رفتن به مطلب

Google XML Sitemaps یا نقشه WordPress SEO by Yoast و پاک کردن سایت مپ قبلی

hormoz

پست های پیشنهاد شده

قبلا افزونه xml site map رو داشتم و بعد افزونه seo by yoast رو نصب کردم که یکی در یک پستی گفته بود. می خواستم ببینم سایت مپ کدومشون بهتره و چطور می شود سایت مپ xml site map رو حذف کرد اگه هم xml site map بهتره بازم چطوری می شه سایت مپ xml site map رو پاک کرد؟ :D

لینک به ارسال

ببینید عزیزم فرقی نداره سایت مپ برای این ساخته شده که روبوت گوگل بتونه بهتر بخونه مطالب و آدرس هارو ، اما تفاوتی که دارن توی اینه که Yoast عکس های پست رو هم رو سایت مپ میندازه برای inndex شدن پس بهتره ی جواریی اما با xml sitemap کار میکنم من به شخصه

با سپاس

لینک به ارسال

ممنون هر دوتاشون اگه باشن و در گوگل وب منیجر هم هر دوتاشونو معرفی کنم اشکال نداره (یعنی الان معرفی کردم و دارم از هر دوتاشون استفاده می کنم :D ) و بعد چطوری می شه سایت مپ xml sitemap رو پاک کرد؟

ویرایش : xml sitemap دیگه اینجوری نیست که دوتا فایل sitemap.xml.gz بسازی و sitemap.xml بسازی.

ویرایش شده توسط hormoz
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...