رفتن به مطلب

مشکل با پیوست فونت در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر

من از این کد برای پیوست کردن فونت در وردپرس استفاده می کنم ؛ توی کامپیوتر مشکلی نداره ، اما وقتی با موبایل یا تبلت سایت رو نگاه می کنم فونت تاهوما نمایش داده میشه و باعث میشه ظاهر سایت به هم بریزه. ممنون میشم راهنمایی کنید که چطور مشکل رو برطرف کنم.

@font-face {
font-family: 'BMitra';
src: url('css/fonts/BMitra.eot?#') format('eot'), /* IE6?8 */
url('css/fonts/BMitra.woff') format('woff'), /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1+*/
url('css/fonts/BMitra.ttf') format('truetype'); /* Saf3?5, Chrome4+, FF3.5, Opera 10+ */
url('css/fonts/BMitra.svg') format('svg'); /* Saf3?5, Chrome4+, FF3.5, Opera 10+ */
}

لینک به ارسال

سلام شما احتمالا با موبایل توی لوکال تست کردید و چون فونت ها رو میخواد از لوکال هاست لود کنه پیداشون نمیکنه اول بریزید رو هاست رایگان بعد با موبایل چک کنید یا این که با فایرفاکس حالت responsive رو فعال کنید و تست کنید.

ویرایش: وقتی با موبایل به سیستم لوکالتون وصل میشید ابتدای آدرس یک آی پی میشه و با localhost فرق داره به همین خاطر فایل پیدا نمیشه!

موفق باشید.

لینک به ارسال

نه رو لوکال تست نمی کنم ؛ سایت رو هاست هست. منظورتون اینه که آدرس فایل فونت رو کامل بنویسم؟ با responsive موزیلا هم تست کردم سالمه

ویرایش شده توسط mostafa_042
لینک به ارسال

توی خط 3 سمیکولون رو بردارید و کاما بگذارید و تست کنید. اگر نشد کدتون رو به این صورت تغییر بدید:

@font-face {
font-family: 'BMitra';
src: url('css/fonts/BMitra.eot');
src: url('css/fonts/BMitra.svg#titillium-light-webfont') format('svg'),
url('css/fonts/BMitra.eot?#iefix') format('embedded-opentype'),
url('css/fonts/BMitra.woff') format('woff'),
url('css/fonts/BMitra.ttf') format('truetype');
font-weight: 300;
font-style: normal;
}

اگر کد مربوط به فونت توی فایل استایل هست نیازی نیست آدرس کامل بنویسید با همین شیوه ی آدرس دهی هم باید لود کنه و همونطور که خودتون گفتید توی کامپیوترتون لود میکنه.

لینک به ارسال

با تغییری که فرمودند مشکلتون برطرف می شه چون تپلت و موبایل باید نسخه svg فونت را بخونند که در کد اول شما خونده نمی شد اگر با این تغییر مشکلتون حل نشد نسخه svg فونتتون مشکل داره فونت را از طریق سایت

http://everythingfonts.com/

و نسخه ttf موجود دوباره به svg کانورت کنید و جایگزین کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...