رفتن به مطلب

راه حل برای مشکلات وردپرس 4 لطفا کمک کنید

پست های پیشنهاد شده

سلام

از زمانی که وردپرس رو آپدیت کردم نمی تونم تاریخ انتشار مطلب، برچسب ها و... را اضافه یا تغیر بدم. وردپرس رو دوباره راه اندازی کردم فایده ای نداست این در صورتی است که دیگران این مشکل را ندارند. لطفا تصویر را مشاهده کنید تا متوجه ی منظور من شوید.

با کلیک بر روی قسمت های ((ویرایش)) هیچ اقدامی توسط مرور گر انجام نمی شود.

تمامی مشکلاتی که در انجمن قید شده مربوط به زمانی بوده که وردپرس 4 فارسی نشده است؟

با پشتیبانی هاست تماس گرفتم می گه: شرکتما

تیم برنامه نویسی و پشتیبانی اسکریپت ندارد

در این زمینه باید از انجمن تخصصی اسکریپت راهنمایی بگیرید.

----------------------------

ضمیمه ها

article.gif

word pres.png

لینک به ارسال

سلام

wordpres.png که لینک صفحه میهن وب هاست هست :D . سلام اول کچ های عکس مرورگرتو پاک کن اگه جواب نداد همه اطلاعات مرورگرتو پاک کن البته میتونی history سایت هایی که رفتی رو پاک نکنی. اگه جواب نداد با یه مرورگر دیگه برو بازم اگه جواب نداد افزونه هاتو همه رو غیر فعال کن قالبتو عوض کن یا بذار قالب پیش فرض وردپرس بعد بازم اگه جواب نگرفت یه بجوز فایل wp-content و wp-config و اگه خواستی .htaccess اگه ساختی یا ورایشش کردی برات مهمه و کلا همه فایلایی که اونجا برات مهمن و ویرایشون کردی بعد دیتابیستو یه repair کن دوباره فایل های وردپرس را از سایت وردپرس فارسی دانلود کن بعد بجوز اونایی که خدف کردی آپلودشون کن و وردپرس را دوباره نصب کردی ببین مشکل برطرف شده اگه نشد به هاستت بگو میهن وب هاست معمولا بکاپ بگیر بگو بکاپ قبل از اینکه این مشکل پیش بیاد را بازگردانی کنن راستی قبل از اینکه اینو بگی یه بار با یه آنتی ویروس قوی هاستت رو اسکن کن خود هاست معمولا آنتی ویروس دارد هاست هایی که میهن وب هاست می دهند دارند. بعد اگه نشود همون کاری رو که گفتم بکن بگو بکاپ قبل از اینکه این مشکل پیش بیاد را بازگردانی کنن یا اگه خودت بکاپ داری بازگردانی کن.

ویرایش:wordpres.png لینک صفحه ورود میهن وب هاست است :D .

ویرایش شده توسط hormoz
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...