رفتن به مطلب

افزونه اتصال هاست دانلود به EDD Remote - EDD

ahmad4u

پست های پیشنهاد شده

با توجه به بسته شدن تاپیک افزونه اتصال هاست دانلود به EDD Remote - EDD و عدم امتیاز کافی نویسنده افزونه جهت ایجاد تاپیک در انجمن ، اقدام به ایجاد تاپیک مستقل جهت پیگیری این افزونه نمودم.

- آخرین مطلب ارسال شده و لینک تاپیک قبلی

افزونه دانلود قسمتی برای EDD

ارسالی ۲۶ شهریور ۱۳۹۳, ۲۲:۵۰

از وقتی که گذاشتی ممنون.

قابلیت های این افزونه ( البته افزونه نشده و فعلن یه چند صد خط کده ) :

1. بدون نیاز به تغییر در لینک های دانلود

2. قابلیت کنترل چندین هاست دانلود

3. قابلیت اعمال محدودیت دانلود و محدودیت زمانی

4. قابلیت تنظیم دانلود به زور و یا دانلود در حالت ریسوم

5. تمام این تنظیمات بستگی به تنظیمات خود edd داره و شما نیاز به تنظیمات اضافی ندارید

6. استفاده همزمان از هاست های دانلود و هاست اصلی وردپرس

7... به نظر شما چه آپشنی میتونه اینجا قرار بگیره ؟

توسط a_mogheimi

لینک جهت تست افزونه - تست

لینک به ارسال

درود.

این تاپیک برای معرفی و ارائه افزونه هست یا صرفا جهت دادن پیشنهاد در مورد افزونه هست؟

لینک به ارسال

با تشکر از ahmad4u برای ایجاد این تاپیک .

سلام

لازمه توضیح مختصری در مورد این افزونه خدمت شما عرض کنم

این افزونه تمام تنظیماتی رو که easy digital downloads روی فایلها در سرور اصلی وردپرس اعمال میکنه بر روی هر تعداد هاست دانلودی که داشته باشید هم اعمال میکنه اگه نیازی به هاست دانلود ندارید پس این افزونه به درد شما نمیخوره . و همینطور اگه نیازی به حفاظت از فایلها در هاست دانلودتون ندارید باز هم این افزونه به درد تون نمیخوره.

یا حق

درود.

این تاپیک برای معرفی و ارائه افزونه هست یا صرفا جهت دادن پیشنهاد در مورد افزونه هست؟

برای بررسی مشکلات و معرفی افزونه هست

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

با سلام مجدد خدمت دوستان گرامی

افزونه تقریبا آماده است منتها به دوسه تا مشکل کوچیک برخورد کردم که انشاالله به زودی برطرف میشه ازدوستان تقاضا دارم اگه اطلاعی دارن در این زمینه راهنمایی کنند

1. برای این افزونه نیاز هست تا فیلتری به یکی از فایلهای افزونه easy digital download اضافه بشه که دستی میشه این کارو کرد ولی اگه خود EDD این فیلتر رو اعمال بکنه خیلی عالی میشه

2. اضافه کردن قابلیت خودکار به افزونه

3. مشکلی هم موقع شمارش دانلود فایل هست . به دلیل اینکه فایلها رو با دانلود منیجر هم میشه دانلود کرد نمیتونم کاری کنم که زمانیکه دانلود فایل تموم شد شمارشگر دانلود اضافه بشه و با هر کانکشنی که دانلود منیجر میسازه یکی به شمارشگر اضافه میشه

واما قابلیت های اصلی این افزونه :

شاید شما هم این کمبود رو احساس کردید که زمانی که میخواهید با EDD فروشگاه فایل راه اندازی کنید و قصد محافظت از فایلهای دانلودی تون رو دارید حتما باید هاست ظرفیت بالا با پهنای باند بالایی تهیه کنید چون در غیر اینصورت فایلهای که از هاست های غیر از هاست اصلی برای دانلود قرار داده میشن هیچ محافظت و کنترلی روشون نیست

دلیل اینکه این افزونه رو ساختم محافظت از فایلهایی بود که برای دانلود قرار میدادم و همینطور کم کردن هزینه هاست اصلی . به خاطر اینکه دیگه نیاز نیست فایلها رو در هاست وردپرس قرار بدم و با یک هاست دانلود هم میتونستم از فایلها محافظت کنم.

و اما این افزونه چیکار میکنه براتون ؟

فرض کنید شما یک هاست دانلود دارید که تمام فایلهاتون رو در پوشه های مختلف قرار دادید و یا چندین هاست دانلود دارید فرقی نمیکنه فقط کافیه هاست دانلودتون قابلیت ساختن یک دیتابیس و ریموت sql رو پشتیبانی کنه دیگه نیاز نیست هیچ تغییری هیچ جای دیگه انجام بدید تمام کارها با این افزونه اتوماتیک اوکی میشه

فایلها قابلیت ریسوم دارند ، محدودیت دفعات دانلود و همچنین محدودیت زمانی روشون اعمال میشه یعنی دقیقا همون تنظیماتی که در وردپرس واسه هر فایلی تنظیم کردید اتوماتیک اعمال میشه ولی برای هاست دانلود.

و فایلها هم از دسترسی مستقیم خارج میشن و با لینک مستقیم قابل دریافت نیستن.

امیدوارم سه تا مشکلی که عرض کردم به زودی برطرف بشه .

دوباره از دوستانی که اطلاعی در این زمینه دارن تقاضای کمک میکنم.

یا حق

لینک به ارسال

بهتره با سازنده EDD در میان بذارید

مسئله اصلی همین جاست که چطوری تو github میشه درخواست ایجاد filter رو واسه سازنده افزونه ارسال کرد ؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

از طریق سایت EDD اقدام کنید

از طریق github اقدام کردم برای افزودن یک فیلتر به افزونه EDD ولی متاسفانه مورد قبول واقع نشد نمیدونم از failed منظورشون چیه و راهی داره بشه این فیلتر رو روی فایلشون اعمال کرد که در مخزن وردپرس قرار بگیره یا خیر

دوستان اگه در این زمینه آشنایی دارند ممنون میشم کمک کنند.

لینک pull request بنده :

https://github.com/easydigitaldownloads/Easy-Digital-Downloads/pull/2753

با تشکر

لینک به ارسال

بالاخره درست شد . از سنگ تمومی که دوستان عزیز گذاشتن واقعا متشکرم شرمنده کردین بنده رو .

دوستانی که تمایل دارند از این افزونه استفاده کنند به آدرس سایت بنده مراجعه نمایند.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

موفق باشید

----------------------

فقط یک امکانی که ندیدم تو افزونه قرار دادید یا نه، لینک از سرور دیگر سایت ها بود

مثلا شما در فایل تست شماره دو ، لینک از سایت دانلودها قرار دادید اما این فایل روی هاست خودتون آپلود کردید و بعد برای برنامه تعریف کردین

شما یه لینک از سایت دانلودها (http://dl5.downloadh....Downloadha.com) به برنامه بدید و ببینید از سرورهای دیگه هم قابلیت دریافت داره یا نه؟؟

--------------------------

در صورت امکان این تاپیک هم بررسی کنید باگ در EDD

خود پشتیبانی EDD هم توش مونده

ویرایش شده توسط ahmad4u
لینک به ارسال

موفق باشید

----------------------

فقط یک امکانی که ندیدم تو افزونه قرار دادید یا نه، لینک از سرور دیگر سایت ها بود

مثلا شما در فایل تست شماره دو ، لینک از سایت دانلودها قرار دادید اما این فایل روی هاست خودتون آپلود کردید و بعد برای برنامه تعریف کردین

شما یه لینک از سایت دانلودها (http://dl5.downloadh....Downloadha.com) به برنامه بدید و ببینید از سرورهای دیگه هم قابلیت دریافت داره یا نه؟؟

--------------------------

با سلام خدمت دوست گرامی

با یک مثال مراحل رو براتون توضیح میدم

این افزونه به این صورت عمل میکنه که شما فرضا یک هاست دانلود دارید برای اتصال این هاست دانلود به افزونه حتما باید هاستتون از یک عدد دیتابیس پشتیبانی بکنه و قابلیت ریموت mysql روش فعال باشه با فرض اینکه هاست دانلود شما این امکانات رو داره برقراری ارتباط با هاست بسیار ساده است و کافیه یک دیتابیس بسازید و اطلاعات ورود اون رو که شامل ( نام دیتا بیس و نام کاربری و رمز عبور و اف تی پی اصلی هاست و یوزر و پسورد )به افزونه بدید و قابلیت ریموت mysql رو ست کنید که هاست اصلی تون بتونه به هاست دانلود دسترسی داشته باشه ما بقی کارها اتوماتیک انجام میشه در هاست دانلود و در دیتابیسی که ساختید جدولی ایجاد میشه و یک فایل dl.php در هاست دانلودتون ساخته میشه و htaccess هم مطابق با خواسته های ما تغییر میکنه. و دیگه شما نیازی به تغییر لینک های فروش خود ندارید.

حالا فرض کنید شما میخواهید لینک دانلود از هاست اصلی خود تون رو بدید یا یه لینک مستقیم از هاست های دیگه

این افزونه روی این لینک ها هیچ تغییری ایجاد نمیکنه و سیستم محافظتی خود ایزی دیجیتال روش اعمال میشه و اگر میخواهید فرضا روی هاست اصلی وردپرس هم از حفاظت این افزونه برای فایل استفاده کنید باید اطلاعات این هاست رو به افزونه اضافه کنید که در این صورت لینک های هاست اصلی هم از طریق همین افزونه محافظت میشه

شما میتونید از هر سایتی لینک قرار بدید از هاست اصلی خودتون لینک قرار بدید از هر هاست دانلود دیگه ای که دارید لینک بزارید و این افزونه فقط از لینک هایی محافظت میکنه که اون هاست رو براش تعریف کرده باشید .

اگه جایی مبهمه بفرمائید توضیح بدم . در صورتی که کسی تمایل به استفاده از این افزونه داره همین جا بفرمائید تا یه توضیح با عکس قرار بدم فعلا به علت مشغله کاری فرصت این کارو ندارم .

و مورد بعدی اینکه بعلت وقتی که روی این افزونه گذاشتم و هیچ یک از دوستان کمکی نکردند تمایل دارم این افزونه رو برای فروش قرار بدم ولی فعلا به دلیل اینکه محیط تنظیماتش رابط کاربری جذابی نداره و فرصت تکمیلش رو ندارم برای فروش قرار نمیدم مگر اینکه از دوستان کسی نیاز فوری داشته باشه .

به امید موفقیت تک تک دوستان عزیز در وردپرس فارسی

یا حق

لینک به ارسال

و اما در مورد این قسمت سوالتون

باید عرض کنم ظاهرا مشکل برطرف شده

و احتمالا در بروزرسانی آینده اعمال بشه. من قسمتهایی رو که تغییر کرده در همون تاپیک اعلام میکنم اگه می خواهید قبل بروز رسانی تغییرات رو اعمال کنید به تاپیک مورد نظر تشریف ببرید.

یا حق

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

منم مشکل دارم با edd

اولا لینک رو مستقیم نشان میدهد

دوما زمانی که گزینه "با فعال‌کردن این گزینه، قابلیت "ادامه‌دادن" دانلود به فایل‌های دانلودی اضافه می‌شود. نکته: با فعال‌کردن این گزینه، پیکربندی دانلود EDD دیگر تأثیری نخواهد داشت" را فعال می کنم لینک دانلود کار نمی کند مشکل چیست؟

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

افزونه منتشر شد هر گونه سوال و مشکلی رو از این تاپیک پیگیری نمایید .

افزونه EDD Remote

ویرایش شده توسط a_mogheimi
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...