Ehsaan

افزونه‌ی EDD-SMS - ارسال پیامک به کاربران با 20% تخفیف

2 پست در این موضوع قرار دارد

تیم پشتیبانی رسمی EDD پارسی تقدیم می‌کند

افزونه‎ی EDD SMS - ارسال پیامک به خریداران با 20% تخفیف

این افزونه به شما اجازه می‌دهد که یک پیامک به خریداران خود ارسال کنید؛ هم‌چنین این افزونه، با تغییر وضعیت هر سفارش، پیامکی ارسال می‌کند. شما می‌توانید انتخاب کنید که در چه حالتی پیامک فرستاده شود.

این افزونه درحال حاضر از بیش از ۳۰ وب‌سرویس مختلف برای ارسال پیامک پشتیبانی می‌کند.

ویژگی‌های شاخص

• پشتیبانی از بیش از ۳۰ وب‌سرویس مختلف
  • اوپن‌سورس
  • هماهنگ با آخرین نسخه‌ی EDD
  • اضافه‌کردن فیلد “شماره موبایل” در هنگام پرداخت
  • امکان تعیین اجباری‌بودن یا اختیاری‌بودن فیلد شماره موبایل
  • پشتیبانی از دو زبان انگلیسی و فارسی
  • آپدیت رایگان

نحوه نصب

این افزونه برای کارکردن به دوافزونه نیاز دارد:

1. افزونه‌ی Easy Digital Downloads، هسته‌ی اصلی افزونه (دانلود – رایگان)
  2. افزونه‌ی WP-SMS برای اتصال به وب‌سرویس‌ها و ارسال پیامک (دانلود – رایگان)

پس از نصب هر دو افزونه و پیکربندی آن‌ها، از صحیح‌بودن پیکربندی افزونه‌ی WP-SMS و اعتبار پنل پیامکی خود مطمئن شوید.

بعد از پیکربندی، وارد بخش مدیریت > دانلودها > پیکربندی > افزونه‌ها شوید و وضعیت‌های موردنیاز برای ارسال پیامک را تیک بزنید و هم‌چنین انتخاب کنید که شماره موبایل الزامی است یا خیر.

خرید

شما می‎توانید این افزونه را با قیمت 18هزارتومان خریداری کنید.

به مناسبت افتتاح فروشگاه، شما می‎توانید تا 30 ستامپر (8 مهر 1393) با کد تخفیف 20newbie از 20% تخفیف برخوردار شوید. هم‌چنین سه مشتری اول، تخفیف 60% برای محصولات بعدی را دریافت خواهند کرد.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام من این افزونه رو میخوام 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط sabig
      سلام دوستان،
      من در حال حاضر یک وب سایت دارم که روی اون فعلا فقط 3 تا محصول قرار گرفته. 
      چند وقته فکرم مشغول شده که آیا از EDD که در حال حاضر روی سایتم فعاله به ووکامرس مهاجرت بکنم یا نه؟
      یکی از دلایلم هم اینه که برای ووکامرس افزونه های بسیار بیشتری وجود داره و با اکثر افزونه های موجود هماهنگ هست.
      به نظرتون از EDD به ووکامرس مهاجرت کنم؟
      تعداد محوصلات سایتم هم در آینده خیلی بشه، میشه 20 تا ...
      به نظر شما عاقلانس یا با EDD ادامه بدم؟
      در ضمن در مورد انتقال دستی این تعداد محصولات هم ممنون میشم راهنمایی کنید.

• توسط mostafa40688
      سلام و وقت بخیر 
      دوستان به سایت میخوام بزنم برای حدود ۲۰۰ هزارتا مقاله فروشی.
      ب نظرتون وردپرس و edd جواب این تعداد مقاله و کتاب رو میدن ؟ یا از ووکامرس ایتفاده کنم یا چیزه دیگه ای؟ 
      مشکل من ففط اینه ک بشه ابن ۲۰۰ هزارتا محصول رو تو سایت گذاشت و مشکلی از لحاظ سرعت و هنگی و... نداشته باشم.
      ممنون
    • توسط msorena
      با عرض سلام خدمت تمامی اساتید و کاربران انجمن
      من یه مشکلی دارم که نمی دونم چطوری برطرفش کنم
      توی وردپرس اگه بخوام توی پست دسته بندی به صورت "دسته بندی والد » دسته بندی فرزند" نمایش داده بشه از کد زیر استفاده می کنم
      <?php the_category( $separator = ' » ', $parents = 'multiple', $post_id= false ); ?>
      ولی این کد برای نمایش دسته برای افزونه edd کارایی نداره و باید از کد زیر استفاده کنم
      ?php echo get_the_term_list( $post->ID, 'download_category', '', ', ', '' ); ?>
      ولی مشکل این کد اینه که فقط دسته بندی رو نشون میده و دسته بندی والد رو نشون نمیده، آیا راهی واسه حل این مشکل وجود داره؟
    • توسط Homunculus
      سلام
      زمانیکه قیمت های متغیر EDD (نه قیمت های تکی) رو صفر قرار می گیره به صورت 0 تومان نمایش داده میشه که اصلا جالب نیست. من دو نوع روش رو می خوام. یکی اینکه قیمت 0 تومان و خط تیره پشتش از طریق css یا هر روش دیگه ای پنهان شه و یا اینکه 0 تومان تبدیل به هر نوشته دیگه ای نظیر 'سفارش' شه. می خوام هر دو شونو داشته باشم که هر وقت نظرم عوض شد از اون یکی استفاده کنم.

من از طریق کد زیر تو function.php تونستم قیمت های 0 تومان تکی (نه متغیر) رو به هر اسمی که می خوام تغییر بدم اما واسه قیمت های متغیر جواب نمیده. اگه بتونید کد زیر رو طوری ویرایش کنید که بشه قیمت 0 تومان متغیر رو تغییر داد خیلی خوب میشه  :
      /** * Easy Digital Downloads * Change the button text of a free download. Default is "Free - Add to Cart" */ function sumobi_edd_free_download_text_args( $args ) { // Enter the button text for a free download $free_download_text = 'Free download'; $variable_pricing = edd_has_variable_prices( $args['download_id'] ); if ( $args['price'] && $args['price'] !== 'no' && ! $variable_pricing ) { $price = edd_get_download_price( $args['download_id'] ); if ( 0 == $price ) { $args['text'] = $free_download_text; } } return $args; } add_filter( 'edd_purchase_link_args', 'sumobi_edd_free_download_text_args' );  
    • توسط faridphp
      سلام میخوام یه سایت راه بندازم وردپرس روی یک هاست و محصولات eddروی یک هاست دانلود
      حالا وقتی میخوام لینک محصولی که قبلا آپلود کردم رو تو وردپرس معرفی کنم با نشکل روبرو شدم
      مثلا آدرس لینک فایل اینه
      Http://dl.site.com/file.zip
      اما وقتی خرید انجام میشه چنین آدرسی نشون داده میشه به خریدار
      Https//site.com/Http://dl.site.com/file.zip
      میخوام بدونم چطور میتونم کاری کنم که لینک درست نمایش داده بشه به مشتری