رفتن به مطلب

پاک شدن عکسها پس از بروزرسانی دستی وردپرس

minaie

پست های پیشنهاد شده

پس از بروز رسانی وردپرس به صورت دستی مطالبم هست ولی 70 درصد عکسها نیست پوشه wp-content رو هم پاک نکردم چرا اینطور شده یعنی عکسها پاک شدند

لینک به ارسال

لینک یک مطلب که عکس داره و یکی که عکسش پاک شده رو بزارید.

لینک به ارسال

لینک یک مطلب که عکس داره و یکی که عکسش پاک شده رو بزارید.

متاسفانه آنها بودند اما الان همه پاک شدند

لینک به ارسال

به فایل منیجر هاستتون برید و در پوشه ی wp-content > uploads ببینید فایلها موجودند یا نه؟

لینک به ارسال

به فایل منیجر هاستتون برید و در پوشه ی wp-content > uploads ببینید فایلها موجودند یا نه؟

متاسفانه خیر بک آپ موجود هم مال بعد از بوجود آمدن این مشکل هست یک بک اپ از خود وردپرس گرفته بودم اما عکسها برنگشتند با تشکر

لینک به ارسال
  • 6 سال بعد...

من هم دقیقا به این مشکل برخوردم ! قالبم وودمارت هست و بعد از آپدیت پلاگین ها با همچین مشکلی برخورد کردم نصف محصولات تصاویرشون پریده!! از توی هاست هم پاک شده . بک آپ قبلش رو داشتم ولی وقتی پوشه upload  رو جایگزین کردم بازهم نمایش نداد !! برای بروزرسانی المنتور هست فکر کنم !!

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، alirezant گفته است :

من هم دقیقا به این مشکل برخوردم ! قالبم وودمارت هست و بعد از آپدیت پلاگین ها با همچین مشکلی برخورد کردم نصف محصولات تصاویرشون پریده!! از توی هاست هم پاک شده . بک آپ قبلش رو داشتم ولی وقتی پوشه upload  رو جایگزین کردم بازهم نمایش نداد !! برای بروزرسانی المنتور هست فکر کنم !!

سلام وودمارت یک پوسته تجاریه اگر مشکلتون مرتبط با قالب باشه نمی تونیم کمک کنیم

بحث در مورد محصولات تجاری در انجمن ممنوع هست

شما بعد از بروزرسانی دستی وردپرس با این مشکل مواجه شدید؟

در حال حاضر ساده ترین راهی که به ذهنم میرسه اینه که آخرین بکاپتون رو بریزید

هم دیتابیس و هم محتوا

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...