runy

نمایش ندادن انتخاب تصویر شاخص در افزودن نوشته در ویرایش

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من دارم یه قالب را طراحی میکنم دست اول است.

از کد زیر برای نمایش تصویر شاخص استفاده میکنم :

<?php
if ( function_exists( 'add_theme_support' ) )
{
add_theme_support( 'post-thumbnails' );
add_image_size( 'NESTED_thumb', 100, 100, true );
}
function NESTED_thumb_image()
{
if ( has_post_thumbnail() ) {
the_post_thumbnail( 'NESTED_thumb', array('class' => 'test') );
} else {
};
}
?>
و در جایی که قرار است تصویر نمایش داده بشه از کد:
<?php NESTED_thumb_image();?>

استفاده میکنم.

مشکلم اینه که در قسمت افزودن نوشته و ویرایش نوشه قسمت مربوط به انتخاب تصویر شاخص را در مدیریت وردپرس نشان نمیده.

باید چه کنم ؟؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کد رو به functions.php پوسته اضافه کنید

add_theme_support( 'post-thumbnails' );

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط karack.it1@gmail.com
      سلام
      من تا قبل از اینکه وردپرسم رو آپدیت کنم همه صفحات رو میتونستم ویرایش کنم ولی بعد از آپدیت یک صفحه که همون صفحه shop فروشگاه هستش دیگه قابل ویرایش نیست با visual composer , افزونه های دیگه هم تست کردم ولی بازم تو قسمت ویرایش برگرو خالی نشون میده جالب اینه که انگار این صفحه دیفالت وجود داره و من توقسمت ویرایش میتونم اطلاعات جدید اضافه کنم و توی سایت هم نمایش داده میشه البته بعد از اون نوشته های دیفالت
      آدرس برگه:
      http://biranoshop.ir/shop/
      اون عکس بنری که میبینید اول سایت رو باید تغییر بدم اون عکس روی پوسته آماده بوده و هیچ ربطی به سایت منم نداره و همینطور فوتر برگه هم به هیچ وجه عوض نمیشه
      از اساتید هر کس تونست کمک کنه اطلاع بده
    • توسط kingmateoofficial
      سلام به دوستان عزیز اقا من یه سایت ساختم با ورد پرس اولین باره چنین مشکلی رو میبینم .
      سایت همه چیزش اوکی اوکی هست ولی مطالب سایت رو تو صفحه اصلی نشون نمیده بجاش مینویسه Threads Index نمیدونم چرا
      ولی تو لیت نوشته های تازه و دسته بندی و ... نوشته ها هست 
      اینم ادرس وبسایتم 

• توسط amir90
      سلام
      در داخل پستهای سایتم ، تصویری با لینک به سایت دیگه هست حالا میخواستم اولین تصویر در هر پست، به عنوان تصویر شاخص انتخاب بشه ، اما اپلود نشه رو هاستم
      از افزونه Featured Image From URL استفاده کردم ولی اتوماتیک همه تصاویر شاخص از لینک درست نمیشه لطفا راهنمای کنید چطور همه لینکهای در داخل پست ، اتوماتیک به عنوان تصویر شاخص اون پست انتخاب بشه

• توسط parvizb7
      سلام دوستان.
      از پوسته وودمارت روی سایتم استفاده میکنم و یه مشکلی که دارم اینه که:
       نمیدونم که برای تصاویر شاخص مطالب سایت و فروشگاهم دقیقا چه سایزی قرار بدم که مناسب باشه و جی‌تی‌متریکس ایراد نگیره.
      این سایتمه: https://rasmyar.com/   و اینم فروشگاه ووکامرسی سایتم:  https://rasmyar.com/shop/
      ممنون میشم بررسی بفرمایید و راهنمایی کنید.

• توسط wp_web
      سلام
      مشکل عجیبی یک سایت وردپرسی داره!! تغییر سایز تصاویر شاخص
      تقریبا تمام تصاویر شاخص پستها سایزشون عوض شده ، بالای 90درصد تصاویر شاخص (356 * 200) شدن (سایز جدید ساخته نشده روی همون فایل اصلی جایگزین شده). تعدادی هم 350 * 200
      موضوع جالبتر برخی تصاویر حتی اسمشون هم عوض شده و اسم فایل از عنوان پست گرفته شده.
      چون نمایش تصاویر شاخص در سایز کوچیک بوده کسی متوجه این موضوع نشده. با تغییر صفحه اصلی و نوع نمایش پستها متوجه این موضوع شدم.
      یکی از پلاگینهایی که غیرفعال کردم wp super cashe بود. تمام قالب رو سرچ زدم سایز جدیدی برای قالب تعریف نشده بود (add_image_size)
      پلاگینهای دیگه هنوز بر روی سایت فعاله مثل Shortcodes Ultimate , TinyMCE Advanced و برخی پلاگینهای معمول که بعید میدونم از اونها باشه
      طی این دو هفته که سایت دست بنده است تغییری در سایز تصاویر رخ نداده.
      دوستان مجرب آیا تابحال با اینچین موضوعی برخورده بودید؟