• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
soheilyou

افزونه ی پرسش سوال از مدیر

4 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان من یه افزونه لازم دارم که مشاهده کننده سایت بتونه یه سوال رو از مدیر سایت بپرسه (تا کید میکنم ، سوال خصوصی و از مدیر سایت ) بعدش مدیر بتونه جواب رو ارسال کنه !

حالا این جواب مدیر حتما به شخصِ سوال کننده ایمیل بشه و در صورتی که کاربر عضو بوده باشه ، با ورود به ناحیه ی کاربری بتونه جوابش رو هم ببینه !

یه امکان دیگه ای هم که اگه داشته باشه عالی ، اینه که مدیر بتونه این سوال رو در صورت انتخاب خودش انتشار بده تو یه قسمتی مثلا تحت عنوان "سوالات کاربران"

آیا همیچین افزونه ای وجود داره ؟ یا افزونه ی مشابهی ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به صورت دقیق چیزی پیدا نکردم که بتونه همه نیاز هاتون رو یکجا بر طرف کنه...

شما میتونید با دیدگاه های وردپرس هم دقیقا همین کارو انجام بدید... ولی اگه میخواید با افزونه باشه اول باید یه افزونه نصب کنید که کاربر پرسش کنه و شما جواب بدید بهش بعد به صورت دستی توی یه افزونه faq قرار بدید تا همگی بتونند ببینید...

افزونه برای faq فراوون هست که برای نمونه یکی رو معرفی میکنم بهتون:

https://wordpress.org/plugins/spider-faq/

برای دیدن بقیه افزونه های faq به لینک زیر برید:

https://wordpress.org/plugins/tags/faq

برای پرسش کاربران هم افزونه هست که من یکی رو معرفی میکنم:

https://wordpress.org/plugins/answer-my-question/

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

البته مطمعن نیستم ولی اینو هم تست کنید شاید همون چیزی باشه که میخواید:

https://wordpress.org/plugins/faqs-manager

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دارم خودم یه افزونه واسش مینویسم :)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نکته پیچیده ای نداره اگر یک کم با کد نویسی آشنا باشید و توابع وردپرس رو بشناسید

یک پست تایپ می سازید

و در قالب صفحات داخلی پست تایپتون شرط می گذارید که اگر کاربر جاری یا مدیر بود یا نویسنده مطلب محتویات رو نمایش بده

بعد هم یک صفحه برای ارسال مطلب برای پست تایپ تعریف شده

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط BenTo
      با عرض سلام دیگر خدمت یکایک دوستان
      بنده چون قالبی دارم برای خودم طراحی میکنم دوست دارم بدون افزونه باشه که بدون مشکل و سریع تر باشه
      و حالا مشکلم اینه که کدی دارم با مشخصات :
      <?php /* Template Name: contact */ ?> <?php /*فرم تماس با ما */ ?> <?php if(isset($_POST['submitted'])) { if(trim($_POST['contactName']) === '') { $nameError = 'لطفا نام خود را وارد نمایید'; $hasError = true; } else { $name = trim($_POST['contactName']); } if(trim($_POST['email']) === '') { $emailError = 'لطفا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.'; $hasError = true; } else if (!preg_match("/^[[:alnum:]][a-z0-9_.-]*@[a-z0-9.-]+\.[a-z]{2,4}$/i", trim($_POST['email']))) { $emailError = 'آدرس ایمیل وارد شده صحیح نمی باشد'; $hasError = true; } else { $email = trim($_POST['email']); } if(trim($_POST['comments']) === '') { $commentError = 'لطفا پیغام خود را وارد نمایید'; $hasError = true; } else { if(function_exists('stripslashes')) { $comments = stripslashes(trim($_POST['comments'])); } else { $comments = trim($_POST['comments']); } } if(!isset($hasError)) { $emailTo = get_option('tz_email'); if (!isset($emailTo) || ($emailTo == '') ){ $emailTo = get_option('admin_email'); } $subject = 'یک پیغام از طرف '.$name; $body = "نام فرستنده: $name \n\nایمیل نویسنده: $email \n\nپیغام: $comments"; $headers = 'From: '.$name.' <'.$emailTo.'>' . "\r\n" . 'Reply-To: ' . $email; wp_mail($emailTo, $subject, $body, $headers); $emailSent = true; } } ?> <?php get_header(); ?> <div class="container"> <div id="content"> <?php get_sidebar('right'); ?> <?php if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?> <div <?php post_class() ?> id="post-<?php the_ID(); ?>"> <div class="contactForm1"> <div class="contacth1"><?php the_title(); ?></div> <?php if(isset($emailSent) && $emailSent == true) { ?> <div> <p>با تشکر، ایمیل شما با موفقیت ارسال شد</p> </div> <?php } else { ?> <?php the_content(); ?> <?php if(isset($hasError) || isset($captchaError)) { ?> <p>متاسفم، خطایی رخ داده است لطفا مجددا سعی نمایید<p> <?php } ?> <form action="<?php the_permalink(); ?>" class="contactForm" method="post"> <ul> <li> <label for="contactName">نام شما:</label> <input type="text" name="contactName" id="contactName" value="<?php if(isset($_POST['contactName'])) echo $_POST['contactName'];?>" /> <?php if($nameError != '') { ?> <span><?=$nameError;?></span> <?php } ?> </li> <li> <label for="email">ایمیل شما:</label> <input type="text" name="email" id="email" value="<?php if(isset($_POST['email'])) echo $_POST['email'];?>" /> <?php if($emailError != '') { ?> <span><?=$emailError;?></span> <?php } ?> </li> <li><label for="commentsText">پیغام:</label> <textarea name="comments" id="commentsText" rows="20" cols="30"><?php if(isset($_POST['comments'])) { if(function_exists('stripslashes')) { echo stripslashes($_POST['comments']); } else { echo $_POST['comments']; } } ?></textarea> <?php if($commentError != '') { ?> <span><?=$commentError;?></span> <?php } ?> </li> <li> <input type="submit" value="ارسال ایمیل"></input> </li> </ul> <input type="hidden" name="submitted" id="submitted" value="ارسال ایمیل" /> </form> <?php } ?> </div><!-- .entry-content --> </div><!-- .post --> <?php endwhile; endif; ?> </div><!-- #content --> <?php get_sidebar('left'); ?> </div><!-- #container --> <?php get_footer(); ?> که گزینه های نام شما - ایمیل شما - پیام شما را داراست
      حالا اگه بخوام بهش دو عدد اینپوت باکس برای مثلا نام وبسایت - موضوع پیام اضاف کنم الگوش چیه ؟ چجوری باید کاملش کنم کد بالا رو
      و سوال دوم برای اسپم نشدن پیغام ها توسط اتک و ربات حتما باید از کپچا استفاده کرد یا افزونه akismet هم مشکل رو حل میکنه
      اگه نیاز به کپچا هست و کسی کد کپچا بدون افزونه رو داره - لطفا کد و طریق به کر گیریشو بی زحمت بگه
      اگه هم کسی نداره بهترین و سبک ترین افزونه کپچا کدام است ؟
      سپاس گذارم از تک تک دوستان بابت همراهی اخیر ( ببخشید این همه سوال میکنم تازه به ورپرس روی آوردم )
    • توسط rahro14
      سلام
      مشکل بسیار عجیبی پیدا کرده ام که تا هفته پیش اینطور نبود و تقریبا یک دفعه اینطور شده یا حداقل من کار خاصی نکردم که چنین اتفاقی افتاده
      تمام فرآیندهای سایت خوب پیش می رود ولی من با رفتن به آدرس /wp-admin/ با پیام «متاسفانه شما اجازه‌ی بازدید از این صفحه را ندارید.» و این پیام در تمام زیرشاخه‌های بخش مدیریت داده می شود ، جالبتر آنکه برای کاربران غیر مدیر همچین مشکلی وجود ندارد
      خب من خیلی چیزها را تست کردم
      مثلا تغییر نام پوشه های پلاگین و تم کلا content ولی هیچ کدام جواب نداد
      پیشوند نام دیتابیس هم تغییری نکرده
      قابلیت های مدیر در دیتابیس درست است (a:1:{s:13:"administrator";b:1;})
      مدیر جدیدی هم اضافه کردم که باز هم همین مشکل را دارد
      افزونه هایی که شاید در این مشکل نقش داشته باشند user role editor , user pro  هستند که البته گفتم تک تک اسم پوشه شان را هم تغییر دادم ولی وضعیت سایت همان است
      نکته دیگر که شاید موثر باشد گواهی‌نامه ssl است که البته از قدیم بوده و مشکلی هم نداره
      پیشاپیش از همکاری و پاسختون ممنونم
    • توسط DariushGreat
      سلام
      آیا راهی هست که یک نقش کاربری - چه از backend و چه از frontend - محدود بشه و نتونه بیشتر از یک سقف معین ارسال داشته باشه؟
      ممنون
    • توسط mortezaazimi
      سلام وقت بخیر

من در حال ساخت سایت برای یک اموزشگاه هستم . من میخوام یک برگه یا یک صفحه بسازم که وقتی کاربران واردش میشن به صورت خودکار برگه مخصوص به اون کاربر رو باز کنه حالا یا از روی نام برگه و یا از روی id

آیا امکان این کار هست ؟ اگه هست لطفا راهنمایی کنید
    • توسط araz1991
      سلام
      برای وردپرس افزونه ای هست که بفهمه و اطلاع بده مثلا یک کاربر که به سایت ورود کرده قبلا با یک اکانت دیگه هم به سایت ورود کرده بود.
      نمی خوام یکی بتونه در سایتم چند تا اکانت داشته باشه و اگه یه نفر دو تا اکانت یا بیشتر تا داشت افزونه متوجه بشه و اطلاع بده که مثلا این اکانت ها توسط یک نفر ساخته شده است.
      در ویبولتن یک افزونه به اسم
      multiple account detection
      برای این کار وجود داره .همچین افزونه ای برای وردپرس هم وجود داره؟