irblues

سازماندهی نکردن ماهانه و سالانه فایلها ایرادی دارد؟

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام، وقت بخیر به دوستان و مهندسین عزیز :)

همانطور که اطلاع دارید در بخش تنظیمات رسانه وردپرس، گزینه ای وجود دارد به اسم: "پرونده‌ها را ماهانه و سالانه سازماندهی کن"

که اگر تیک این گزینه را برداریم، در مسیر آپلود فایلها دسته بندی ماهانه و سالانه ایجاد نمیشود و مسیر عکسها برای مثال از شکل زیر:

http://website.com/wp-content/uploads/2014/09'>http://website.com/wp-content/uploads/2014/09

به این شکل تغییر میکند:

http://website.com/wp-content/uploads

حال سوال بنده این است اگر ما این تیک را برداریم ، و از این بعد عکسهای جدید آرشیو ماهانه و سالانه نداشته باشند هنکام لود آنها سرعت وبسایت پایین میاد؟

از لحاظ سئو چطور تاثیری داره؟

و در کل مزایا و معایب اینکار چی هست؟

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عزیزان در این خصوص نظری دارید؟

سپاس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من فکر نمی کنم روی هیچ کدوم از این موارد تاثیر داشته باشه. باید ببینیم نظر دیگر دوستان چیه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از لحاظ سئو: خزنده‌های گوگل برای رسیدن به یک فایل تمایل ندارن دایرکتوری‌های زیادی رو پیمایش کنند (نزدیک‌ترین مسیر برای دسترسی به فایل بهترین گزینه برای ایندکس خوردنه).
از لحاظ مدیریت سایت: مطالب بصورت آرشیو شده و دسته بندی شده خیلی خوبه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط armanq
      Free Downloads 
      WooCommerce
      سلام من می خوام محصولات رایگان سایت رو با افزونه بالا قابل دانلود کنم   ولی وقتی لینک مستقیم دانلود محصول رو می زارم (از گوگل درایو) همچین صفحه ای دانلود میشه  عکسش ضمیمه کردم
      وقتی هم لینک رو در یک فایل txt  میزارم و همین فایل txt  رو بارگذاری میکنم مستقیم  ارور شما دسترسی به فایل در این سرور را ندارید نشون داده میشه         در اصل باید با همون لینک اول دانلود کنه ولی این مشکل الان وجود داره  طبق عکس    من افزونه راکت رو برای اون صفحه غیر فعال کردم تا کد هارو مینی فای نکنه  ولی فرقی نکرد   الان لینک دانلود رو تویه یک فایل txt کردم و همون رو زیپ کردم و از رسانه وردپرس آپلود میکنم و لینکش رو میزارم برای دانلود     لطفا راه هایی که میشه مشکل عکس رو برطرف کرد یا کاری کرد که ارور شما مجور دسترسی به این سرور رو ندارید برای دانلود فایل txt رفع بشه         ممنون

• توسط 2raj
      سلام و عرض ادب خدمت دوستان
      بنده یه مشکل دارم که داره زیادی اذیتم میکنه و اونم فراخوانی عکسها هست
      من از یک سایت دیگه برگه هارو خروجی گرفتم و در یه سایت دیگه درون ریزی کردم عکسهاشونم در پوشه مربوطه دخیره کردم ولی عکسهارو نمیخونه توی رسانه>کتابخانه هم که میرم اسم عکس رو میزنم ،میزنه عکس موجود نیست درصورتی که عکس رو با آدرس میشه دید لطفا راهنمایی بفرمائید
    • توسط Milad70
      سلام
      وقت بخیر دوستان
      همونطور که از عنوان تاپیک مشخص هست، مشکل بنده مربوط به ریموت آپلود فایل های (مولتی مدیا) از هاست وردپرس به روی سرورهای آپلود فایل هست
      با دو هاست مختلف (هر دو cPanel ) و تست پرمیشن های متفاوت برای پوشه و فایل های موردنظر امتحان کردم و موقع ریموت فقط یه فایل چند بایتی نتیجه ریموت هست (سرور ریموت هم با چندین سایت مختلف تست شد)
      ضمنا بدیهی هست خود فایل بصورت مستقیم و با آدرس اون روی هاست دانلود میشه و مشکل صرفا با ریموت آپلود هست...
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    • توسط abdossamaddeh
      سلام دوستان من یک هاست دانلود گرفتم که تصاویر سایت رو از اون اپلود کنم قبلا از افزونه upload to ftp استفاده می کردم ولی این افزونه تصاویر رو هم در هاست اصلی و هم هاست دانلود اپلود می کرد و خوب نبود الان هم از افزونه  Hacklog Remote Attachment استفاده می کنم که تصاویر رو تنها در هاست دانلود اپلود می کنه ولی وقتی میخوام داخل نوشته بذارم اولش که میذارم داخل ویرایشگر دیده می شن ولی بعد داخل سایت نوشته رو مشاهده می کنم تصاویر دیده نمیشن 
      لطفا راهنماییم کنید من سایت به مشکل برخورد لطفا سریع تر خواهش می کنم 
    • توسط Rangarang
      سلام
      وقتی سایت رو باز می کنم، آنتی ویروس نود 32 اخطار می ده که چنین آدرسی مشکوک هست:
      http://134.249.116.78/jquery.js

در صورتی که من اصلا نمی دونم این آدرس از کجا میاد و آیا اصلا مخرب هست یا خیر. لطفا در این زمینه راهنمایی کنید.
      متشکرم