رفتن به مطلب

انتقال اتوماتیک پست ها

beh9am

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید

من در وب سایتم 16 نویسنده دارم اما پست هاشون رو به صورت پیش نویس میفرستند که یک قانونی بود

الان میخوام کاری بکنم که تمام پست های پیشنویس به صورت خودکار برن به سایت چون تعدادشون زیاد میشه و من هم دسترسی همیشگی ندارم

مثلا در یک هفته 1 بار آنلاین میشم که مطالب پیش نویس 500 تا بیشتر میشه و دستی نمیتونم

حالا میخوام افزونه یا کدی باشه که همه پست ها که به وسیله نویسنده ها ارسال میشه به صورت پیش نویس به صورت خودکار برن به انتشار یافته

لینک به ارسال

ببینید شما باید به نویسنده ها بگید پست هارو تایم بندی کنن توی نشوته مثلا 24 ساعت بعد منتشر بشه ، بعد از 24 ساعت وردپرس خودکار منتشر میکنه پست رو ، شما 24 ساعت وقت دارید پست هارو چک کنید

لینک به ارسال

ببینید شما باید به نویسنده ها بگید پست هارو تایم بندی کنن توی نشوته مثلا 24 ساعت بعد منتشر بشه ، بعد از 24 ساعت وردپرس خودکار منتشر میکنه پست رو ، شما 24 ساعت وقت دارید پست هارو چک کنید

تشکر ولی نمیخوام زمان بندی بشه میخوام به صورت پیش نویس بفرستند

الان فقط راهی میخوام که مثلا هر چی پست پیش نویس ثبت بشه خودکار بره به انتشار یافته

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...