رفتن به مطلب

چجوری به گوگل بگم میخوام از 0 شروع کنم

Mohammad Javad

پست های پیشنهاد شده

سلام

یک سایت داریم که به یک سرور دیگه انتقال دادیم و دیتاییسش پرید

حالا اون مطالبی که ایندکس داشتم چی میشه؟

و چجوری به گوگل بگم که اون مطالب الان داخل سایت نیست و میخوام از 0 شروع به مطلب کنم؟

لینک به ارسال

سلام

اگر مطالبتون واستون مهمه به این سادگی ازشون دست نکشید می تونید از دیتابیس گوگل یا از طریق سایت archive.org مطالبتون رو بازیابی کنید.

لینک به ارسال

سلام.

این مشکل واسه ی منم پیش اومد خوب برای اینکه کارتونو از اول شروع کنید این کار ها رو انجام بدید:

1 - اول یه افزونه ریدایرکت وردپرس نصب کنید: مثل افزونه seo redirection (کار این افزونه انتقال همه ی مطالب ایندکس شده به صفحه ی اصلی سایت هست که دیگه 404 ظاهر نشه)

2- به بخش crawl errors،گوگل وبمستر بروید و همه ی خطا هایی که در زبانه های desktop و smart phone هست رو تیک بزنید و بعد رویه

MARK AS FIXED

کلیک کنید این به معنای حل همه ی خطا هاست.

3- دیگه گامی نمونده شروع کنید به ثبت مطالب جدیدتون و در عرض گذشت حدود چهار پنج هفته مطالب جدیدتون به راحتی ایندکس میشن البته قبلا هم یادتون نره اگه دوباره این خطا ها ظاهر شدند مشکلی نیست بازم طی دو سه بار انجام این کار دیگه خطایی ظاهر نخواهد شد و البته این نکته رو هم بگم نقشه جدید سایتتون رو هم از بخش sitemap حتما بزارید و برای آموزش به اینجا مراجعه کنید:

http://prandesign.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b3%d8%a6%d9%88-%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%be%d8%b1%d8%b3/

لینک به ارسال

اگه زمالن زیادی از این مشکل نگذشته پیشنهاد من اینه که دوباره مطالبتون رو توسط گوگل cache بازیابی کنید

کافی است کد زیر را در گوگل جستجو کنید

site:yordomin.com

بدین صورت تمامی مطالب ایندکس شده سایت شما و هم چنین تمامی برگه هاتون لیست میشن

با cache گوگل دوباره بازیابی کنید فقط نباید لینک پست های قبلی با لینک پست های جدید تفاوت داشته باشند .

لینک به ارسال

ممنون از دوستان

کارهایی که گفتید انجام دادم

واقعیتش سایتم خبرخوانی بود

الان من دیگه چیکار کنم؟

راستی الان که از 0 میخوام شروع کنم شما واسه سایت خبرخوانی کدوم افزونه رو پیشنهاد میکنید

ممنون

لینک به ارسال

سلام

به نظر من اگر دامنه سایتتون برند نیست و می تونید دامنه رو عوض کنید با دامنه جدید شروع کنید مشکلاتتون از نظر سئو کمتره و سریعتر به نتیجه میرسید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...