رفتن به مطلب

لوکال هاست

Milad Rafi

پست های پیشنهاد شده

باسلام

به نظر شما چه برنامه ی لوکال هاستی بهتر هست؟؟؟

من از EasyPHP 5.3.5.0 استفاده کردم ولی برای ساخت دیتابیس مشکل داشتم چون وقتی میخوام دیتابیس بسازم ارور میده. شما لوکالی رو سراغ دارید که خوب باشه؟؟؟

لینک به ارسال

از wamp و xampp استفاده کنید که بیشتر دوستان xampp را پیشنهاد میکنند

آخرین ورژنها

wampserver2.2e-php5.4-32b

XAMPP.v1.8.0

لینک به ارسال

Wamp Server بهترین هست

+ مدیریت ماژول

+ آخرین نگارش PHPMyadmin را هم دانلود کنید

لینک به ارسال

هر کدوم رو میخواید استفاده کنید ولی EasyPHP رو بزارید کنار!

لینک به ارسال

چرا در لوکال هاستی که با wamp و xampp ساختم امکان انتخاب پیوند یکتا فقط به صورت پیشفرض وجود دارد و با انتخاب پیوند یکتای مثلا عنوان مطلب کار نمی کند.(گفتم پست جدید نزنم}

لینک به ارسال

پیوند رو از کجا تغییر می دید ؟

(بگذریم از اینکه تغییرات اینچنینی کلا در لوکال مفهومی نداره- چون به هر حال لوکال توان معرفی به موتور جستجوی خارج از سایت را نخواهد داشت)

پوشه ی حاوی فایل هاتون رو هم چک کنید read only نباشد

لینک به ارسال

مرسی از همه دوستان

راستی دوستان ایا لوکالی هست که محیطش کاملا شبیه هاست باشه؟

لینک به ارسال
مرسی از همه دوستان راستی دوستان ایا لوکالی هست که محیطش کاملا شبیه هاست باشه؟
اگر منظورتون ایجاد دسترسی ها و اینگونه خواص است اینها مربوط به ftp سایتها می باشد هر نرم افزاری که توان ایجاد ftp را داشته باشد این توان را دارد من در مورد xampp می دانم که این امکان را دارید بعد از فعال کردن ftp باید هاست خود را از طریق ابزار ftp یا اسکریپت های فایل منیجر ببینید
لینک به ارسال
راستی دوستان ایا لوکالی هست که محیطش کاملا شبیه هاست باشه؟

zpanel نصب کنید روی ویندوز .

البته خودم این کار رو نکردم تا حالا ولی بعضی از دوستان (مدیران سرور) گاهاً اینکارو میکنن . :rolleyes:

لینک به ارسال

اگر منظورتون ایجاد دسترسی ها و اینگونه خواص است اینها مربوط به ftp سایتها می باشد هر نرم افزاری که توان ایجاد ftp را داشته باشد این توان را دارد من در مورد xampp می دانم که این امکان را دارید بعد از فعال کردن ftp باید هاست خود را از طریق ابزار ftp یا اسکریپت های فایل منیجر ببینید

نه .منظور من اینه که لوکالی هست که محیطش شبیه به هاست باشه و روی ویندوز باشه و به صورت افلاین هم بشه استفاده کرد و احتیاج به هاستی که سایت روش نصب هست نداشته باشه

zpanel نصب کنید روی ویندوز .

البته خودم این کار رو نکردم تا حالا ولی بعضی از دوستان (مدیران سرور) گاهاً اینکارو میکنن . :rolleyes:

میشه لینک دانلود یا سایتش دانلودش رو بزارید.چون تو گوگل زدم ولی چیزی برای دانلود پیدا نکرد

لینک به ارسال

میشه لینک دانلود یا سایتش دانلودش رو بزارید.چون تو گوگل زدم ولی چیزی برای دانلود پیدا نکرد

دریافت zpanel

لینک به ارسال

چرا در لوکال هاستی که با wamp و xampp ساختم امکان انتخاب پیوند یکتا فقط به صورت پیشفرض وجود دارد و با انتخاب پیوند یکتای مثلا عنوان مطلب کار نمی کند.(گفتم پست جدید نزنم}

باید rewriterule را فعال کنید

لینک به ارسال

اگر میخوایید وردپرس را همیشه همراهتون داشته باشید:

xampp-portable-lite-win32-1.8.1-VC9.beta2

http://sourceforge.net/projects/xampp/files/BETAS/xampp-portable-lite-win32-1.8.1-VC9.beta2.zip/download

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...