رفتن به مطلب

افتتاح انجمن EDD پارسی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان؛

پس از راه‌اندازی فروشگاه EDD پارسی، اکنون در کنار فروشگاه، انجمن‌های پشتیبانی EDD پارسی نیز راه اندازی گردید.

انجمن شامل سه فروم اصلی است که در هر کدام مسائل و موضوعاتی پیرامون نحوه استفاده از EDD ، برنامه نویسی و توسعه امکانات این افزونه و بحث و گفتگو درمورد افزونه‌های ساده و حرفه‌ای عرضه شده است.

امید است که این خدمات باعث پیش‌رفت کیفیت وب پارسی شود.

موفق باشید.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام

من از این افزونه استفاده میکنم اما حالا مشکلی که برام به وجود اومده اینه که وقتی محصول فروخته میشه ایمیل واسه خریدار ارسال نمیشه!

حتی از تنظیمات هم ارسال تست رو میزنم برام ارسال نمیشه

درصورتی که افزونه contact form 7 به خوبی کار میکنه و ایمیل رو ارسال میکنه

ممنون میشم کمک کنید

درضمن تو هاست دیگه ای هم تست کردم

اما بازم جواب نداد

لینک به ارسال
سلام من از این افزونه استفاده میکنم اما حالا مشکلی که برام به وجود اومده اینه که وقتی محصول فروخته میشه ایمیل واسه خریدار ارسال نمیشه! حتی از تنظیمات هم ارسال تست رو میزنم برام ارسال نمیشه درصورتی که افزونه contact form 7 به خوبی کار میکنه و ایمیل رو ارسال میکنه ممنون میشم کمک کنید تشکر درضمن تو هاست دیگه ای هم تست کردم اما بازم جواب نداد

به انجمن خوش اومدی.

لطفاً تو تاپیک جداگانه مطرح کن مشکلت رو تا رسیدگی کنیم

(رو افزونه ها کلیک کن ، مشکلات دیگر رو بزن و روی ارسال موضوع دیگر کلیک کن)

موفّق باشی

سلام دوستان؛ پس از راه‌اندازی فروشگاه EDD پارسی، اکنون در کنار فروشگاه، انجمن‌های پشتیبانی EDD پارسی نیز راه اندازی گردید. انجمن شامل سه فروم اصلی است که در هر کدام مسائل و موضوعاتی پیرامون نحوه استفاده از EDD ، برنامه نویسی و توسعه امکانات این افزونه و بحث و گفتگو درمورد افزونه‌های ساده و حرفه‌ای عرضه شده است. امید است که این خدمات باعث پیش‌رفت کیفیت وب پارسی شود. موفق باشید.

تبریک میگم احسان جان ، به امید روز های روشن تر

لینک به ارسال

سلام دوستان؛

پس از راه‌اندازی فروشگاه EDD پارسی، اکنون در کنار فروشگاه، انجمن‌های پشتیبانی EDD پارسی نیز راه اندازی گردید.

انجمن شامل سه فروم اصلی است که در هر کدام مسائل و موضوعاتی پیرامون نحوه استفاده از EDD ، برنامه نویسی و توسعه امکانات این افزونه و بحث و گفتگو درمورد افزونه‌های ساده و حرفه‌ای عرضه شده است.

امید است که این خدمات باعث پیش‌رفت کیفیت وب پارسی شود.

موفق باشید.

اقا مبارک باشه

کاری بود در خدمتیم بدجور

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...