• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
amiralis

درخواست کد زمینه دلخواه

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و خدا قوت

من یک زمینه دلخواه ایجاد کردم اما میخوام که بدین صورتش کنم مثلا موقع ارسال مطلب که تیک زمینه های دلخواه رو فعال میکنی به جای اینکه خودت مقدار بهش بدی اینطوری باشه

لینک دانلود :

یعنی این لینک دانلود رو نوشته باشه خودش و من فقط لینک رو در input روبروش وارد کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه زیر رو دانلود کنید:

Advanced Custom Fields

(فارسی شده هست)

آدرس زیر رو دنبال کنید:

زمینه های دلخواه » افزودن (بالای صفحه سمت راست) » اسم رو انتخاب کنید » +افزودن زمینه » تنظیمات رو کامل کنید » انتشار

حالا آدرس زیر رو دنبال کنید:

سایدبار پنلتون » نمایش » ویرایشگر » در جایی که میخواین درج بشه زمینه دلخواهتون کد زیر رو وارد کنید:

<?php the_field('نام زمینه'); ?>

میتونید استایل مورد نظرتون (رنگ ، سایز ، فونت و ...) رو هم توی style.css بنویسید و با <div> بهش کلاس بدید.

موفّق باشید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون

بدون افزونه نمیشه ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ممنون بدون افزونه نمیشه ؟

:|

مرحله به مرحله توضیح دادم دیگه :|

از این ساده تر نمیشه گفت.

گفتم که افزونه ی advanced custom field رو دانلود کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

:|

مرحله به مرحله توضیح دادم دیگه :|

از این ساده تر نمیشه گفت.

گفتم که افزونه ی advanced custom field رو دانلود کنید

منظور من رو درست متوجه نشدید !

میگم بدون افزونه نمیشه درست کرد ؟

یعنی نمیخوام این افزونه advanced custom field یا افزونه ی دیگه ای رو نصب کنم .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شدن که میشه ، چون عملاً افزونه ها خودشون کد هایی هستن که میشه نوشتشون ، فقط برای راحتی کاربر گردآوری شدن تا در صورت نیاز افزوده بشن.

ولی فکر کنم این راه خیلی راحت تر هست ، من خودم تا به حال بدون افزونه استفاده نکردم.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان دیگه راهی به جز پلاگین ندارند ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود.

از متاباکس باید استفاده نمایید :

http://codex.wordpress.org/Function_Reference/add_meta_box

آموزش ساخت متاباکس در سطح وب :

http://wpu.ir/ks0t1

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط alimelody
      درود به شما دوستان عزیز 
      یه سوال داشتم اگه ممکنه مثه همیشه که واقعا کمک کردین بازم راهنماییم کنید
      من توی سایتم یه سری پست میذارم که توی همشون باید لینک دانلود و یه سری جزئیات دیگه باشه
      حالا من میتونم همون دکمه‌ای که رنگی و با استایل همیشگی هستش رو در قسمت زمینه‌های دلخواه اضافه کنم
      مثلا من زمانی که میخوام دکمه رو اضافه کنم از قسمت ویرایشگر یه فلش هست کلیک میکنم و گزینه دانلود رو انتخاب میکنم و و بعد زنگ و عنوان و لینک دانلودرو مشخص میکنم و منتشر میکنم
      بعد اینکه این عملیاتو انجام میدم کد HTML بهش میگن دقیقا نمیدونم زبان کد چیه ولی یه کدی نمایش میده که مربوط به همون دکمه هستش و متن و لینکی که دادم میون این کد هستش 
      حالا من میتونم با استفاده از این کد توی زمینه‌های دلخواه استفاده کنم که هربار میخوام پست بذارم هی این عملیاتو انجام ندم
      اگه ممکنه فقط جوری بگین که متوجه بشم
      بخدا کلی مطلب خوندم و از اونجایی که علمشو ندارم هیچی حالیم نشد
      اگه شدنیه فقط بگین این کدرو به چه صورت قرار بدم همین 
      قربون مهربونیتون 
    • توسط Vahid.T
      سلام خدمت دوستان عزیز
      وقت بخیر
      بهترین اسکریپت یا افزونه برای میوه فروشی با امکانات زیر برای ووکامرس چی پیشنهاد می کنید ؟
      1- همکاری در فروش با لینک ، کد معرف و یا هر دو
      2- خرید با اعتبار کاربری ( اعتبار کاربری در صورت خرید و همکاری در فروش به اکانت کاربری اضاف میشه. با این اعتبار بتونه از سایت رایگان خرید کنه. اعتبار کاربری صرفا برای خرید رایگان از سایت باشه نه پرداخت وجه نقدی به همکار )
      3- امکان درصد سود همکاری متفاوت برای سطوح مختلف ( به طور مثال سطح 1 ، 2 و 3 )
      4- ورود به فروشگاه سایت با شماره موبایل و رمز عبور
      5- خرید درصورت عضویت و غیر عضویت
      ممنون میشم پاسخ بدید.
    • توسط sadra1813
      سلام و خسته نباشید. من برای گالری ام، پیوند پوسته رو انتخاب کردم. ولی روی بعضی از عکسا که میزنم، ارور زیر رو می ده:
      Catchable fatal error: Object of class WP_Error could not be converted to string in C:\xampp\htdocs\wp-content\themes\tech-literacy\includes\template-tags.php on line 287
      چیکار کنم تا همه عکسام درست برن تو صفحه خودشون؟

• توسط pouyamahmoudi
      با عرض سلام ، وقت بخیر و خسته نباشید
      قالب وردپرس من با وجود واکنش گرا بودن در نسخه موبایل یک مشکل داره 
      مشکل اینه که به صورت یه صفحه خالی با رنگ پس زمینه سایت میاد و باید صفحه رو بکشم به سمت راست تا محتویات نمایش داده بشه 
      لطفا جهت حل این مشکل راهنمایی کنید
      با سپاس

• توسط arianemun
      سلام عرض ادب به کاربران وردپرس پارسی ، من یک مشکلی دارم در افزونه ای ، افزونه woocomerce product finder یک افزونه ای است طبق تنظیمات و چیز هایی که برای محصول ووکامرسی تعریف میکنیم با انتخواب گزینه ها توسط کاربر محصول مورد نظر خودش رو پیدا میکنه، تنها مشکلی که این افزونه یا میشه گفت ضعفی که داره تفاوت محصول برجسته رو با محصول ساده متوجه نمیشه یعنی اگر تو اون دسته یک محصول برجسته باشه و یک محصول ساده اون ها رو از هم تفکیک نمیکنه من میخواستم این قابلیت رو به این افزونه اضافه کنم که کاربر وقتی محصولش رو پیدا کرد هم محصول ساده ها رو ببینه و محصول برجسته شده ! ممنون میشم کمک کنید .

لینک افزونه استفاده شده