Mohammad Javad

چجوری به گوگل بگم میخوام از 0 شروع کنم

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

یک سایت داریم که به یک سرور دیگه انتقال دادیم و دیتاییسش پرید

حالا اون مطالبی که ایندکس داشتم چی میشه؟

و چجوری به گوگل بگم که اون مطالب الان داخل سایت نیست و میخوام از 0 شروع به مطلب کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اگر مطالبتون واستون مهمه به این سادگی ازشون دست نکشید می تونید از دیتابیس گوگل یا از طریق سایت archive.org مطالبتون رو بازیابی کنید.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.

این مشکل واسه ی منم پیش اومد خوب برای اینکه کارتونو از اول شروع کنید این کار ها رو انجام بدید:

1 - اول یه افزونه ریدایرکت وردپرس نصب کنید: مثل افزونه seo redirection (کار این افزونه انتقال همه ی مطالب ایندکس شده به صفحه ی اصلی سایت هست که دیگه 404 ظاهر نشه)

2- به بخش crawl errors،گوگل وبمستر بروید و همه ی خطا هایی که در زبانه های desktop و smart phone هست رو تیک بزنید و بعد رویه

MARK AS FIXED

کلیک کنید این به معنای حل همه ی خطا هاست.

3- دیگه گامی نمونده شروع کنید به ثبت مطالب جدیدتون و در عرض گذشت حدود چهار پنج هفته مطالب جدیدتون به راحتی ایندکس میشن البته قبلا هم یادتون نره اگه دوباره این خطا ها ظاهر شدند مشکلی نیست بازم طی دو سه بار انجام این کار دیگه خطایی ظاهر نخواهد شد و البته این نکته رو هم بگم نقشه جدید سایتتون رو هم از بخش sitemap حتما بزارید و برای آموزش به اینجا مراجعه کنید:

http://prandesign.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b3%d8%a6%d9%88-%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%be%d8%b1%d8%b3/

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه زمالن زیادی از این مشکل نگذشته پیشنهاد من اینه که دوباره مطالبتون رو توسط گوگل cache بازیابی کنید

کافی است کد زیر را در گوگل جستجو کنید

site:yordomin.com

بدین صورت تمامی مطالب ایندکس شده سایت شما و هم چنین تمامی برگه هاتون لیست میشن

با cache گوگل دوباره بازیابی کنید فقط نباید لینک پست های قبلی با لینک پست های جدید تفاوت داشته باشند .

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از دوستان

کارهایی که گفتید انجام دادم

واقعیتش سایتم خبرخوانی بود

الان من دیگه چیکار کنم؟

راستی الان که از 0 میخوام شروع کنم شما واسه سایت خبرخوانی کدوم افزونه رو پیشنهاد میکنید

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به نظر من اگر دامنه سایتتون برند نیست و می تونید دامنه رو عوض کنید با دامنه جدید شروع کنید مشکلاتتون از نظر سئو کمتره و سریعتر به نتیجه میرسید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری