رفتن به مطلب

مشکل عجیب با افزونه wp-sms

پست های پیشنهاد شده

افزونه به خوبی با وب سرویس اس ام اس نصب شده و میشه اس ام اس فرستاد تمامی قابلیت ها فعاله فقط به غیر از ابزارک اس ام اس (قبلا ابزارکش فعال بود و در یکی از جایگاه های ابزارک به نام sidebar بود بعد اپدیت وردپرس این جایگاه ابزارک sidebar پنهان شد و ابزارک sms هم پنهان شد بعد جایگاه ابزارک sidebar را از فانکشن پاک کردم یک جایگاه دیگر ساختم با یک ای دی دیگر بازم نشد با همون ای دی قبلی ساختم نشد کلا پاک کردمدوباره نصب کردم افزونه را نشد مشکل از چیست میدونم تداخل جی کوئری نیست چون تابع زیر را فعال کردم در فانکشنم )

if( !is_admin()){
wp_deregister_script('jquery');
wp_register_script('jquery', (get_bloginfo('template_url') . "/js/jquery-1.10.1.min.js"), false, '1.10.1');
wp_enqueue_script('jquery');
}

لینک به ارسال

به جیکوئری که کلا ربطی نداره به باقی کارهایی که کردید هم نمی تونه مرتبط باشه یک اسکرین از صفحه ابزارکها بگذارید اینجا

لینک به ارسال

به جیکوئری که کلا ربطی نداره به باقی کارهایی که کردید هم نمی تونه مرتبط باشه یک اسکرین از صفحه ابزارکها بگذارید اینجا

اصلا مشکل از wp-sms نیست الان همزمان با اون بخش پست های پر بازدید هم که بایک افزونه کار میکرد از کار افتاد و بعضی از تبیغات های سایت هم خود به خود استایل ;display:none گرفته بعضی مواقع هم صفحه wp-login من خالی میشه و حجمش به 0کیلوبایت میرسه میتونه مشکل از چی باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میخواید ادرس و رمز هاست و وردپرس را بدم مشکلو ببینید خیلی غیر عادی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...