رفتن به مطلب

محدودیت حجمی

sinap

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان وردپرسی خودم ...!

یک مشکلی که من دارم اینه که برای آپلود فایل بعلت محدودیت حجمی 8 مگابایتی وردپرس نمی تونم فایل با حجم بالا رو آپلود کنم .. چه کنم ؟؟؟؟؟؟؟

اقدام به ساخت آپلود سنتر و سامانه اشتراک فایل با اسکریپت های مختلف کردم ولی دریغ از یک اتفاق که کار من رو راه بندازه ...

لطفا کمکم کنید ... :D :D :D

لینک به ارسال

به صورات دستی هم میتونید افزایش بدید ولی برای راحتی افزونش هم هست میتونید از افزونه زیر استفاده کنید

http://bigtheme.ir/how-to-increase-the-size-of-the-upload-wordpress-with-a-plugin/

لینک به ارسال

ممنونم . ولی افزونه اولی که برای کار من مناسب نیست .. دومیه هم لینک دانلودش تو خود سایت وردپرس خرابه . تو گوگل هم سرچ کردم ولی نتونستم پیداش کنم ..

اگه بصورت دستی میشه اقدام کرد بهم یاد بدید ...

بازم ممنونم // :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

لینک به ارسال

کد های زیر رو به فایل functions.php اضافه کنید

@ini_set( ‘upload_max_size’ , ‘1024M’ );
@ini_set( ‘post_max_size’, ‘1024M’);
@ini_set( ‘max_execution_time’, ‘1000’ );

اگرم نشد باید از طریق php.ini شروع کنید

upload_max_filesize = 1024M
post_max_size = 1024M
max_execution_time = 1000

اگرم نشد باید به هاستینگ تیکت بزنید حجم فایل پیشفرض رو زیاد کنن با سپاس

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز برای زودتر رسیدن به جواب همیشه قبل از زدن تایپک جستجو کنید.

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/167-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%A8%DB%8C%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%88/

http://forum.wp-parsi.com/topic/908-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%A8%DB%8C%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%B0%D8%A7/

لینک به ارسال

دوستان .. من از تاپیک های موجود نتونستم استفاده کنم که اومدم تاپیک جدید زدم !!!!

از هیچکدوم از راه های htaccess و php.ini و function.php نتونستم استفاده بکنم // اگر راه دیگه ای کسی بلده در اختیارم قرار بده .. .. ممنون :D :D

لینک به ارسال

اگه هاستتون رایگان نباشه به پشتیبانی سایت تیکت بدید براتون افزایش میدن منظور از تیکت در خواست پشتیبانی

لینک به ارسال

تیکت رو دیگه میدونم چیه!!!!! :D :D :D

منظورم اینه که اونا میخوان چیکار بکنن واسه من .. که از دست من برنمیاد .. یعنی میخوان وارد مدیریت وردپرسم بشن ؟! من معنی "

فایل پیشفرض" رو نفهمیدم ///

:)

لینک به ارسال

نه خیر هاست یه محدودیت هایی داره اون محدودیت رو برای سایت شما زیاد میکنن

فایل پیشفرض یعنی فایلی که موقع نصب وردپرس باهاش نصب شده =|

لینک به ارسال

به انجمن خوش آمدید

عنوان اصلاح شد

لطفا قوانین را بخوانید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...