رفتن به مطلب

load نشدن قالب روی local

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید به دوستان محترم،

من یک قالب با html طراحی کردم بعد تبدیل به وردپرس کردم اما وقتی رو local اجرا می کنم اصلا قالب اجرا نمیشه این خط ارور زیر میده:

Fatal error: Call to undefined function get_template_part() in E:\Project Uni\Program File\xampp\htdocs\Project Uni\index.php on line 3

تو خط 3 فایل index این کد نوشتم:

get_template_part('head');

تو فایل head این کدها نوشتم:

<!doctype html>

<html>

<head>

<link rel="stylesheet" href="style.css"/>

<script type="text/javascript" src="zepto.js" ></script>

<script type="text/javascript" src="script.js" ></script>

<meta charset="utf-8">

<title>UP</title>

</head>

ویرایش شده توسط alirezabm
لینک به ارسال

سلام. خوب دوست عزیز پوسته ای که مال وردپرس هست باید یک پوشه به نام مثلا mytheme بگزارید و اونو بزارید توی پوشه ی wp-content>themes و پوسته رو از طریق پنل وردپرس فعال کنید !

این فایل شما توی یک پوشه ی دلخواه هست و معلومه توابع مخصوص وردپرس رو نمیشناسه!

موفق باشید.

لینک به ارسال

دوست عزیز تابع scandir رو برای چی به کار برده اید؟ فکر می کنم اشتباه دارید کار می کنید کمی در مورد پوسته های وردپرس تحقیق کنید ، وردپرس توابع آماده زیاد داره و هر چیزی رو بهتره از راه خودش فراخوانی کنید.

اما به هر حال فایل شما که در پوشه ی image هست رو پیدا نمیکنه چون لینک دهی نسبی استفاده کرده اید! به جای اون از همچین چیزی استفاده کنید:

<?php
dirname(__FILE__) . '/image/slider';
?>

کد بالا لینک کامل رو به صورت نام دایرکتوری ها برمیگردونه و فقط توی include های php میتونید ازش استفاده کنید. اگر خواستید لینک html بدست بیارید باید از تابعی مثلا get_template_directory_uri استفاده کنید.

حتما مستندات وردپرس رو در سایت wordpress.org مطالعه کنید

موفق باشید.

لینک به ارسال

خط 5 رو به این صورت تغییر بدید:

<?php
$images_path = dirname(__FILE__) . /image/slider';
?>

البته بدون کدهای php :)

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...