رفتن به مطلب

افزونه حرف مردم و مشکل ایجاد اسکرول پایین سایت

internet

پست های پیشنهاد شده

افزونه ای رو سایت پی سی ول فارسی کرده و گذاشته که به محض نصب کردن و قبل از اینکه بخواهد اصلا اونو در صفحه اصلی نمایش بدهید باعث میشه که پایین صفحه در مرورگر اسکرول ایجاد بشه و صفحه به قول معروف کش بیاد

لینک این افزونه :

http://www.p30vel.ir...gin-for-wp.html

این افزونه در سایت اصلی ورد پرس به این نام هست:

schreikasten

چیز جالبی هست در صورتی که بشه این مشکل رو بر طرف کرد

یه نوع شات باکس هست که به صورت اجاکس نظر رو در صفحه اصلی نمایش می ده و ربطی هم به قسمت نظرات ورد پرس نداره و مدیریت و حذف پیام ها هم خیلی راحت هست اگه بشه مشکل رو برطرف کرد خیلی عالی میشه

با تشکر

ویرایش شده توسط internet
لینک به ارسال

شما روی سایتت نصب کردی؟

اگر نصب کردی آدرس بده تا بتونیم مشکل رو آنلاین پیدا کنیم.

لینک به ارسال

شما روی سایتت نصب کردی؟

اگر نصب کردی آدرس بده تا بتونیم مشکل رو آنلاین پیدا کنیم.

نسخه اصلی رو اینجا نصب کردم و فقط فعالش کردم همین یعنی اصلا ابزارک اون رو فعال نکردم و فقط پلاگین فعال و نصب شده است در مرورگر خودم IE8 پایین سایت اسکرول دار شده:

http://sib7.ir/

لینک به ارسال

اگه هم مایل هستید تا ابزارکش رو فعال کنم ولی مشاهده می کنید که همین الانش هم پایین سایت اسکرول دار شده با یک قالب دیگه هم تست کردم دقیقا همین مشکل بود

ویرایش شده توسط internet
لینک به ارسال

من تستی که کردم اگر فایلهای مربوط به soundmanager2 حذف بشن مشکل اسکرول حل میشه.

لینک به ارسال

من تستی که کردم اگر فایلهای مربوط به soundmanager2 حذف بشن مشکل اسکرول حل میشه.

ممنون ولی با حذف این فایل هم چیزی تغییر نمی کنه و به محض فعال کردن و اضافه کردن ابزارک و تست دیدم باز اسکرول فعال شد

با تشکر

لینک به ارسال

چند افزونه هستن که با فعال شده استایل و جاوااسکریپت مرتبط با اونها به پوسته شما اضافه میشه و باعث اسکرول افقی میشن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...