رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت اساتید.

سوال خیلی مهمی دارم از کسانی که میتونن پاسخ بدن خاهش میکنم دریغ نکنن.

من با افزونه types یک taxonomy جدید ساختم. همه چی هم خوب و خوش هستش و مشکلی پیش نیومده. اما مسئله ای که پیش اومده اینه که، من نمیدونم چطور میتونم برای پست های که ارسال میکنم taxonomy مرتبط با اون رو نشون بدم. مثلا موردی که من روش کار میکنم، کتاب هست. توی کتاب میخام ژانر کتاب رو با این دسته بندی جدید مشخص کنم. بعد میخام تو هر پست نشون بدم که این کتاب تو چه ژانری هست. حالا باید چه کدی رو در قالب بگذارم که این دسته رو نشون بده.

مثلا کد خود دسته بندی استاندارد وردپرس the_catagory(); هست(اگر اشتباه نکرده باشم.) حالا میخام بدونم برای این دسته بندی های سفارشی که خودمون میسازیم باید از چه کدی برای نشون دادنشون استفاده کنیم ؟؟؟

ممنون میشم پاسخ بدید.

اگر هم جاییش رو بد گفتم و گنگ هست، بفرمایید تا اصلاح کنم.

با تشکر./

لینک به ارسال

خیلی ممنون از لطف شما.

اما مسئله من کمی متفاوت هست. اگر لطف کنید اندکی وقت بزارید فکر کنم خیلی بهتر میتونید کمک کنید.

1. این تاکسونومی، رو من میخام توی خود پست های اصلی سایت نشون بدم. یعنی تو فایل single.php ، وقتی خود پست نشون داده میشه این دسته بندی های جدید هم نشون داده بشه.

2. من این تاکسونومی رو با افزونه types ساختم و از نحوه عملکردش به طور صحیحی اطلاع ندارم.

اگر لطف کنید بیشتر توضیح بدید ممنون میشم.

لینک به ارسال

لینکهایی که می دند رو به صورت کامل بخونید

نویسنده زحمت نوشتنش رو کشیده دیگه فکر نکنم خوندنش خیلی مشکل باشه

<?php echo get_the_term_list( $post->ID, 'lncat', '', ', ', '' ); ?>

از لینک دوم جناب پارسا

بجای lncat نام تاکسونامیتون رو بگذارید و داخل حلقه استفاده کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...