سعید شعبانی

میزان تاثیر کد های بی تاثیر بر سئو

8 پست در این موضوع قرار دارد

همانطور که می دانید برخی از افزونه ها یا حتی قالب ها قبل و بعد کد اصلی افزونه و یا برای تقسیم بندی بخش های مختلف قالب از کد هایی مانند زیر استفاده می کنند من می خواهم بدانم این کد های چه تاثیری برسئو دارند, آی توسط موتور های جستجو دیده می شوند و آیا حجم اضافی بر قالب تحمیل می کنند؟

<!-- This site is optimized with the Yoast WordPress SEO plugin v1.2.8.4 - http://yoast.com/wordpress/seo/ -->
<!-- / Yoast WordPress SEO plugin. -->

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تا اونجايي كه من ميدونم اثاث اين كد ها براي اشنايي بيشتر مبتديان با انواع كد هاي در فايل مورد نظره !

فك ميكنم اتفاقا يه چيز قانون منديه شما اگه توي note pad ++ يه همچين كدي بزاري رنگش سبزه اگه يكي از - ها رو پا كني رنگش سياه ميشه كه ميگه اين كد خاصيتش رو از دست داد ! بنابراين روي سئو تاثير گذار نيست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اين دوست مون درست ميگويند رنگش سبز هست

چون اين تگ براي توضيحات يا همون كامنت در قالب ها استفاده ميشود تا طراح بداند اين جا جاي چيست(همون علامتگذاري)

اين كد ها در مرورگر اصلا خونده نميشوند فقط مخصوص طراح مي باشد وهيچ فشاري نمي آورد

مثال:

<!-- هر چي ميخواي بنويس -->

كد بالا نه در قالب سايت بكله حتي در مرورگر هم خوانده نميشود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در بالا گفتم فقط براي اطلاع مي باشد كه ئر صورتي شما كد ها را ببينيد متوجه شويد كه اين جا محل كد هاي تبليغات است

<!-- محل تبليغات شما -->
dar in ja cod haye tabligat garar migirad
<!-- پايان محل تبليغات -->

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درسته ولی هر کاراکتری که وارد یک فایل اچ تی ام ال می شود باعث اشغال کردن فضا می گردد پس بی اثر در افزایش حجم فایل های اچ تی ام نباید باشد. درست می گم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

كل اين خط ها رو اگر روي هم جمع كنيد 1 كيلوبايت نميشه 1 كيلوبايت هم تقريبا تاثيري نداره رو سئو !!!

به هر حال ميتونيد پاكشون كنيد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط logomaster
      سلام دوستان
      سایت ما یک برگه داره که از یک برگه ی دیگه به اون ریدایرکت و نمایش داده میشه. چطوری میتونم کاری کنم که اگه کاربر لینک اون برگه رو به صورت دستی در نوار آدرس مرورگر وارد کرد ، وارد اون برگه نشه ؟ مثلا بره به یک صفحه ی خاص
    • توسط mohamad.eskandari
      شاید برایتان این سوال پیش بیاید که چرا شما باید زمان، تلاش و پول خود را در راه بهینه سازی سایت هزینه کنید؟ زمانی که شما به کاربرد موتورهای جست و جو نگاه می کنید به اطلاعات شگفت انگیزی از مطالعات اخیر پی می برید. که نه تنها برای پی بردن به چگونگی جست و جوی کاربران استفاده می شود. بلکه برای دریافتن قدرت گوگل و سایر موتور های جست و جو هم به کار میرود. بیایید یکی از بهترین روش های کسب رتبه ی بهتر در موتور جست و جوی گوگل را به اتفاق ببینیم... https://goo.gl/cDfKSq
    • توسط محسن کسایی
      سلام، میخواهیم در هدر سایت کلمات کلیدی و توضیحات متا رو بنویسیم:

برای کلمات کلیدی کدام یک از سبک های زیر رو مناسب می دونید؟

دانلود آهنگ,دانلود موزیک,موزیک,آهنگ,ترکی,آهنگ ترکی,موزیک ترکی

دانلود آهنگ, دانلود ترانه ترکی, ترجمه ترانه ترکی, موزیک ترکی,

بیشتر منظورم اینه که تک کلمه نوشته بشه یا عبارات معنادار؟

و سوال بعدی اینکه چند کلمه یا عبارات باید نوشت؟ (حداقل - حداکثر) یا بر اساس کاراکتر هست؟

با تشکر
    • توسط Ratinum
      با سلام
      همانطور که می دانید افزونه  " all in one seo pack " به صورت پیش فرض از no index برای دسته بندی ها استفاده می کند. بنده بعد از مدتی متوجه این موضوع شدم و تیک مربوط به " مستثنی کردن دسته بندی ها " را برداشتم. اما همچنان دسته بندی ها در گوگل ایندکس نمی شوند. علت چیست؟
      آدرس سایت: http://Rkanal.ir
      با سپاس

• توسط mohandes1900
      با سلام و خسته نباشید به همه دوستان
      حدودا 1 هفته است که رتبه سایت من در حال کاهش هست و من تلاش های بسیاری انجام دادم تا این افت رتبه رو متوقف کنم اما جواب ندادن مثلا اگر روزی 10 تا پست خوب داخل سایت قرار میدادن به 15 تا رسوندمشون و در سعی کردم در سایت هایی که میشه توشون بک لینک ساخت و به خیلی از سایت های معتبر ایرانی بک لینک رایگان دادن من هم لینک سایت رو در اون ها قرار بدم. اما هیچ کدوم جواب نداده و نمیدونم باید چیکار کنم.
      لطفا دوستان اگر میتونید بهم کمک کنید ممنون
      آدر س سایت من: https://www.fooji.ir