رفتن به مطلب

فعال نبودن قسمت نظرات قالب + اجاکسی نبودن قسمتی از مدیریت

پست های پیشنهاد شده

سلام

وقت بخیر

بنده به یک مشکل برخوردم و یکیش اینه که

وقتی دسته ای اضاف می کنم حالت اجاکس نداره ، دسته رو ثبت می کنم ولی به لیست اضاف نمیشه و باید پیج رو رفرش کنم . تمام فایل های وردپرس رو مجددا اپلود کردم ولی مشکل برطرف نشده.

این ویدئو رو ببینید

http://sv1.takscript...0_35_55_643.avi

و هم چنین قسمت ارسال نظر در قالب وجود نداره ، چطوری بایست اون قسمت را ایجاد کرد.

ویرایش شده توسط amin fr
لینک به ارسال

درود.

منظورتون را از دسته ها متوجه نشدم

در مورد قسمت نظرات در صورتی که قالب شما دارای بخش نظرات در کد های خود باشد نمایش داده می شود بدون مشکل باید کد های قالب را بررسی نمایید

comments_template();

وجود داشته باشد .

لینک به ارسال

من هم مشکل دوست عزیزمون رو دارم در بخش دسته

واضح تر بخوام توضیح بدم در ورژن قبلی وردپرس وقتی به بخش دسته ها و افزودن دسته جدید می رفتیم عنوان و نامک را که وارد میکردیم وثبت را میزدیم صفحه بدون لود شدن و به صورت آجاکس دسته را اضافه میکرد اما حالا این اتفاق نمی افتد و باید مجدد صفحه را لود کرد تا دسته اضافه شود.

بخش زمینه های دلخواه هم همین مشکل را دارد.

با تشکر

لینک به ارسال

شما این کلیپ رو ببینید

http://sv1.takscript.com/Record_2014_09_24_10_35_55_643.avi

طریقه اضاف شدن دسته به لیست دسته ها

.

والا وقتی وردپرس رو نصب کردم یک پست از پیش ارسال شده داشت که یک نظر هم داشت

و در قالب نمایش داده میشد.

وقتی پست جدید رو ارسال کردم دیدم قسمتی باری ارسال نظر وجود نداره.

لینک به ارسال

درود.

منظورتون را از دسته ها متوجه نشدم

در مورد قسمت نظرات در صورتی که قالب شما دارای بخش نظرات در کد های خود باشد نمایش داده می شود بدون مشکل باید کد های قالب را بررسی نمایید

comments_template();

وجود داشته باشد .

سلام

وجود دارد

<?php comments_template();?>

اما نمایش داده نمیشه بازم ، ضمنا من کلاس جدایی برای استایلش تعریف کردم.

لینک به ارسال

سلام. کد فراخوانی تابع کامنت تمپلیت توی کدوم فایل بود ؟ توی single.php معمولا باید باشه همون جا بود ؟ از چه قالبی استفاده می کنید؟

لینک به ارسال

سلام. کد فراخوانی تابع کامنت تمپلیت توی کدوم فایل بود ؟ توی single.php معمولا باید باشه همون جا بود ؟ از چه قالبی استفاده می کنید؟

بله در single.php بود.

قالب رو خودم طراحی کردم.

ضمنا وقتی که در کد <?php comments_template(اینجاااا یک حرف وارد می کنم);?> فرم ارسال نظر میاد اما نه با اون استایلی که براش نعریف کردم.

لینک به ارسال

سلام. حقیقتش تا به حال به چنین مشکلی برنخوردمه اما کارهایی که میتونید انجام بدید این هست :

اسم فایل کامنت ها رو چک کنید comments.php باشه.

توی فراخوانی تابع رو به این صورت به کار ببرید:

<?php comments_template( 'comments.php' ); ?>

بعد این که اگر روی لوکال هستین ، پوسته رو به هاست منتقل کنید و اونجا هم تستش کنید.

اگر نشد فایل comments.php رو جایی کپی کنید و از یک پوسته ی دیفالت وردپرس فایل comments.php رو کپی کنید ببینید میاره یا نه.

اگر همه اینها فایده نداشت و نیاورد توی فایل کانفیگ wp_debug رو برابر true قرار بدید و ببینید خطایی چیزی نمیده :/

دیگه فعلا چیزی به ذهنم نمیرسه :)

موفق باشید.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

من هم مشکل دوست عزیزمون رو دارم در بخش دسته

واضح تر بخوام توضیح بدم در ورژن قبلی وردپرس وقتی به بخش دسته ها و افزودن دسته جدید می رفتیم عنوان و نامک را که وارد میکردیم وثبت را میزدیم صفحه بدون لود شدن و به صورت آجاکس دسته را اضافه میکرد اما حالا این اتفاق نمی افتد و باید مجدد صفحه را لود کرد تا دسته اضافه شود.

بخش زمینه های دلخواه هم همین مشکل را دارد.

با تشکر

داداش من مشکل فهمیدم از چی هست

از قالب بود.

حالا نمیدونم چطوری برطرفش کنم

دوستان راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...