• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
amin fr

فعال نبودن قسمت نظرات قالب + اجاکسی نبودن قسمتی از مدیریت

10 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

وقت بخیر

بنده به یک مشکل برخوردم و یکیش اینه که

وقتی دسته ای اضاف می کنم حالت اجاکس نداره ، دسته رو ثبت می کنم ولی به لیست اضاف نمیشه و باید پیج رو رفرش کنم . تمام فایل های وردپرس رو مجددا اپلود کردم ولی مشکل برطرف نشده.

این ویدئو رو ببینید

http://sv1.takscript...0_35_55_643.avi

و هم چنین قسمت ارسال نظر در قالب وجود نداره ، چطوری بایست اون قسمت را ایجاد کرد.

ویرایش شده در توسط amin fr
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود.

منظورتون را از دسته ها متوجه نشدم

در مورد قسمت نظرات در صورتی که قالب شما دارای بخش نظرات در کد های خود باشد نمایش داده می شود بدون مشکل باید کد های قالب را بررسی نمایید

comments_template();

وجود داشته باشد .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم مشکل دوست عزیزمون رو دارم در بخش دسته

واضح تر بخوام توضیح بدم در ورژن قبلی وردپرس وقتی به بخش دسته ها و افزودن دسته جدید می رفتیم عنوان و نامک را که وارد میکردیم وثبت را میزدیم صفحه بدون لود شدن و به صورت آجاکس دسته را اضافه میکرد اما حالا این اتفاق نمی افتد و باید مجدد صفحه را لود کرد تا دسته اضافه شود.

بخش زمینه های دلخواه هم همین مشکل را دارد.

با تشکر

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما این کلیپ رو ببینید

http://sv1.takscript.com/Record_2014_09_24_10_35_55_643.avi

طریقه اضاف شدن دسته به لیست دسته ها

.

والا وقتی وردپرس رو نصب کردم یک پست از پیش ارسال شده داشت که یک نظر هم داشت

و در قالب نمایش داده میشد.

وقتی پست جدید رو ارسال کردم دیدم قسمتی باری ارسال نظر وجود نداره.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود.

منظورتون را از دسته ها متوجه نشدم

در مورد قسمت نظرات در صورتی که قالب شما دارای بخش نظرات در کد های خود باشد نمایش داده می شود بدون مشکل باید کد های قالب را بررسی نمایید

comments_template();

وجود داشته باشد .

سلام

وجود دارد

<?php comments_template();?>

اما نمایش داده نمیشه بازم ، ضمنا من کلاس جدایی برای استایلش تعریف کردم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. کد فراخوانی تابع کامنت تمپلیت توی کدوم فایل بود ؟ توی single.php معمولا باید باشه همون جا بود ؟ از چه قالبی استفاده می کنید؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. کد فراخوانی تابع کامنت تمپلیت توی کدوم فایل بود ؟ توی single.php معمولا باید باشه همون جا بود ؟ از چه قالبی استفاده می کنید؟

بله در single.php بود.

قالب رو خودم طراحی کردم.

ضمنا وقتی که در کد <?php comments_template(اینجاااا یک حرف وارد می کنم);?> فرم ارسال نظر میاد اما نه با اون استایلی که براش نعریف کردم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. حقیقتش تا به حال به چنین مشکلی برنخوردمه اما کارهایی که میتونید انجام بدید این هست :

اسم فایل کامنت ها رو چک کنید comments.php باشه.

توی فراخوانی تابع رو به این صورت به کار ببرید:

<?php comments_template( 'comments.php' ); ?>

بعد این که اگر روی لوکال هستین ، پوسته رو به هاست منتقل کنید و اونجا هم تستش کنید.

اگر نشد فایل comments.php رو جایی کپی کنید و از یک پوسته ی دیفالت وردپرس فایل comments.php رو کپی کنید ببینید میاره یا نه.

اگر همه اینها فایده نداشت و نیاورد توی فایل کانفیگ wp_debug رو برابر true قرار بدید و ببینید خطایی چیزی نمیده :/

دیگه فعلا چیزی به ذهنم نمیرسه :)

موفق باشید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ماشاالله همش خطاست

در قسمت نظرات

in /home/---------/public_html/wp-includes/functions.php on line 3260

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم مشکل دوست عزیزمون رو دارم در بخش دسته

واضح تر بخوام توضیح بدم در ورژن قبلی وردپرس وقتی به بخش دسته ها و افزودن دسته جدید می رفتیم عنوان و نامک را که وارد میکردیم وثبت را میزدیم صفحه بدون لود شدن و به صورت آجاکس دسته را اضافه میکرد اما حالا این اتفاق نمی افتد و باید مجدد صفحه را لود کرد تا دسته اضافه شود.

بخش زمینه های دلخواه هم همین مشکل را دارد.

با تشکر

داداش من مشکل فهمیدم از چی هست

از قالب بود.

حالا نمیدونم چطوری برطرفش کنم

دوستان راهنمایی کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری