• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
fido

نمایش یک دسته خاص از portfolio

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

اول از همه یک شکایتی دارم اونم اینه که یک مشکلی که بر میخوریم و سوال مطرح می کنیم دیر جواب داده میشه یا به هزار و یک دلیل کلا تاپیک قفل میشه ...

اخه برادره من به مشکل خوردم جواب که نمیدین ..! ایراد و بگین تو تاپیک برطرف کنیم دیگه این کارا چیه !!!!

کلی وقته دارم دنبال یک افزونه میگردم که باهاش بتونم علاوه بر نمایش مرسوم portfolio های ایجاد شده ، توی هر برگه ای که ایجاد میکنم با استفاده از shortcode

یک دسته خاص از اون portfolio را نمایش بدم یه چیزی شبیه این [portfolio cat=art] اینو مثال زدم متوجه بشین چی میخوام

ممنون اگه جواب بدین

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باز هم سوال ما بی جواب ماند :(((((((((((((((((((((((

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط msb
      سلام
      من میخاستم از افزونه
      career portfolio
      لپاستفاده کنم ولی زبان فارسی رو ساپورت نمیکنه وکلمات در هم ریخته میاره
      ممنون میشم اگر فارسی شده این افزونه و یا چیزی سبیه به این رو معرفی کنید
      اینکم آدرسش در وردپرس
      https://wordpress.org/plugins/portfolio-wp/
    • توسط UnBelievable
      سلام
      من یه قالب خبری برای یه سایت وردپرسی میخوام که شبیه به قالب FarsNews و یا قالب "صبح امید" باشه ! (اگه کسی میشناسه معرفی کنه چون شدیدا بهش نیاز دارم و پیدا نکردم چیزی !! )
      اما باز هم این قالب ها یک سری از اون امکاناتی که مد نظر من هست رو ندارن !
      میخوام یه باکس گالری تصویر و ویدیو برای Portfolio به حالت اسلایدشو توی بعضی از سایت ها نمایش داده بشه ! مثل اسکرین شات پیوست شده در همین پست !

نمونه این اسلایدر هم توی قالب "جریده" هست ! به وسیله افزونه میشه اینکار رو انجام داد ؟ اگر نمیشه کد این اسلایدشوی تصویر رو میتونیم توی index.php قرار بدیم ؟ کسی کدش رو داره و میتونه راهنمایی کنه ؟

پیشاپیش تشکر :- )

• توسط koroush
      با سلام خدمت شما
      برای وردپرس افزونه هایی هست که پست های محبوب را بر اساس بازدید و یا نظرات در سایدبار نشون میده.
      آیا میشه پست تایپ نمونه کار یا portfolio رو هم قابلیت نمونه کار های محبوب بهش داد؟
      کدی یا افزونه ای داره؟
      با احترام
    • توسط shayan
      سلام دوستان
      من یه سایتی طراحی کردم که شامل بخشی هست به نام نمونه کار ها
      نوع کد نویسی اون بخش به شکل portfolio طراحی شده که از پلاگین جیکوئری mixitup استفاده کردم
      حالا میخوام یه post type برای این قسمت اجرا بشه که از اون طریق بشه نمونه کار ها رو اضافه کرد
      و همچنین تصاویر شاخص هر کدومشون مجموعا تشکیل دهنده صفحه اصلی نمونه کار ها باشه
      و یه سوال اینکه آیا با وجود اینکه میخوام از post type استفاده کنم نیازی هست برای اطلاعات هر نمونه کارم custom fields هم تعریف کنم؟
      ممنون میشم کمکم کنید چون اولین تجربه کارم با post type هست و آشنایی چندانی باهاش ندارم
      سپاس
    • توسط ahmadsoft
      سلام . خیلی مخلصیم
      چند تا مشکل دارم ممنون میشم کمکم کنید
      اول اینکه تو افزونه نمونه کارای portfolio موقغ نمایش نمونه کار چطور اون کلمات more info و view larger رو فارسی کنم ؟؟
      دوم هم تو قسمت تعرفه قیمت ها هم همین مشکلو دارم که form رو چجوری فارسی کنم .
      آخرین سوالمم اینه که وقتی از فهرست مگامنو استفاده میکنم سایت به صورت صفحه سفید بالا میاد !
      یک دنیا ممنون میشیم کمکم کنید خیلی ضروریه