رفتن به مطلب

میزان تاثیر کد های بی تاثیر بر سئو

پست های پیشنهاد شده

همانطور که می دانید برخی از افزونه ها یا حتی قالب ها قبل و بعد کد اصلی افزونه و یا برای تقسیم بندی بخش های مختلف قالب از کد هایی مانند زیر استفاده می کنند من می خواهم بدانم این کد های چه تاثیری برسئو دارند, آی توسط موتور های جستجو دیده می شوند و آیا حجم اضافی بر قالب تحمیل می کنند؟

<!-- This site is optimized with the Yoast WordPress SEO plugin v1.2.8.4 - http://yoast.com/wordpress/seo/ -->
<!-- / Yoast WordPress SEO plugin. -->

لینک به ارسال

تا اونجايي كه من ميدونم اثاث اين كد ها براي اشنايي بيشتر مبتديان با انواع كد هاي در فايل مورد نظره !

فك ميكنم اتفاقا يه چيز قانون منديه شما اگه توي note pad ++ يه همچين كدي بزاري رنگش سبزه اگه يكي از - ها رو پا كني رنگش سياه ميشه كه ميگه اين كد خاصيتش رو از دست داد ! بنابراين روي سئو تاثير گذار نيست

لینک به ارسال

اين دوست مون درست ميگويند رنگش سبز هست

چون اين تگ براي توضيحات يا همون كامنت در قالب ها استفاده ميشود تا طراح بداند اين جا جاي چيست(همون علامتگذاري)

اين كد ها در مرورگر اصلا خونده نميشوند فقط مخصوص طراح مي باشد وهيچ فشاري نمي آورد

مثال:

<!-- هر چي ميخواي بنويس -->

كد بالا نه در قالب سايت بكله حتي در مرورگر هم خوانده نميشود

لینک به ارسال

در بالا گفتم فقط براي اطلاع مي باشد كه ئر صورتي شما كد ها را ببينيد متوجه شويد كه اين جا محل كد هاي تبليغات است

<!-- محل تبليغات شما -->
dar in ja cod haye tabligat garar migirad
<!-- پايان محل تبليغات -->

لینک به ارسال

درسته ولی هر کاراکتری که وارد یک فایل اچ تی ام ال می شود باعث اشغال کردن فضا می گردد پس بی اثر در افزایش حجم فایل های اچ تی ام نباید باشد. درست می گم؟

لینک به ارسال

كل اين خط ها رو اگر روي هم جمع كنيد 1 كيلوبايت نميشه 1 كيلوبايت هم تقريبا تاثيري نداره رو سئو !!!

به هر حال ميتونيد پاكشون كنيد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...