• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
      بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
      بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
kamran0080

میزبانی wp-parsi.com

14 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

من دتیه بد جور دنبال سرور جازی و .. هستم و شرکتی رو پیدا نکردم قیمتش مناسب باشه و ...

الان چشمم به پایین همین انجمن خودمون forum.wp-parsi.com/ افتاد نوشته شده میزبانی شده در گ

http://sindad.com/services/hosting/usa/vps-vds

از مدیریت محترم تقاضا داشتم بدونم برا این سایت کدوم پنل و سرویسه منم همونه تهیه کنم ، سرور اینجا مجازی یا اختصاصی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما خودتون رو با این انجمن یکینکنید ممکنه اینانجمن مصرفش نصف شما باشه یا 10 برابر شما

توی سرور مولفه های زیادی دخیله مثل رم و پردازنده و تعداد درخواست به سرور و ... که خودتون باید محاسبه کنید

شرکت های معتبر زیادی هستند :

پارس پک ( خوب )

پارس دو ( متوسط )

هاست ایران ( پشتیبانی خیلی ضعیف تیکت میدی 24 ساعت بعد جواب میدن )

روبینا سرور ( خوب و مناسب )

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من خودم الان رو هاست ابری پارس پکم و ماهانه 85 هزار میدم براش ولی از سرعتش رضایت ندارم یه مدت هم (یک روز ) سرور مجازی گرفتم پدرم در اومد کار نمی کرد منابعش کم بود ،

مشکلم هزینست نمی تونم بیش از 85 بدم این سور سینداد نگاه کردم سرور مجازیش خیلی قیمتاش پایین بود ولی الکساشو نگاه کردم 25 هزار بود که دلسردم کرد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من خودم الان رو هاست ابری پارس پکم و ماهانه 85 هزار میدم براش ولی از سرعتش رضایت ندارم یه مدت هم (یک روز ) سرور مجازی گرفتم پدرم در اومد کار نمی کرد منابعش کم بود ،

مشکلم هزینست نمی تونم بیش از 85 بدم این سور سینداد نگاه کردم سرور مجازیش خیلی قیمتاش پایین بود ولی الکساشو نگاه کردم 25 هزار بود که دلسردم کرد

الکسا معیار مناسبی برای تعین کیفیت یک هاستینگ و یا موارد دیگه نیست.

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وقتی هنوز معنی واقعی هاست ابری رو نمیدونید ( منم نمیدونم کامل ) ازش استفاده نکنید چون از هاست اشتراکی هم کمتره !!!

از روبینا سرور استفاده کنید من سرور داخل ایران دارم که قیمتش منتاسبه و دایرکت ادمینی که همه جا 10 یا15 تومن میدن رایگان هست تو هزینهها براتون بهتره

در ضمن الکسا اصلا ربطی نداره چون سایت تفریحی و خبری نیست که بگید بازدیدش زیاده پس بهرته !!!

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر توضیحات بیشتری میخواین بهتره به شرکت موردنظر زنگ بزنید و راهنمایی بگیرید.

فرقی نمیکنه کجا باشه.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من 4 ساله با میهن وب هاست کار می کنم و راضیم.

قیمت ها مناسب، پشتیبانی 24 ساعته، سرویس های متنوع

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من 4 ساله با میهن وب هاست کار می کنم و راضیم.

قیمت ها مناسب، پشتیبانی 24 ساعته، سرویس های متنوع

منم همینطور البتّه نت افزار هم خیلی خوبه (سرور های ایران ، پشتیبانی قوی ، دامنه رایگان و...)

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وقتی هنوز معنی واقعی هاست ابری رو نمیدونید ( منم نمیدونم کامل ) ازش استفاده نکنید چون از هاست اشتراکی هم کمتره !!!

از روبینا سرور استفاده کنید من سرور داخل ایران دارم که قیمتش منتاسبه و دایرکت ادمینی که همه جا 10 یا15 تومن میدن رایگان هست تو هزینهها براتون بهتره

در ضمن الکسا اصلا ربطی نداره چون سایت تفریحی و خبری نیست که بگید بازدیدش زیاده پس بهرته !!!

این روبینا دلمو گرفت این ماه به پایان برسه ازین میگیرم ببینم چطوره

Disk Space =50 GB Enterprise HDD

Data Transfer = 2000 GB

CPU = 2x Core I7-2600 (600 MHz)

RAM = 4096 MB DDR3 ECC Ded

Port = 1 Gbps

IP = 1 for free

Server Location: Alman

Data Center: hetzner

Virtualization: VMWare ESX 5

این مشخاص قیمتش 17.4 یورو هست فکر کنم یورو 4.1 باشه که میشه ماهانه 74 هزار خدایی خیلی خوبه اینجوری

راستی پشتبانی چطوره ؟

یه سوال این سرورش المانه

امریکا باشه بهتر نیست ؟ یا تاثیری نداره ؟ برای سئو میگم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بچه ها چند سوال اساسی بررام پیش اومده

این سایت روبیتا سرور تو سایتش لینک چند مشتری رو گذاشته منم با سایت hhttp://www.host-tracker.com/ اومدم بررسیشون کردم

Http سایت ها خوب بود ولی Ping بد بود از 29 تا یکی اوکی بود و 28 تا faill بودن

قضببه این پینک چیه ؟ تو سئو تاثیر داره ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز بهتره یاد بگیریم که سئوی یه سایت ربطی به مکان سرور سایت نداره ، یعنی ربطی نداره که سایت شما تو آلمان هاست بشه سئو پایینی داشته باشه ، Host tracker یکی از سرویس هایی هستش که Ping Check میده از 20 مکان یا بیشتر مختلف دنیا ، شاید اونجایی که failed داده سرور هاش down باشن که لود نکنه ، همیشه دقیق نیست دوباره بررسی کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز بهتره یاد بگیریم که سئوی یه سایت ربطی به مکان سرور سایت نداره ، یعنی ربطی نداره که سایت شما تو آلمان هاست بشه سئو پایینی داشته باشه ، Host tracker یکی از سرویس هایی هستش که Ping Check میده از 20 مکان یا بیشتر مختلف دنیا ، شاید اونجایی که failed داده سرور هاش down باشن که لود نکنه ، همیشه دقیق نیست دوباره بررسی کنید

بخاطر این گفتم اگر مثلا سرور امریکا باشه به گوگل نزدیک تره و برا گوگل پر سرعت تره و در نتیجه گوگل امتیاز بیشتری میده و ...

من همه سایتاشو بررسی ردم ping همه fall هست . دلیلش چیه ؟ ping lمهمه ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این روبینا دلمو گرفت این ماه به پایان برسه ازین میگیرم ببینم چطوره

Disk Space =50 GB Enterprise HDD

Data Transfer = 2000 GB

CPU = 2x Core I7-2600 (600 MHz)

RAM = 4096 MB DDR3 ECC Ded

Port = 1 Gbps

IP = 1 for free

Server Location: Alman

Data Center: hetzner

Virtualization: VMWare ESX 5

این مشخاص قیمتش 17.4 یورو هست فکر کنم یورو 4.1 باشه که میشه ماهانه 74 هزار خدایی خیلی خوبه اینجوری

راستی پشتبانی چطوره ؟

یه سوال این سرورش المانه

امریکا باشه بهتر نیست ؟ یا تاثیری نداره ؟ برای سئو میگم

من از سرور داخل ایرانش استفاده میکنم

بچه ها چند سوال اساسی بررام پیش اومده

این سایت روبیتا سرور تو سایتش لینک چند مشتری رو گذاشته منم با سایت hhttp://www.host-tracker.com/ اومدم بررسیشون کردم

Http سایت ها خوب بود ولی Ping بد بود از 29 تا یکی اوکی بود و 28 تا faill بودن

قضببه این پینک چیه ؟ تو سئو تاثیر داره ؟

پینگ ربطی به سئو نداره ولی میتونه موثر باشه

در مورد پینگ تو گوگل بگردی مقاله های فارسی خیای خوبی هست اطلاعاتت رو بیشتر میکنه

بخاطر این گفتم اگر مثلا سرور امریکا باشه به گوگل نزدیک تره و برا گوگل پر سرعت تره و در نتیجه گوگل امتیاز بیشتری میده و ...

من همه سایتاشو بررسی ردم ping همه fall هست . دلیلش چیه ؟ ping lمهمه ؟

اگر اینطوری بود که همه سایت های آمریکایی اول بودند !

گوگل در همه جای دنیا از cdn استقاده میکنه و ربطی نداره شما سایتت کجای دنیا هست

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من از سرور داخل ایرانش استفاده میکنم

پینگ ربطی به سئو نداره ولی میتونه موثر باشه

در مورد پینگ تو گوگل بگردی مقاله های فارسی خیای خوبی هست اطلاعاتت رو بیشتر میکنه

اگر اینطوری بود که همه سایت های آمریکایی اول بودند !

گوگل در همه جای دنیا از cdn استقاده میکنه و ربطی نداره شما سایتت کجای دنیا هست

درسته همه جای دنیا به غیر از ایران !! چون نزدیک ترین سرور ابری گوگل به ایران فکر کنم داخل آلمان باشه .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری