• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
lawgostar

تغییر در استایل

7 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

می خواهم رنگ متن های قسمت هایی که توی منوی سمت راست قالب هستند را مشکی و کمی درشتر بکنم باید در کدام قسمت سی اس اس قالب اینکار را بکنم؟

lawgostar.com/main

و اینکه اول سایت که لود میشه یه قسمتی هست زده خدمات ما . اول که کد را گذاشتم توی برگه مخصوص صفحه اول سایت به جای این مستیطل سفید رنگ که بالای اطلاعات بیشتر هست ی سری متن دیگه نوشته بودم که نشان میداد ولی الان سفید شده و وقتی با موس مطالب را بگیری نشون میده . چیکارش کنم؟

کد

[row][one_third][fblock type="2" color="#ffffff" title="مشاوره حقوقی" icon="fa-flask" link="" linkcaption="اطلاعات بیشتر"] متن مستطیل سفیده اینجا هست[/fblock][/one_third]
[one_third][fblock type="2" color="#ffffff" title="نگارش حقوقی" icon="fa-files-o" link="" linkcaption="اطلاعات بیشتر"]![/fblock][/one_third]
[one_third][fblock type="2" color="#ffffff" title="پروژه های حقوقی" icon="fa-briefcase" link="" linkcaption="اطلاعات بیشتر"]![/fblock][/one_third]
[two_third][/row][/well]

ویرایش شده در توسط lawgostar
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

سوال اولتون در فایل style.css کلاس زیر رو جایگزین کنید

header .main-menu > li a {
display: inline-block;
text-decoration: none;
transition: all 0.23s ease-in-out;
-moz-transition: all 0.23s ease-in-out;
-webkit-transition: all 0.23s ease-in-out;
-o-transition: all 0.23s ease-in-out;
display: block;
background: #8ab928;
color: #090909;
font-size: 16px;
font-family: 'Roboto', sans-serif;
font-weight: 300;
-webkit-font-smoothing: antialiased;
padding: 14px 18px;
border-top: 1px solid rgba(0, 0, 0, 0.2);
border-bottom: 1px solid rgba(255, 255, 255, 0.2);
border-left: 2px solid transparent;
-webkit-backface-visibility: hidden;
position: relative;
}

سوال دوم هم ندیدم و متوجه نشدم ولی مقدار

color="#ffffff"

رو برابر

color="#000"

قرار بدید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سوال دوم را با عکس میگم بهتون :

این مقداری که گفتید عوض کن را من برای یکی از این موارد عوض کردم و متن هم نشون داده شد ولی من منظورم این هست که اصلا این مستطیل سفیده اینجا نبوده که توی عکس هست و از قبل هم همین مقدار برای رنگ بوده . قسمتی ک عوض کردم را با کادر قرمز مشخص کردم

post-24-0-46052700-1411722528_thumb.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سوال اول هم الان تیتر ها خوب شد ولی متن هاشم میخام پر رنگ بشه نه اینکه فونتش درشت بشه میخام رنگش مشکی بشه . تو عکس زیر گفتم کدوم متن ها با کادر قرمز مشخص کردمpost-24-0-68454100-1411732243_thumb.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سوال دوم را با عکس میگم بهتون :

این مقداری که گفتید عوض کن را من برای یکی از این موارد عوض کردم و متن هم نشون داده شد ولی من منظورم این هست که اصلا این مستطیل سفیده اینجا نبوده که توی عکس هست و از قبل هم همین مقدار برای رنگ بوده . قسمتی ک عوض کردم را با کادر قرمز مشخص کردم

post-24-0-46052700-1411722528_thumb.jpg

شما برای این منظور در قالبتون باید تگ p رو برای همین قسمت پیدا کنید و این رو جایگزین کنید

<p style="color: #0C0C0C;">! !</p>

سوال اول هم الان تیتر ها خوب شد ولی متن هاشم میخام پر رنگ بشه نه اینکه فونتش درشت بشه میخام رنگش مشکی بشه . تو عکس زیر گفتم کدوم متن ها با کادر قرمز مشخص کردمpost-24-0-68454100-1411732243_thumb.jpg

برای این هم باید این دایو رو به استایلتون لضاف کنید :

.textwidget{
color:#000;
}

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

اخه از اول تگ p برای این قسمت نبوده فقط توی برگه پیش فرض بود که منم جابجاش کردم . همون کدی هست که اول این موضوع دادم

کد دومی را هم که دادید برای همان عکس فقط اعمال شد من میخام ب رای قسمت های بالاییش و تمام متن های سایت اعتمال بشه

ویرایش شده در توسط lawgostar
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من برای هر دو سوالتون راهنمایی کردم و شما هنوز رو قالبتون اعمال نکردید

کد نویسیه قالبتون کمی مشکل داره و باید برای هر دایو مثه کدهایی که بنده در بالا دادم بهتون رنگو تایین کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری