رفتن به مطلب

کد گذاری فایل های قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان و اساتید محترم

یه راست می رم سر اصل مطلب

بنده یه قالب رو طراحی کردم و الان قرار به صورت رایگان منتشر بشه اما می خوام کدهای کپی رایت رو طوری قرار بدم که به صورت کد شده باشه و کاربرای معمولی نتونن پاکشون کنن

مطلب مناسبی توی نت پیدا نکردم و طبیعی هم هست ، لطفا کمکم کنید

راستی می خوام طوری هم باشه که اگر کل کد پاک شد دیگه قالب فراخوانی نشه ، البته اگر این مورد دوم هم نباشه خیلی مشکلی نیست اولی رو که پیدا کنم برای این هم یه روشی پیدا می کنم

ممنون

ویرایش شده توسط ashki0076
لینک به ارسال

سلام

جستجو کردید ولی پیدا نکردید ؟

در همین انجمن خودم چندین بار توضیح دادم و کدش رو هم دادم الآن باموبایل هستم نمیتونم بگردم و لینک تاپیک بدم خودتون زحمت بکشید بگردید چندین روش توضیح داده شده

آقای فخار هم چند روش با جاوا اسکریپت دادن اونا هم هستن

اون یکی تاپیکتون هم موضوعش همینه کلا بحث لایسنس گذاشتن مربوط به یه بحث میشه که جستجو کنید هر 2 روش در انجمن هستش

لینک به ارسال

سلام

جستجو کردید ولی پیدا نکردید ؟

در همین انجمن خودم چندین بار توضیح دادم و کدش رو هم دادم الآن باموبایل هستم نمیتونم بگردم و لینک تاپیک بدم خودتون زحمت بکشید بگردید چندین روش توضیح داده شده

آقای فخار هم چند روش با جاوا اسکریپت دادن اونا هم هستن

اون یکی تاپیکتون هم موضوعش همینه کلا بحث لایسنس گذاشتن مربوط به یه بحث میشه که جستجو کنید هر 2 روش در انجمن هستش

سلام

ممنون از راهنمایی تون

من خودم همه مشکلاتم رو با جستجو پیدا می کنم ولی این بار حتی یه نتیجه هم پیدا نکردم غافل از این که کلمات اشتباهی رو برای جستجو انتخاب کردم

توی گوگل که جستجو کردم به همین انجمن رسیدم ، توی یه تاپیک سایتی مناسب پیدا کردم اما الان مشکلم اینه که من که نمی تونم تمام قالب رو کد گذاری کنم و فقط فوتر رو می تونم

با این وجود اگر فوتر هم حذف بشه فقط قست فوتر از بین می ره

به روشی می خواستم که اگر فوتر حذف شد کلا قسمت هدر هم حذف کنه ، هم چین چیزی فکر کنم با پی اچ پی و شرط بشه درسته؟

ممنون میشم این مورد هم راهنمایی کنید ، البته دارم انجمن هم کاوش می کنم ولی نمی دونم با چه کلنماتی جستجو کنم

اون یکی تاپیک یه خورده متفاوت هست البته

با این حال ممنون از پاسختون

لینک به ارسال

بله متاسفانه عنوان تاپیک ها درست نیست و به همین خاطر نمیتونید پیدا کنید

یه نمونه ساده اینه که اگر فایل فوتر حذف بشه خطا بده یعنی اگر متن کپی رایت شما یا مثلا لینک طراح قالب حذف بشه قالب از کار بیفته :

این کد رو مثلا هر جای قالب میتونی بزاری که فایل فوتر رو چک کنه :

$kasra=file_get_contents($_SERVER['DOCUMENT_ROOT']."/wp-content/themes/esme-ghaleb/footer.php");
if(!strstr($kasra,'matne footer shoma'))
die('<div class="error">شما متن کپی رایت را حذف کرده اید و قالب از کار افتاده است</div>');
exit;

لینک به ارسال

بله متاسفانه عنوان تاپیک ها درست نیست و به همین خاطر نمیتونید پیدا کنید

یه نمونه ساده اینه که اگر فایل فوتر حذف بشه خطا بده یعنی اگر متن کپی رایت شما یا مثلا لینک طراح قالب حذف بشه قالب از کار بیفته :

این کد رو مثلا هر جای قالب میتونی بزاری که فایل فوتر رو چک کنه :

$kasra=file_get_contents($_SERVER['DOCUMENT_ROOT']."/wp-content/themes/esme-ghaleb/footer.php");
die('<div class="error">شما متن کپی رایت را حذف کرده اید و قالب از کار افتاده است</div>');
exit;

ممنون از پاسخ تون

اتفاقا اون یکی مورد رو هم پیدا کردم ولی به سختی

در مورد این کد ، اگر به جای متن فوتر ما متن اینکد شده قرار بدیم مشکلی پیش میاد؟

لینک به ارسال

ممنون از پاسخ تون

اتفاقا اون یکی مورد رو هم پیدا کردم ولی به سختی

در مورد این کد ، اگر به جای متن فوتر ما متن اینکد شده قرار بدیم مشکلی پیش میاد؟

بله گفتم که متاسفانه تاپیک ها عنوانشون با محتواش کلا متفاوته !

در مورد این کد هم شما توی فوتر هر چیزی بزاری فرقی نمیکنه حالا انکود شده یا ...

این کد سورس رو میگیره

لینک به ارسال

سلام

با اجازه اقا کسری

شما هر کار کنید بی فایدس

ممکنه کد ها رو دیکد کنند

اون شرطرو پیدا کنند و کلا پاکش کنند

شما به نظرم یک کپی رایت ساده بزار

یاحق.

لینک به ارسال

دوست عزیز با توجه به راهنماییتون ولی آخه ...

من این قالب رو که نمی خوام بدم دست یه عده حرفه ای ، افرادی که قالب ها رو می خرن این قدر ناوارد هستند برای تغییر تایتل سایت هم به پشتیبانی پیام میدن

در ضمن کد گذاری ممکنه از صد نفر 5 نفر حذف کنند

ولی قرار که ندیم از 100 نفر 95 نفر حذف می کنن

روشی هم که در نظر گرفتم اینه که قالب رو قفل کنم روی دامنه و بعد از همین طریقی که آقا کسری گفتند فوتر رو قفل کنم و بعد فوتر رو اینکد کنم :)

اینطوری دیگه فکر نمی کنم هر کسی بتونه درستش کنه ، راستی می خوام فایل فانکشن هم اینکد کنم ، مشکلی که پیش نمی آد؟؟؟

لینک به ارسال

دوست عزیزم،داداش گلم شما وقتی کدرو اینکد میکنی بعضی وبسرور هااون رو به عنوان فایل مخرب شناسایی میکنند و حذف میکنند اون موقع 10 نفری هم که قالب شما را نصب میکنند 2تاش مطمنا ناخواسته قالب شما را رد میکنند

:)

خلاصه اگر تونستین اینکد نکنید همون شرط کافیه

یاحق

لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...

سلام

ببخشید این کدی که اقا کسرا قرار داد . چجوری بگیم که برای نمایش متن بره ب یک صفحه خاص تو قالب ؟؟ چون تو این کد متن تو خود صفحه اجرا میشه و با متن فارسی مشکل داره و اخطار رو نشون نمیده ..

مثلا من ی فایل به اسم msg.php میسازم میخوام بگم اگر متن وجود نداشت بره از این فایل متن ارور رو بخونه

exit;

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...