رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد تغییر مسیر رسانه وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان ببخشید من یه چند سوال داشتم میخواستم هم جواب بدین هم راهنمایی کنید ممنون میشم

یه گالری عکس دارم میخوام یه ساب بسازم و رسانه تغییر بدم به پوشه ساب دامینم ک بعد از یه مدتی که حجم رفت بالا انتقال بدم به هاست دانلود ساب متصل کنم بهش!!

1.ایا کاری که میخوام بکنم مشکلی برام پیش نمیاد؟؟

2.چطوری میتونم رسانه به روش درستی بدون هیچ مشکلی تغییر بدم؟؟

3.من فعلا دارم با افزونه Hacklog Remote Attachment کار میکنم و به هاست دانلودم انتقال میدم!افزونه خوبیه اما یه مشکل داره که عکس از رسانه پاک میکنی پاک نمیشه توی هاست دانلود؟!!

4.وقتی این افزونه غیر فعال میکنم لینک هاست دانلود خراب نمیشه اما لینک هاست اصلی یعنی همون پوشه اپلود وردپرس خراب میشه

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید که از چ روشی استفاده کنم که هیچ مشکلی نداشته باشم؟؟

لینک به ارسال

به هر حال روشی که استفاده میکنید برای انتقال به هاست دانلود رو باید همیشه داشته باشید

آپلود فایل در هاست دانلود از طریق وردپرس

لینک به ارسال

تشکر دوست عزیز

من این روش که توی این پست ها گفتن همشون انجام دادم اما اینا دیگه قدیمی شده افزونه ها بروز نمی کنن دیگه و زیاد مشکل دارن اگه میشه یه روش جددی بگید ک با ودپرس 4 مشکلی نداشته باشه؟؟

این سایت ببینید نمیدونم از چ روشی رسانه انتقال داده هیچ مشکلی نداره حتی تصویر شاخص از هاست دانلود

http://jootix.ir/

ویرایش شده توسط Alireza_B13
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...