رفتن به مطلب

درخواست افزونه ارسال اتوماتيك مطالب به شبكه هاي اجتماعي

پست های پیشنهاد شده

كسي افزونه اي (امن!) سراغ داره كه مطالب سايتو به صورت خودكار توي گوگل پلاس و فيس بوك و تويتر ارسال كنه (همزمان با يه افزونه) ؟

لینک به ارسال

افزونه برای اینکار زیاد هستش اما هر کدوم یک مشکل دارن و هیچ کدام کامل و بدون باگ کار نمیکنند

من کلی در این مورد جستجو کردم و همه ی افزونه هارو هم تست کردم اما آخرش به این نتیجه رسیدم که اگر خودم شیر کنم راحت ترم ! :blink:

لینک به ارسال

جست و جو در گوگل !!

http://www.google.co...iw=1143&bih=702

قبل از تاپيك زدن همينو سرچ زدم ولي به اون چيزي كه ميخاستم نرسيدم

افزونه برای اینکار زیاد هستش اما هر کدوم یک مشکل دارن و هیچ کدام کامل و بدون باگ کار نمیکنند

من کلی در این مورد جستجو کردم و همه ی افزونه هارو هم تست کردم اما آخرش به این نتیجه رسیدم که اگر خودم شیر کنم راحت ترم ! :blink:

متاسفانه سرعت اينترنتم كمه و حتي پست زدن عادي تو سايت هم برام سخته ...

افزونه کاملی هست

NextScripts: Social Networks Auto-Poster

البته این هم هست

http://www.higgsboso...8C%D8%B3%D8%A8/

امتحان ميكنم

دوستان لطفا افزونه معتبري معرفي كنيد كه با اين سه شبكه اجتماعي هماهنگ باشه ممنون

لینک به ارسال

این یکی هم هست

SharePressمن با خیلی از افزونه ها کار کردم.این سه تا بهترینشون بودن.

البته چون نسخه ی رایگانش هست برخی از امکاناتش کمتره.مثلا من خودم از افزونه ی NextScripts استفاده می کنم.امکاناتش خوبه و به تازگی مدام داره آپدیت میکنه و شبکه بهش اضافه می کنولی برای گوگل پلاس گفته باید api بگیری و نمی دونم چی.فکر کنم این قسمتش پولی باشه

لینک به ارسال

شما مگه روی هم در روز چند تا پست می تونی بزنی که مرجعش خودت باشی ؟

در مورد مطالب کپی شده که بهتره خیلی زحمت نکشی چون نتیجه ای نمی ده

لینک به ارسال

شما مگه روی هم در روز چند تا پست می تونی بزنی که مرجعش خودت باشی ؟

در مورد مطالب کپی شده که بهتره خیلی زحمت نکشی چون نتیجه ای نمی ده

مطالب سايت هيچ كدوم كپي نيست و همه ترجمه مطالب انگليسي هست

براي شبكه هاي اجتماعي هم افزونه خيلي كارو راحت ميكنه متاسفانه هم وقت و هم سرعتم محدوده !

لینک به ارسال

ميتونيد از

http://wordpress.org/extend/plugins/sharepress/

استفاده كنيد ..

البته پيشنهاد من اينه براي فيس‌بوك از RSS Graffiti استفاده كنيد كه بدون مشكل و معتبر هستش ..

آموزش در اينجا

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

این یکی هم هست

SharePressمن با خیلی از افزونه ها کار کردم.این سه تا بهترینشون بودن.

البته چون نسخه ی رایگانش هست برخی از امکاناتش کمتره.مثلا من خودم از افزونه ی NextScripts استفاده می کنم.امکاناتش خوبه و به تازگی مدام داره آپدیت میکنه و شبکه بهش اضافه می کنولی برای گوگل پلاس گفته باید api بگیری و نمی دونم چی.فکر کنم این قسمتش پولی باشه

منم می خوام از nextscript استفاده کنم.. به نطرم کاملترینه... ولی هر کاری می کنم اکانت فیس بوک منو اکتویت نمی کنه ... تمام مراحل را هم مطمئنم درست انجام می دم... چون قبلا" چند تا افزونه دیگه را همینطوری فعال کردم... شما مشکلی برای فعال کردنش نداشتید؟

لینک به ارسال

NextScripts بهترینشون هست کلی افزونه روتست کردم این افزونه خیلی راحت مطالب روبه تمام شبک ها ارسال میکنه برای گوگل فقط نمیشه api ساخت که اونم جدیدا یه لینک اموزشی پیدا کردم که توی google code بایدبسازیش یخورده دردسرداره اما کارنشد نداره

بعدشم مشکلی که داره اینه که اگه مطالب رو زمانبندی بکنید توی شبکه منتشر نمیکنه کهبازم بایدبه صورت دستی ازخودنرم افزار بایه کلیک بفرستید درغیراینصورت اگه مثلاهفته ای یه مطلب میفرستی خیلی خوبه وکارراه اندازهست

اموزش استفاده اش هم توی سایتش هست

لینک به ارسال

NextScripts بهترینشون هست کلی افزونه روتست کردم این افزونه خیلی راحت مطالب روبه تمام شبک ها ارسال میکنه برای گوگل فقط نمیشه api ساخت که اونم جدیدا یه لینک اموزشی پیدا کردم که توی google code بایدبسازیش یخورده دردسرداره اما کارنشد نداره

بعدشم مشکلی که داره اینه که اگه مطالب رو زمانبندی بکنید توی شبکه منتشر نمیکنه کهبازم بایدبه صورت دستی ازخودنرم افزار بایه کلیک بفرستید درغیراینصورت اگه مثلاهفته ای یه مطلب میفرستی خیلی خوبه وکارراه اندازهست

من هم از این افزونه استفاده میکردم ولی نتونستم به گوگل پلاس متصل کنم !ممنون میشم اون آموزشی که میگید میشه باهاش به گوگل+ متصل کرد رو بدید

لینک به ارسال

داداش من اینو نمی تونم رو فیس بوک فعالش کنم... مشکل از مراحل فعال سازیش نیست.. چون قبلا" چند تا افزونه مثل اینو رو فیس بوک فعال کردم.. از فیلم آموزشی خودش هم استفاده کردم.. ولی مرحله آخر بعد از authorize کردن به جای تایید کردن عملیات یک سری کد پراکنده می ده... و الان هم افزونه برام کار نمی کنه.. باید چی کار کنم؟

این آموزشش را که می گید من پیدا نکردم می شه لینکشو بزارید؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...