من هم با مرتضی جان موافقم !!قسمت اشتراک گذاری هم یه جورایی زیادی به نظر میرسه!! فقط هم از رنگ بنفش استفاده کردید!!!

امیدوارم نسخه نهایی عالی باشه!

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

شما از طراحی صجبت می‌کنین درحالی که بنظر میاد قالب مال WooThemes باشه که تغییر دادین.

<!-- Woo Custom Typography -->

نظر دوستان رو در مورد ظاهر سایتتون بپرسین بهتره و به نتایج خوبی هم میرسین ایشالا.

به نظر من طراحی محسوب می شود نه برنامه نوسی کامل { طراحی + برنامه نویسی) شما قالب اصلی رو ببینید متوجه می شوید که چی بوده و چی شده

سلام

کمی در بخش هدر و فوتر ناهماهنگی و سردر گمی وجود داره.

توی نگاه اول به دلم نجسبید.

میشه کمی از حالت درهمی و شلوغی درش آورد.

اما سایدبار بهتر هست.

میشه راهنمایی کنید کجا ها رو چکار کنم چون من تازه کارم و زیاد با طرح وب آشنا نیستم

لینک به ارسال

در نگاه اول،رنگ بنفش تو ذوق میزنه. در ضمن رنگ هایی که در قالب استفاده کردی رنگ های مرده است. از رنگ های شادتر استفاده می کردی بهتر میشد :P

فوتر رو هم اگه یه کم رنگ نوشته هارو روشن تر کنی بهتر میشه

لینک به ارسال

من هم با مرتضی جان موافقم !!قسمت اشتراک گذاری هم یه جورایی زیادی به نظر میرسه!! فقط هم از رنگ بنفش استفاده کردید!!!

امیدوارم نسخه نهایی عالی باشه!

موفق باشید

آقا حسین به نظر شما بخش اشتراک گذاری چجوری باشه بهتره؟ و رنگ ها چطور؟

در نگاه اول،رنگ بنفش تو ذوق میزنه. در ضمن رنگ هایی که در قالب استفاده کردی رنگ های مرده است. از رنگ های شادتر استفاده می کردی بهتر میشد :P

فوتر رو هم اگه یه کم رنگ نوشته هارو روشن تر کنی بهتر میشه

دوست عزیز نظر شما محترم میشه ایدتون رو در مورد رنگ ها ی قالب بفرمایید.

لینک به ارسال

می تونستید به جای رنگ بنفش از رنگ خاکستری تیره و به جای رنگ زرد از رنگ های شاد مثل نارنجی،آبی و... استفاده می کردید

در ضمن عنوان سایدبار هارو هم اگه به فونت Yekan و یا Koodak تغییر می دادید، جلوه ی بهتری پیدا می کرد

اگه رنگ قسمت مربوط به اشتراک گذاری با سربرگ سایدبار ها فرق می کرد قشنگ تر می شد

ویرایش شده توسط rayagraph
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...