رفتن به مطلب

افزایش سایز پیشفرض تصاویر

پست های پیشنهاد شده

شرمنده میدونم حتما قبلن بهش جواب داده شده ولی من هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم.من وقتی میخوام یه تصویر تو مطلبم بذارم تصویر بصورت اتوماتیک به یه اندازه ی خاصی کوچیک میشه میخوام در صورت امکان این سایز رو افزایش بدم .میشه راهنمایی کنید؟

اینم آدرس سایتم: http://2daymusic.ir/

ویرایش شده توسط majidghafoorzade
لینک به ارسال

آدرس زیر رو دنبال کنید:

پنل سایدبارتون » نمایش » ویرایشگر » Function.php » زدن کلید های ترکیبی Ctrl+F (جهت جستجو) » جستجو برای add_image_size

حالا ببینید کدوم یکی از این سایز ها رو میخواین بزرگ و یا کوچیک کنید.

(باید سایزی که مدّ نظر دارید فقط تغییر بدید به سایز های دیگه دست نزنید)

لینک به ارسال

سلام

برای اینکه بتونید از سایز مورد نظرتون استفاده کنید، علاوه بر فایل function.php باید فایل index.php قالبتون رو هم دستکاری کنید

چون در فایل index دستور فراخوانی عکسی با سایز فعلی (چیزی که میخواید تغییرش بدید) قرار داده شده

برای تغییر به سایز دلخواه، سایز جدید رو به فایل function اضافه کنید

سپس در فایل index اون سایز رو صدا بزنید

اگه مشکلی بود بپرسید تا کمکتون کنم

لینک به ارسال
نه تو فایل function.php و نه در index.php چنین عبارتی وجود نداره!

مگه میشه؟ لطفاً فایل function.php رو قرار بدید

سلام برای اینکه بتونید از سایز مورد نظرتون استفاده کنید، علاوه بر فایل function.php باید فایل index.php قالبتون رو هم دستکاری کنید چون در فایل index دستور فراخوانی عکسی با سایز فعلی (چیزی که میخواید تغییرش بدید) قرار داده شده برای تغییر به سایز دلخواه، سایز جدید رو به فایل function اضافه کنید سپس در فایل index اون سایز رو صدا بزنید اگه مشکلی بود بپرسید تا کمکتون کنم

حرف شما درست ، ولی وقتی که عکس برای مثال thumbnail که 300×300 هست رو فراخوانی کنیم که دیگه نیازی نیست توی ایندکس به کار ببریم.

ایشون گفتن به صورت خودکار سایز تغییر میکنه که باید توی همون فایل فانکشنز باشه

لینک به ارسال

وقتي ميخوام يه تصوير بارگذاري کنم يه گزينه داره که اندازه عکسو توش انتخاب ميکني و سه تا سايز داره يکي اندازه کامل يکي ميانه و يکي بند انگشتي.من ميخوام اندازه سايز ميانه رو تغيير بدم که 300 در 225 هست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...