رفتن به مطلب

مشکل در گوگل وبمستر

porya8738

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من یه چند روزی هست سایتم رو به هاست جدید منتقل کردم

و چند روزی هست مطالبم ایندکس نمیشن

مهم تر این که وقتی میخوام از Fetch As Google استفاده کنم ارور Redirected میده ( عکس رو ضمینه کردم )

از اساتید بزرگوار میخوام که منو راهنمایی کنن برای رفع این مشکل

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام

من یه چند روزی هست سایتم رو به هاست جدید منتقل کردم

و چند روزی هست مطالبم ایندکس نمیشن

مهم تر این که وقتی میخوام از Fetch As Google استفاده کنم ارور Redirected میده ( عکس رو ضمینه کردم )

از اساتید بزرگوار میخوام که منو راهنمایی کنن برای رفع این مشکل

با تشکر

برای منهم این مشکل پیش اومده بود ولی حل شد اگه آدرس سایت شما با wwwباشد و بدون آن در گوگل وبمستر ثبت کرده باشید ارورریدارکتد میدهد یا بالعکس آدرس سایت رو درست وارد کنید

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام

خسته نباشید

مدتیه که یکی از دوستانم از من کمک خواست تا به وضع نا بسامان بازدید سایتش رسیدگی کنم . ایمپرشن و کلیک سایت در وبمستر سقوط وحشتناکی پیدا کرده و تعداد ارورهای 404 هر روز داره بیشتر میشه . این ارورها انواع مختلفی داشتن که اونها رو دسته بندی کردم و با اقدامات اصلاحی که انجام دادم تولید بسیاری از اونها رو متوقف کردم اما الان مدتیه که نوع جدیدی از ارورها دارن تولید میشن ( روزانه 150 تا 200 عدد ) که به صورت زیر هستند :

http://bankpooshak.com/mag/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AF%D9%88%D8%AE%D8%AA-%DA%A9%D8%AA-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%86%D9%87-%DA%A9%D9%88%D8%AA%D8%A7%D9%87.html/lg_1361342800_c0475b1c2c3bf51732b9f4ef68836d8f

همونطور که می بینید بعد از .html کاراکتری هایی اضافه میشن که نام تصاویر موجوددر اون پست هستند . دقیقا همین لینک ها در سایت مپ هم وارد شدن و از اونجا بهشون لینک داده شده .

هر جایی که امکان داشته باعث تولید یه همچین لینکایی باشه رو سرک کشیدم ولی چیزی پیدا نکردم ... سورس صفحه ، دیتا بیس و ....

دیگه واقعا مستهسل شدم و ارورهای 404 سایت هم هر روز داره بیشتر و بیشتر میشه . اگر بدونم از کجا ممکنه یه همچین صفحاتی تولید بشن میرم سراغشو اصلاح اش میکنم ولی مشکل اینه که اصن نمی فهمم از کجا میان که حتی توی سایت مپ هم مثه یه پست حضور پیدا کردن . سایت مپ من داینامیک هست و تا وقتی منبع تولید این لینکا رو پیدا نکنم سایت مپ رو هم نمی تونم اصلاح کنم .

در زمینه سئو بی تجربه هم نیستم ، حتی سایتی داشتم که کاملا وارد جریمه گوگل شده بودولی به یاری خدا اصلاح کردمو الان دیگه هیچ 404 ی رو اون سایت تولید نمی شه ولی در مورد این یکی دیگه واقعا عقلم به جایی قد نمی ده .

خواهش میکنم اگر براتون امکان پذیره کمکم کنید .

متشکرم ... منتظر پاسخ تون خواهم بود .

لینک به ارسال

سلام.

خواستم تاپیک بزنم ولی همینجا میپرسم مشکلم رو.

بعد از انتقال به هسات جدید دیگ مطالبم تو گوگل وبمستر ایندکس نمیشه الان بالای یه هفته اس.چرا اینطوری شده؟

قابلیت fetch as google کارش چیه دقیقا؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...