رفتن به مطلب

وردپرس شبکه و دایرکت ادمین

user

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان

من وردپرس شبکه را روی c-panel

راه انداخته بودم

حالا به دایرکت ادمین انتقالش دادم

و البته طبق راهنمایی هاستینگ وایلد کارد را براش درست کردم

حالا

نه تنها سابدومین ها را وارد نمیشود

بلکه وارد پیشخوان هم نمیشود

لینک به ارسال

خوب خطایی میده یا چیز دیگه؟

مشکل رو بگید تا بتونیم کمک کنیم.

لینک به ارسال

یک سوال،از سرور خودتون استفاده میکنید یا از هاست شخصی؟

در ضمن من قبلا که از شبکه برای وبلاگ های قبلیم استفاده میکردم،با یک افزونه این کارو کرده بودم.که خودش همه کار هارو انجام داده بود فقط هاستینگ برام ویلد کارد رو فعال کرده بود....

لینک به ارسال

اتفقا من هم تو ایران سرور هستم!!! پشتیبانیشون قویه براتون خودشون درست میکنن...

لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...

سلام دوستان

من دقیقا این مشکل رو دارم

سرور هم دست خودمه و کنترل پنلش دایرکت ادمین

سایت اصلی و صفحه مدیریت سایتها رو نشون میده اما وارد آدرس سایتها که به صورت ساب دامین هست نمیشه

وایلدکارد رو به صورت یک Aرکورد واسه آی پی تنظیم کردم و .htaccess رو هم از سرور قبلی منتقل کردم

دیتابیس رو هم کامل از پی اچ پی مای ادمین وارد کردم

ولی بازم وقتی سایتها رو میزنم بدون اینکه ارور خاصی بده صفحه اصلی سرور رو میاره(Apache is functioning normally)

دامین مپینگ رو هم غیر فعال کردم دیتابیس رو ریپیر و اپتیمایر کردم ولی اثری نکرده

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلام دوستان

من دقیقا این مشکل رو دارم

سرور هم دست خودمه و کنترل پنلش دایرکت ادمین

سایت اصلی و صفحه مدیریت سایتها رو نشون میده اما وارد آدرس سایتها که به صورت ساب دامین هست نمیشه

وایلدکارد رو به صورت یک Aرکورد واسه آی پی تنظیم کردم و .htaccess رو هم از سرور قبلی منتقل کردم

دیتابیس رو هم کامل از پی اچ پی مای ادمین وارد کردم

ولی بازم وقتی سایتها رو میزنم بدون اینکه ارور خاصی بده صفحه اصلی سرور رو میاره(Apache is functioning normally)

دامین مپینگ رو هم غیر فعال کردم دیتابیس رو ریپیر و اپتیمایر کردم ولی اثری نکرده

ممنون میشم راهنمایی کنید

اینجا http://wordpress.org/support/topic/after-multisite-move-subsites-not-working-beyond-home-pages?replies=21 رو پیدا کردم اما چیز خاصی دستگیرم نشد چون ارجاع شده به http://www.networkso...-host-aliases-2

ممنون میشم راهنماییم بفرمایید

ویرایش شده توسط amineng
لینک به ارسال

شاید بهتر باشه سرور برو بدید یکی براتون بررسی کنه

چون اصلا وردپرس شبکه درست اجرا نشده

لینک به ارسال

ممنونم

امروز رفتم تا يه سايت شبكه ديگه بسازم وديدم شما درست ميفرماييد

حالا ميشه راهنمايي كنيد تا در چه زمينه هايي يا چه مواردي بايد بگردم تا بتونم راه حل مشكل رو توي سايتهاي ايراني يا خارجي پيدا كنم؟

بازم ممنونم

لینک به ارسال

ببینید باید بررسی کنید که سرورتون کانفیگ درستی شده یا خیر. یک نفر که کارش همین هست رو باید پیدا کنید.

بعد دیگه نصب وردپرس شبکه در همین انجمن هم گفته شده و مشکلی بود میتونید مطرح کنید

لینک به ارسال

ببینید باید بررسی کنید که سرورتون کانفیگ درستی شده یا خیر. یک نفر که کارش همین هست رو باید پیدا کنید.

بعد دیگه نصب وردپرس شبکه در همین انجمن هم گفته شده و مشکلی بود میتونید مطرح کنید

ممنونم مرتضي جان

توي نصب كه مشكل نداشته و ندارم

اما گفتم شايد شما يا ساير دوستان توي زمينه سرور هم تجربياتي داشته باشيد يا بتونيم سر نخ رو دستم بديد تا برم دنبال مشكل بگردم

بازم ممنون

لینک به ارسال

با تشكر از همه دوستان

الحمدلله ظاهرا راه حل رو پيدا كردم چون هنوز دي ان اس هام ست نشده تا نتيجه رو اطلاع بدم اما

راه حل رو اينجا قرار ميدم تا اگر ساير دوستان هم به اين مشكل برخوردند بتونن سريع به جواب برسن

توي دايركت ادمين اگر وردپرس شبكه كار نكرد يا دچار اين مشكل شد فقط ساخت wildcard كافي نيست

شما در صورتي كه ادمين هستيد بايد به قسمت Custom Httpd configuration و سپس دامنه مورد نظرتون، رفته و توي خط اول عبارت

ServerAlias *.|DOMAIN|

را اضافه كنيد.

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

نياز به فعال بودن wildcard است

دوست عزيز براي حل مشكل خود به پشتيباني هاست خود بگوييد اگر نياز به فعال بودن wildcard براي هاست خودتون داريد فعال كنند مشكل بعد از نيم ساعت برطرف مي شود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...