رفتن به مطلب

سایت های افزایش بازدید

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان میخاستم بپرسم این سایت هایی که چند هزار تا بازدید میدن و یه پولی میگیرن بازدید واقعا میدن؟؟ و اگه درسته کدوم سایت خوبه؟؟

لینک به ارسال

سلام دوستان میخاستم بپرسم این سایت هایی که چند هزار تا بازدید میدن و یه پولی میگیرن بازدید واقعا میدن؟؟ و اگه درسته کدوم سایت خوبه؟؟

با سلام , بله این سایت ها بازدید واقعی میدهند , اما بازدیدشان هیچگونه تاثیری روی سئو سایت , جه در search engines و چه در social medias ها ندارد ! و فقط اکسا رو رتبه

اکسا را کاهش می دهند و همانطور هم که می دانید رتبه الکسا دیگر مثل قبل نیست و به دلیل تغلبات پی در پی در آن از ارزش آن کم کاسته شده و یک جورایی هم میتوان گفت

که فقط به یک عدد معمولی تبدیل شده است که نه روی سئو سایت تاثیر میگذارد و نه روی معتبر شدن یک وب سایت .

برای پیدا کردن اینجور وب سایت هام کافیست داخل گوگل کلمه : افزایش رتبه الکسا رو جستجو کنید

اما در کل خیلی وقتتان را سر این کار های پوچ تلف نکنید

لینک به ارسال

سلام

این سایت ها رتبه الکسا را به راحتی بالا می برند اما بر روی رتبه گوگل تاثیر مثبت نمی گزارند اگر تاثیر منفی نگزارند

گوگل تشخیص می ده که چند صد بازدید فقط با یک آی پی انجام شده به علاوه طول مدت بازدید برای گوگل مهمه که در این سایت ها رعایت نمی شه

ولی تا وقتی که بازدید از این سایت ها دارید دتبه الکساتون بالا می ره وقتی که قطع کنید دوباره رتبه الکسا هم می یاد پایین

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

دوستان من یک سوالی دارم....

اگر به فرض در کنار سایت خودمون توی چند تا فروم خارجی هم پست بدیم.. که بازدیدهای خیلی بالایی دارن .. بعد لینک خودمون را توی پست های اون فروم ها بزاریم... و از این طریق کاربرها وارد سایت خودمون کنیم... در اصل بک لینک بگیریم... این کار از نظر گوگل قانونیه.. تاثیر منفی روی سایت نمی زاره؟

کاربهایی که از طریق لینک های اون فروم ها وارد سایت می شن به طور متوسط 12 دقیقه روی سایت فعالن

لینک به ارسال

دوستان من یک سوالی دارم....

اگر به فرض در کنار سایت خودمون توی چند تا فروم خارجی هم پست بدیم.. که بازدیدهای خیلی بالایی دارن .. بعد لینک خودمون را توی پست های اون فروم ها بزاریم... و از این طریق کاربرها وارد سایت خودمون کنیم... در اصل بک لینک بگیریم... این کار از نظر گوگل قانونیه.. تاثیر منفی روی سایت نمی زاره؟

کاربهایی که از طریق لینک های اون فروم ها وارد سایت می شن به طور متوسط 12 دقیقه روی سایت فعالن

سلام

مگه سایتتون زبانش انگلیسیه که کاربران انگلیسی زبان از اون فروم وارد وبتون میشن؟

در ضمن نه تنها اینگونه بک لینک گیری بد نیست بلکه خیلی خوب هم هست و شخصا به عنوان یک فرد فعال در حوزه سئو توصیه میکنم

اگر هم لطف کنید اسمن فروم مذکور رو ذکر کنید تا ما هم شرکت کنیم ! :)

لینک به ارسال

http://www.tabtak.ir/improve-alexa-ranking.html

میتونی این پست رو مطالعه کنی و بدون پرداخت هزینه رتبه الکسا رو بهبود بدی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...