رفتن به مطلب

تغییر در استایل

پست های پیشنهاد شده

سلام

می خواهم رنگ متن های قسمت هایی که توی منوی سمت راست قالب هستند را مشکی و کمی درشتر بکنم باید در کدام قسمت سی اس اس قالب اینکار را بکنم؟

lawgostar.com/main

و اینکه اول سایت که لود میشه یه قسمتی هست زده خدمات ما . اول که کد را گذاشتم توی برگه مخصوص صفحه اول سایت به جای این مستیطل سفید رنگ که بالای اطلاعات بیشتر هست ی سری متن دیگه نوشته بودم که نشان میداد ولی الان سفید شده و وقتی با موس مطالب را بگیری نشون میده . چیکارش کنم؟

کد

[row][one_third][fblock type="2" color="#ffffff" title="مشاوره حقوقی" icon="fa-flask" link="" linkcaption="اطلاعات بیشتر"] متن مستطیل سفیده اینجا هست[/fblock][/one_third]
[one_third][fblock type="2" color="#ffffff" title="نگارش حقوقی" icon="fa-files-o" link="" linkcaption="اطلاعات بیشتر"]![/fblock][/one_third]
[one_third][fblock type="2" color="#ffffff" title="پروژه های حقوقی" icon="fa-briefcase" link="" linkcaption="اطلاعات بیشتر"]![/fblock][/one_third]
[two_third][/row][/well]

ویرایش شده توسط lawgostar
لینک به ارسال

سلام

سوال اولتون در فایل style.css کلاس زیر رو جایگزین کنید

header .main-menu > li a {
display: inline-block;
text-decoration: none;
transition: all 0.23s ease-in-out;
-moz-transition: all 0.23s ease-in-out;
-webkit-transition: all 0.23s ease-in-out;
-o-transition: all 0.23s ease-in-out;
display: block;
background: #8ab928;
color: #090909;
font-size: 16px;
font-family: 'Roboto', sans-serif;
font-weight: 300;
-webkit-font-smoothing: antialiased;
padding: 14px 18px;
border-top: 1px solid rgba(0, 0, 0, 0.2);
border-bottom: 1px solid rgba(255, 255, 255, 0.2);
border-left: 2px solid transparent;
-webkit-backface-visibility: hidden;
position: relative;
}

سوال دوم هم ندیدم و متوجه نشدم ولی مقدار

color="#ffffff"

رو برابر

color="#000"

قرار بدید

لینک به ارسال

سوال دوم را با عکس میگم بهتون :

این مقداری که گفتید عوض کن را من برای یکی از این موارد عوض کردم و متن هم نشون داده شد ولی من منظورم این هست که اصلا این مستطیل سفیده اینجا نبوده که توی عکس هست و از قبل هم همین مقدار برای رنگ بوده . قسمتی ک عوض کردم را با کادر قرمز مشخص کردم

post-24-0-46052700-1411722528_thumb.jpg

لینک به ارسال

سوال اول هم الان تیتر ها خوب شد ولی متن هاشم میخام پر رنگ بشه نه اینکه فونتش درشت بشه میخام رنگش مشکی بشه . تو عکس زیر گفتم کدوم متن ها با کادر قرمز مشخص کردمpost-24-0-68454100-1411732243_thumb.jpg

لینک به ارسال

سوال دوم را با عکس میگم بهتون :

این مقداری که گفتید عوض کن را من برای یکی از این موارد عوض کردم و متن هم نشون داده شد ولی من منظورم این هست که اصلا این مستطیل سفیده اینجا نبوده که توی عکس هست و از قبل هم همین مقدار برای رنگ بوده . قسمتی ک عوض کردم را با کادر قرمز مشخص کردم

post-24-0-46052700-1411722528_thumb.jpg

شما برای این منظور در قالبتون باید تگ p رو برای همین قسمت پیدا کنید و این رو جایگزین کنید

<p style="color: #0C0C0C;">! !</p>

سوال اول هم الان تیتر ها خوب شد ولی متن هاشم میخام پر رنگ بشه نه اینکه فونتش درشت بشه میخام رنگش مشکی بشه . تو عکس زیر گفتم کدوم متن ها با کادر قرمز مشخص کردمpost-24-0-68454100-1411732243_thumb.jpg

برای این هم باید این دایو رو به استایلتون لضاف کنید :

.textwidget{
color:#000;
}

لینک به ارسال

اخه از اول تگ p برای این قسمت نبوده فقط توی برگه پیش فرض بود که منم جابجاش کردم . همون کدی هست که اول این موضوع دادم

کد دومی را هم که دادید برای همان عکس فقط اعمال شد من میخام ب رای قسمت های بالاییش و تمام متن های سایت اعتمال بشه

ویرایش شده توسط lawgostar
لینک به ارسال

من برای هر دو سوالتون راهنمایی کردم و شما هنوز رو قالبتون اعمال نکردید

کد نویسیه قالبتون کمی مشکل داره و باید برای هر دایو مثه کدهایی که بنده در بالا دادم بهتون رنگو تایین کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...