رفتن به مطلب

نحوه نمایش 10 مطلب جدید به همراه 10 مطلب جدید از یک کاستوم پست تایپ

پست های پیشنهاد شده

سلام به همگی

در پوسته خودم یک custom-post-type با نام products ایجاد کردم که مطالبی که درش ایچاد میشه در صفحه مخصوص بخودش نه صفحه اصلی سایت نمایش داده میشه حالا یه کوئری می خوام که در صفحه index قالب بزارم که علاوه بر نمایش 10 مطلب جدید و عادی سایت که جزئ اون custom-post-type نیستند رو نمایش بده اگر مطلبی هم در این custom-post-type منتشر شد درش نمایش داده بشه بطور کلی 10 مطلب جدید سایت رو چه مطلب عادی باشه چه جزئ custom-post-type ی که ایجاد کردم باشه بصورت لینک به اون مطلب نمایش بر اساس تاریخ انتشار نمایش بده و ترکیبی از مطالب هر دو باشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

در قسمت کوئری برای نمایش آخرین مطالب، برای آرگومنت post_type وارد کنید posts,products، اینطوری هم نوشته‌ها نمایش داده میشن و هم محصولاتی که اضافه کردید.

میتونید از ژنراتور کوئری آقای فخار استفاده کنید.

لینک به ارسال

در قسمت کوئری برای نمایش آخرین مطالب، برای آرگومنت post_type وارد کنید posts,products، اینطوری هم نوشته‌ها نمایش داده میشن و هم محصولاتی که اضافه کردید.

میتونید از ژنراتور کوئری آقای فخار استفاده کنید.

دوست عزیز با تشکر از شما من توسط ژنراتور کوئری رو ایجاد کردم و به درستی کار میکنه اما زمانی که برای آرگومنت post_type هر دو مقدار posts و products رو قرار میدم از کار میفته و دیگه چیزس نمایش نمیده ولی اگر بصورت تک تک وارد کنم کار میکنه !!!!اگر امکان داره راهنمایی بفرمایید

ممنون

لینک به ارسال

$query = new WP_Query( array( 'post_type' => array( 'post', 'products' ) ) );

دوست عزیز از شما بابت راهنماییتون بسیار ممنون و سپاسگزارم می بخشید که با وجود دکمه تشکر بصورت متنی و اسپم هم تشکر کردم چون لازم دیم بصورت کلامی هم ازتون تشکر کنم باز هم از مدیران بخاطر اسپم عذر می خوام...

موفق باشید

لینک به ارسال

بجز راهی که فرمودند اگر قصد نمایش مطالب پست تایپتون رو در صفحات اصلی سایت مانند پستهای معمولی دارید می توانید از اکشن هم استفاده کنید

[sharedmedia=tutorials:tutorials:645]

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...