رفتن به مطلب

مشکل ایندکس مطالب و خطا های 404 در گوگل وب مستر

ارتور زم

پست های پیشنهاد شده

سلام ،من یه سایت داشتم که یه بخش blog داشت و من کل سایت رو با همه ی بخشاش هم Blog و هم خود سایت حذف کردم و الان در شرکت هاست دیگه ای سایت رو راه اندازی کردم و فقط یک بخش هم داره سایتم همون سایت اصلی فقط و الان هر چی پست میزنم هیچ کدوم توی گوگل ایندکس نمیشه فقط همون صفحه ی اصلی بیشتر تو گوگل نمیاد نقشه ی سایت و فایل robtos هم درسته هیچ قطعی هم نداره سرعت لود سایت بالاست و سئو هم 100 درصد هست فقط در این سایت جدید مطالبم که ارسال می کنم ایندکس نمیشه! (ضمین اینکه همه ی پست های سایت دوره قبل حذف شده و ارور هاش رو هم از همین بخش ارور های گوگل وب مستر mark as fix کردم البته قبلش با افزونه seo redirection همه ی 404 ها رو به صفحه اصلی ریدایرکت کردم) لطفا بهم بگید برای مشکل ایندکس مطالب چیکار کنم؟ آیا ممکنه با

mark as fix و افزونه

seo redirection مشکل ایندکس مطالب جدیدم حل بشه؟

لینک به ارسال

سلام

مشکل که حل میشه ولی همین پاک شدن صفحه ها خودش یک امتیاز منفی محصوب میشه.

برای حل مشکل ایندکس مطالب اول ببینید متا تگ robot در سورس قسمت مطالب noindex نباشه .

<META NAME="ROBOTS" CONTENT="NOINDEX, NOFOLLOW">

بعد به وبمستر گوگل برید و ز قسمت Crawl و Fetch as Google مطلب رو به گوگل معرفی کنید.

http://www.3eo.ir/2855/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%A9%D8%B3-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%A8%D8%A7-fetch-as-google-tool/

لینک به ارسال

شما افزونه change permalink helper و افزونه فوق العاده permalink finder رو نصبکنید همه مشکلاتون برطرف میشه

لینک به ارسال

سلام

مشکل که حل میشه ولی همین پاک شدن صفحه ها خودش یک امتیاز منفی محصوب میشه.

برای حل مشکل ایندکس مطالب اول ببینید متا تگ robot در سورس قسمت مطالب noindex نباشه .

<META NAME="ROBOTS" CONTENT="NOINDEX, NOFOLLOW">

بعد به وبمستر گوگل برید و ز قسمت Crawl و Fetch as Google مطلب رو به گوگل معرفی کنید.

http://www.3eo.ir/2855/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%A9%D8%B3-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%A8%D8%A7-fetch-as-google-tool/

سلام ممنون از پاسختون نه خیر Noindex نیست و در مورد fech to google اخه مطالب که کم نیست که یکی یکی فچ کنم تو گوگل تعداد مطالب خیلی زیاده راه حل چیه؟(من از افزونه wodpress seo by youst هم مطالبمو سئو می کنم ولی باز هم با اینکه سابقه سایت 1 سالی هست ولی تو این دوره و راه اندازی جدید سایت مطالب ایندکس نمیشه!)

لینک به ارسال

سلام ممنون از پاسختون نه خیر Noindex نیست و در مورد fech to google اخه مطالب که کم نیست که یکی یکی فچ کنم تو گوگل تعداد مطالب خیلی زیاده راه حل چیه؟(من از افزونه wodpress seo by youst هم مطالبمو سئو می کنم ولی باز هم با اینکه سابقه سایت 1 سالی هست ولی تو این دوره و راه اندازی جدید سایت مطالب ایندکس نمیشه!)

شما نیاز نیست کاری کنید

افزونه هایی که گفتم رو نصب کنید به مرور زمان لینک ها تغییر میکنه و هیچ خطایی در سایتتون پیدا نمیشه

لینک به ارسال

شما نیاز نیست کاری کنید

افزونه هایی که گفتم رو نصب کنید به مرور زمان لینک ها تغییر میکنه و هیچ خطایی در سایتتون پیدا نمیشه

من این افزونه ها رو نصب کردم ولی این طور که من می بینم این افزونه ها فقط برای ادرس صفحات و خطاهای 404 هست پس برای مشکل ایندکس مطالب چیکار کنم؟

لینک به ارسال

من این افزونه ها رو نصب کردم ولی این طور که من می بینم این افزونه ها فقط برای ادرس صفحات و خطاهای 404 هست پس برای مشکل ایندکس مطالب چیکار کنم؟

سایتتون به مرور زمان ایندکس تا نصف میاد یعنی اگر الآن 10000 تا ایندکس داشته باشید به خاطر تغییرات میشه 5000 تا شاید هم کمتر و به مرور زمان درست میشه و این عادیه

شاید ورودیتون هم کمتر بشه که جای نگرانی نیست

این افزونه ها هم کارشون همینه که نزارن بیشتر آسیب ببینید مثلا افزونه دوم که گفتم فوق العادست و مثلا اگر تو مرورگر "ع" تایپ بشه میره به مطلبی از سایتتون که "ع" داره مثلا site.com/عکس

لینک به ارسال

شما نقشه سایت رو در وبمستر ثبت کردید ؟

اگر ثبت نکردید ثبت کنید اگر هم قبلا ثبت کردید نقشه قبلی رو Resubmit کنید و صبر کنید مطالب کم کم ایندکس میشه و هر وقت هم پست جدیدی ارسال کردید انون fetch کنید.

افزونه هایی هم که کسرا گفت رو نصب کنید.

ویرایش شده توسط hamidwi
لینک به ارسال

بله ثبت کرده ام یکی نقشه سایت ساخته شده از wordpress seo by youst و یکی دیگه با افزونه google site map هر دوتاشو ثبت کردم و در فایل robots.txt آورده ام.

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

بله ثبت کرده ام یکی نقشه سایت ساخته شده از wordpress seo by youst و یکی دیگه با افزونه google site map هر دوتاشو ثبت کردم و در فایل robots.txt آورده ام.

بهتره فقط یکیو در وبمستر ثبت کنی.

من هم دقیقا همین مشکل را دارم

فقط صفحه اصلی ایندکس میشه اما مطلب جدید میزارم ایندکس نمیشه

اساتید راهنمایی کنید این تاپیک به نتیجه برسه

ادرس سایت؟

لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...

دوستان من قبلا سایتم نیوک بوده و الان به وردپرس منتقل کردم وادرس تمامی پست ها تغییر کرده .حالا هر چی تو گوگل سرچ بشه با خطای 404 مواجه میشه. نقشه سایت هم به yoast ساختم و به وبسمتر اضافه کردم. به نظرتون بهترین راه برای خللاص شدن از این مشکل چیه؟ آیا گوگل خودش به مرور اونها رو حذف میکنه؟ آیا کار درستی هست که در قسمت remove url ادرس سایت وارد کنیم و کل لینک های ثبت شده رو حذف کنیم؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

دوستان من قبلا سایتم نیوک بوده و الان به وردپرس منتقل کردم وادرس تمامی پست ها تغییر کرده .حالا هر چی تو گوگل سرچ بشه با خطای 404 مواجه میشه. نقشه سایت هم به yoast ساختم و به وبسمتر اضافه کردم. به نظرتون بهترین راه برای خللاص شدن از این مشکل چیه؟ آیا گوگل خودش به مرور اونها رو حذف میکنه؟ آیا کار درستی هست که در قسمت remove url ادرس سایت وارد کنیم و کل لینک های ثبت شده رو حذف کنیم؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند

دوستان و مدیران عزیز کسی نیست مشکل ما را راهنمایی کند؟ به دلیل تغییر لینک های سایت(انتقال از نیوک به وردپرس) الان حدود 2300 خطای 404 دارم بهترین راهکار برای حل این مشکل چیه؟

آیا Mark as fixed کاز دزستی هست برای این کار؟

ویرایش شده توسط chem
لینک به ارسال

دوستان منم این مشکل رو دارم از وقتی سرور سایتم رو عوض کردم مطالب ایندکس نمیشن و فقط صفحه اصلی ایندکس میشه ، مجددا سرور رو عوض کردم ، بازم ایندکس نمیشن مطالب سایت....

اساتید راهنمایی کنن لطفاً

لینک به ارسال

دوستان اگه تعدادی لینک سایت ساختارشون عوض بشه بعدش در وبمستر خطای404 ظاهر بشه

باید در وبمستر چه کاری کرد؟ مارک فیکس کردم بازم ظاهر شدن

ایا خود گوگل اونها رو حذف میکنه؟

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

لینک به ارسال

میتونید به این بخش مراجعه

آموزش کامل رفع خطا 404 و گزینه های برای بهبود و افزونه کاربردی

کامل حل 404 رو دادم بهتر این خطا ها رو ۳۰۱ Redirect(تغییر مسیر) کنی تو ایم بخش آموزش کامل هست چون با این کار اون لینک های که گوگل شناخته رو میتونی به حساب ایندکس سایتت قرار بدی

ویرایش شده توسط tumrus
لینک به ارسال
میتونید به این بخش مراجعه

آموزش کامل رفع خطا 404 و گزینه های برای بهبود و افزونه کاربردی

کامل حل 404 رو دادم بهتر این خطا ها رو ۳۰۱ Redirect(تغییر مسیر) کنی تو ایم بخش آموزش کامل هست چون با این کار اون لینک های که گوگل شناخته رو میتونی به حساب ایندکس سایتت قرار بدی

به نظرتون تغییر مسیر کار درستیه؟

اخه ساختار کل لینک ها عوض شده

الان حدود ۶۸۹۰ لینک هست که کلا از نیوک به ورپرس منتقل شده و ساختارشون عوض شده

می خوام بشه که کلا گوگل اونها رو حذف کنه

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

شما افزونه change permalink helper و افزونه فوق العاده permalink finder رو نصبکنید همه مشکلاتون برطرف میشه

با این افزونه ها ایندکس بیشتر میشه ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...