رفتن به مطلب

نظرخواهی در مورد الهام گرفتن یا ریپ کردن قالب!!؟

MZZZZZ

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخواستم ببینم ریپ کردن قالب سایتی که الآن بسته شده کاره اشتباهیه؟

آیا الهام گرفتن از یه قالب ریپ حساب میشه؟

آیا ریپ کردن قالب سایتی که دیگه فعال نیست کار درستی نیست؟

من طراحی قالب بلد نیستم ، توی نت میگرم کلی کتاب هست که اونها هم خارجی هستن ولی باید دانلود کنم در حالی که پولی هستن و کلا باید کپی رایت رو بذارم کنار با این حساب چیکار کنم آموزشای فارسی هم که همشون تو مقدمه موندن مثلا خواسته یاد بده چند جلسه یاد داده بعد دیگه رفته دنبال زندگیش ، تازه اون چند جلسه هم در حده خیلی خیلی مقدمه ای

کلی قالب هم گشتم ولی اونی که میخواستم پیدا نکردم خیلی قالب دیدم ولی من یه نوع خواستی میخوام که اصلا نیس فقط یه سایتی این مدل که من میخوام طراحی کرده بوده یا داشته

خیلی گشتم ولی حتی یه نمونه هم پیدا نکردم از طرفی وجدانم اجازه نمیده ریپ بزنم

بلدم نیستم کار اونو بکنم طراحی های دیگه هم اصلا مناسب کارم نیست

بودجه هم ندارم که 600 بدم یکی طراحی کنه

چیکار کنم به نظرتون دیگه واقعا موندم خلاصه نظراتون بگید شاید راهگشا باشه

من با جوملا و دروپال بلدم کار کنم

ویرایش شده توسط MZZZZZ
لینک به ارسال

ریپ کردن اصلا کار شایسته ای نیست و شرعا و عرفا و قانونا حرام و اشتباه و ممنوع و ... هست ( البته نه تو ایران ) :D

خب به قول خودتون یه قالب اختصاصی خوب 600 تومن برای طرف هزینه میشه حالا شما میاین و یه ساعته کل زحمات و هزینه طرف رو به باد میدینو قالبش رو می دزدین

حالا قضاوت با خودتون

در مورد آموزش هم باید خدموتون عرض کنم که کا فیه شما مفاهیم پایه HTML & CSS & JS رو خوب یاد بگیرین بعد از اون خودتون به راحتی میتونین کد و بزنین و دنبال کدهای CSS3 وا انیمیشن ها حرفه ای بگردین و ازشون استفاده کنین

قالب زدن برای وردپرس خیلی راحت تره ( دردسر ها دروپال و جوملا رو نداره چون همش یه دایرکتوریه )

تو گوگل سرچ کنید آموزش HTML تک به تک اون سایتها آموزش خوبی برای یادگیری هست بعد از اون به همت خودتون بستگی داره که تا کجا پیش برین

https://www.google.com/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%20HTML

همه و همه الخصوص حرفه ای ترین کد نویس ها اولش مفاهیم پایه ای رو خوندن و بعدش فقط داخل اینترنت دنبال کد مورد نظرشون گشتن و هیچ مرجع کاملی نیست که تمام کدها رو بصورت تصویری یا هرچی یادتون بده

لینک به ارسال

ریپ کردن اصلا کار شایسته ای نیست و شرعا و عرفا و قانونا حرام و اشتباه و ممنوع و ... هست ( البته نه تو ایران ) :D

خب به قول خودتون یه قالب اختصاصی خوب 600 تومن برای طرف هزینه میشه حالا شما میاین و یه ساعته کل زحمات و هزینه طرف رو به باد میدینو قالبش رو می دزدین

حالا قضاوت با خودتون

در مورد آموزش هم باید خدموتون عرض کنم که کا فیه شما مفاهیم پایه HTML & CSS & JS رو خوب یاد بگیرین بعد از اون خودتون به راحتی میتونین کد و بزنین و دنبال کدهای CSS3 وا انیمیشن ها حرفه ای بگردین و ازشون استفاده کنین

قالب زدن برای وردپرس خیلی راحت تره ( دردسر ها دروپال و جوملا رو نداره چون همش یه دایرکتوریه )

تو گوگل سرچ کنید آموزش HTML تک به تک اون سایتها آموزش خوبی برای یادگیری هست بعد از اون به همت خودتون بستگی داره که تا کجا پیش برین

https://www.google.com/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%20HTML

همه و همه الخصوص حرفه ای ترین کد نویس ها اولش مفاهیم پایه ای رو خوندن و بعدش فقط داخل اینترنت دنبال کد مورد نظرشون گشتن و هیچ مرجع کاملی نیست که تمام کدها رو بصورت تصویری یا هرچی یادتون بده

خوب اینجوری ایشالا 4 سال دیگه همین موقع ها قالبم طراحی میشه

آرتیستر هم که بخوام استفاده کنم باز کپی رایت رو زیر سوال میبره

ورد پرس کار نمیکنم چون یادمه قبلا میگفتن فشار بدجوری رو سرور میاره من بودجه قالب ندارم چطور میتونم سرور قوی بگیرم که روش فشار نیاره بیشتر نظرم رو دروپال هست اون سایته هم دروپال کار میکرده

من موردی که میخوام شاید خیلی آسون باشه ولی نمیتونم توی انجمن بگم چون این میشه یه ایده و شاید دیگران زودتر پیادش کنن

ویرایش شده توسط MZZZZZ
لینک به ارسال

اگر موردی میخوایید که کسی پیدا نکنه و نمیتونید بگید خوب برید عملیش کنید ، ماشالا ایران اونقد کپی رایت و ریپ میشه که یه ایده ساده اصلا چیز خاصی نیست

بهتره از قالب های رایگان استفاد کنید شخصی سازیش کنید اینجوری هیچ حقی ضایع نمیشه

لینک به ارسال

میشه بفرمائید که با کدام منطق و دلیل وردپرس روی سرور فشار میاره ؟

وردپرس به خاطر سبک بودن و سریع بودنش از همه لحاظش معروفه به سریعترین ایندکسر

خود من از برنامه نویسی و طراحی قالب HTML هیچی نمیدونستم و کسی رو هم نداشتم که بهم یاد بده دقیقا از همین سایت یاد گرفتم و بعد قالب های آماده رایگان دانلود کردم و دنیال کدها گشتم مثلا میخواسم بدونم که چطوری دور گوشهها رو خم میکنن اونقدر با inspect ور رفتم تا یاد گرفتم

الان بعد 3 سال دارم حرفه ای قالب میزم و کدنویسی میکمنم

شما هم بهتره کمی این سایت ها رو بخونین و هدفمند جلو برین

بهتون قول میدم اگه خوب تمرین داشه باشین یک ماهه مفاهیم پایه ای رو یادگرفتین و دنبال کد زنی حرفخ ای هستین

چاره دیگه ای نیست

یا باید هزینه کنید طراحی کنن

یا هم خودتون دست به کار بشین

لینک به ارسال

سلام

خوب اون سایت دیگه الآن موجود نیست که که کسی بخواد شکایت کنه

میخواستم به روش کپی کردن کد ها ریپ کنم

خیلی قالب ها انگلیسی و فارسی گشتم ولی پیدا نکردم

از بیس هم بخوام طراحی کنم چند سال طول میکشه

تازه همین الآن هم نمیدونم با جوملا کار کنم یا دروپال

اون سایت هم با دروپال کار کرده بود من هم تمایل دارم با دروپال کار کنم

آموزش درست و درمونی برای طراحی قالب دروپال هم نیست و همون جور که گفتم همه در حد پیش مقدمه موندن

حالا باید چیکار کنم؟؟؟

ویرایش شده توسط MZZZZZ
لینک به ارسال

سلام

خوب اون سایت دیگه الآن موجود نیست که که کسی بخواد شکایت کنه

میخواستم به روش کپی کردن کد ها ریپ کنم

سایتی که موجود نیست چطوری میخواین از قالبش ایده برداری کنین یا به قول خودتون کار ناپسند (ریپ) رو انجام بدین !

کلا چند راه بیشتر نیست

1. قید قالب رو بزنین و یا قالب بخرین یا یک قالب رایگان دانلود کنین

2. خودتون دست به کار بشین و یه دوره طراحی HTML CSS JS حتما آموزش ببینید ( فیلم - مقاله - کلاس ....)

3. دست به جیب ببرین و بدین یه طراح طبق متدهای دلخواه شما سایتتون رو طراحی کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...