رفتن به مطلب

خراب شدن قسمت مربوط به افزونه سئو در قسمت ارسال پست

پست های پیشنهاد شده

سلام

من امروز وقتی وارد پنل مدیریت سایتم شدم و وقتی خواستم برم پست بذارم دیدم که قسمت مربوط به افزونه سئو سایتم که از افزونه وردپرس سئو استفاده میکنم غیر فعال شده و اصلا نیستش.رفتم افزونه رو غیر فعال کردم و دوباره فعال کردم ولی باز درست نشد.من دادم سایت رو برام سئو کردن.و الان میترسم اگه دست به افزونه بزنم یا پاکش کنم از دوباره نصبش کنم همه تنضیماتش بهم بریزه.از دوستان کسی میتونه کمکم کنه تا بتونم درستش کنم؟

اینم عکسش:

post-1021-0-20535000-1411806476_thumb.jp

لینک به ارسال

یک ctrl+f5 بزنید ببینیددرست میشه یا نه

اگر نشد افزونرو از هاست پاک کنید و برید به قسمت افزونه هاتا خطا بده و بگه افزونه غیر فعال شد

دوباره افزونرو آپلود و نصب کنید

نگران هم نباشید چون تنظیماتش توی دیتابیس موجوده ولی برای اطمینان بیشتر یک بک آپ بگیرید

در ضمن بزرگترین اشتباهتون این بود که دادید براتون سئو کردند چونبهترین سئو کار خود شما هستید که تنظیمات افزونرو باید متناسب با نیاز خودتون انجام بدید

لینک به ارسال

سلام

من اون کاری رو که کردید رو انجام دادم ولی باز همونجور هستش .افزونه ها رو هم همه غیر فعال کردم و تنها افزونه سئو رو فعال کردم ولی باز درست نشد.از دوستان کسی نمیدونه باید چکار کنم؟بخدا خیلی کارم گیره

لینک به ارسال

با سلام، توی صفحه نوشتن مطلب بالای صفحه سمت چپ تنظیمات رو بزنید و ببینید تیک تنظیمات سئو (عنوان گزینه فک کنم اسم خود افزونه باشه) زده یا نه؟

لینک به ارسال

سلام

من اون کاری رو که کردید رو انجام دادم ولی باز همونجور هستش .افزونه ها رو هم همه غیر فعال کردم و تنها افزونه سئو رو فعال کردم ولی باز درست نشد.از دوستان کسی نمیدونه باید چکار کنم؟بخدا خیلی کارم گیره

مطمئن باشید که افزونه های کش سرور صفحات مدیریت رو کش نمیکنن (لیست افزونه ها رو اگه میشه بگید اگر هم نمیخواهید لیست رو اعلام کنید همه رو غیرفعال کنید ببینید درست میشه)

وردپرس رو هم رینستال کنید بد نیست

لینک به ارسال

با سلام، توی صفحه نوشتن مطلب بالای صفحه سمت چپ تنظیمات رو بزنید و ببینید تیک تنظیمات سئو (عنوان گزینه فک کنم اسم خود افزونه باشه) زده یا نه؟

سلام.بله تیکش زده شده از اول هم زده شده بوده.همونجور که توی عکس میبینید قسمت مربوط به افزونه هست ولی قسمتهاییش که باید تیتر و توضیح مطلب و تگ ها رو وارد کرد نیست

مطمئن باشید که افزونه های کش سرور صفحات مدیریت رو کش نمیکنن (لیست افزونه ها رو اگه میشه بگید اگر هم نمیخواهید لیست رو اعلام کنید همه رو غیرفعال کنید ببینید درست میشه)

وردپرس رو هم رینستال کنید بد نیست

همه افزونه ها رو غیر فعال کردم و تنها افزونه سئو رو فعال کردم ولی باز هم درست نشده.

لینک به ارسال

روی برگه ها هم امتحان کردین که نشون میده یا نه؟

با قالب دیگه هم امتحان کردین؟

بعد از چه تغییراتی این اتفاق افتاد؟ کدهای htaccess & config تغییری دادین؟ چک کنید ببینید تغییری کردن؟

لینک به ارسال

روی برگه ها هم امتحان کردین که نشون میده یا نه؟

با قالب دیگه هم امتحان کردین؟

بعد از چه تغییراتی این اتفاق افتاد؟ کدهای htaccess & config تغییری دادین؟ چک کنید ببینید تغییری کردن؟

روی برگه ها هم امتحان کردم همون مشکل وجود داره.

نه با قالب دیگه ای امتحان نکردم

تغییرات رو نمیدونم چون فکر میکنم سئو کننده قالب فکر کنم تغییراتی اعمال کرده باشه.الان هم بهشون پیام میدم جوابی ندادن بهم که خودشون هنوز دارن تغییراتی رو اعمال میکنند روی سایت یا نه!

لینک به ارسال

داداش این مشکل از قالب هست که با ورژن ۴ وردپرس سازگاری نداره.

دوتا کا میتونی بکنی

۱- عوض کردن قالب

۲- اگه مایل به تغییر قالب نیستین باید به ورژن قبلی وردپرس دانگرید کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال

اگر شما دادین یک سئو کار سایت شما رو بهینه کنه بهتره با خود ایشون در تماس باشین

ایشون بهتر میدونن که چه تغییراتی دادن و ترس از بهم خوردن سئو هم ندارن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...