رفتن به مطلب

مشکل در نخواند فونت ها دربرگه

پست های پیشنهاد شده

سلام من جستجو کردم در انجمن مشکلم و پیدا نکردم

چند وقتی است ناگهانی عناوین و تمامی برگه هام تبدیل به علامت سوال شذه اند

سایت www.phd-management.ir

ممنون میشوم راهنماییم کنید

لینک به ارسال

معمولا علامت سئوال شدن بر می گرده به colletion اشتباه دیتابیس که اگر اینطور باشه ناگهانی و خودبخود اینطوری نمی شه

با توجه به اینکه جدول منو ها و عناوین پست و صفحه یکیه از دیتابیس اگر بود باید پستهای عادی هم اینطوری می شدند

فونت بخش هایی که خونده نمی شند چیه؟ (من توی استایلتون دیدم tahoma بود که نمی تونه موردی داشته باشه مگر اینکه از مسیری دیگه تغییرش داده باشید)

فارسی سازتون چیه

پیشنهاد می کنم

اول از همه قالب را به قالب دیفالت تغییر بدید تا معلوم شه مشکل از داخل قالبه یا افزونه ها یا دیتابیس

اگر درست نشد افزونه ها را هم غیر فعال کنید و نتیجه را بگید

لینک به ارسال

اول مرسي از پاسختون

چند وقت پيش شركت هاست، جابجايي هاست ممكنه ازون باشه؟ ( باتوجه به اينكه همين قالب روي سايت ديگر هم از همين شركت هيت. و مسكلي نداره ejrai.ir

من فونت ها رو دست نزدم و همون tahoma بوده و هست همچون سايت ejrai.ir كه گفتم

قالب خبري khabari theme نام دارد و تويط آريا تمپ ariatemp فارسي سازي شده.

من بكبار همه افزونه ها غير فعال كردم اما درست نشد.

ميفرماييد به قالب اوليه بعني كلا قالب و restore كنم؟ اينجوري همه تغييرات بايد مججد انجام بدم نه؟؟

ویرایش شده توسط amirsanaye
لینک به ارسال

من برگه جديدي زدم

توي سايت بالا هستش و ميبينيد مشكلي نداره، بنابراين مشكل از فراخواني قبلي ها نيست؟؟

ضمنا مشكلي كه الان ديدم در قسمت مديريت كه ميخوام متن بنويسم، كلا متن تاپ ميكنم ديده نميشه و سفيده (اما بعد انتشار ديده ميشه). و كلا اون منوي بالاي ويرايشگر متن هم نمياد و كلا تنظيمات براي من غيرفعاله

لینک به ارسال

منظورتون اینه که بد افزار روی سایتتون فعاله؟

اسکریپت - افزونه یا قالب نال شده یا ریپ و کرک شده اگر داشته باشید بعید نیست

لینک به ارسال

منظورم اسکریپتهای غیر رایگانه که توی سایتهای مختلف به صورت رایگان ارائه می شند اغلب این اسکریپتها آلوده به بدافزارهای مختلفه که هر کاری ازشون بر می آد و الا هیچ کسی برای رضای خدا یک مجموعه غیر رایگان را تهیه نمی کنه که رایگان عرضه اش کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...