رفتن به مطلب

تاثیر وبلاگ بر روی سئو سایت؟

md3848

پست های پیشنهاد شده

سلام

من تو لینک زیر خوندم که گفته بود "مطالب علمی سایت باید تو وبلاگ قرار بیگیرند">>>>آیا این جمله درست هستش؟؟؟

http://sitedar.com/blog/30-weblog-seo.html

اگه درست هستش>>>پس تو سایت چه مطالبی رو بزاریم؟؟؟؟

درضمن تو مطلب بالا گفته از زیر دامنه برا وبلاگ استفاده نکنید>>>>>ولی من چند تا از سایت های معروف رو که میبینم از زیر دامنه استفاده کردن>>>>من الان چیکار کنم؟؟؟؟؟

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

سلام.

ببینید دوست عزیز، اصل اول برای سئو، قراردادن مطالب مرتبط و یکتا (کپی نشده) در سایت هست. این مطالب چه در سایت و چه در وبلاگ قرار میگیرند. هدف از ایجاد وبلاگ هم بالابردن تعداد مطالب مرتبط هست. چون میشه اونجا با راحتی بیشتری مطالب رو نوشت و دسته بندی کرد. 

اینکه روی ساب دامین وبلاگ ایجاد کنید یا فولدر، بستگی به ساختار و گستردگی سایت داره. که البته از نظر سئو، فولدر ارتباط بیشتری به دامنه داره و بنابراین ارزش بیشتری به دامنه اصلی میده.

پیشنهاد میکنم این مقاله رو در ارتباط با این موضوع بخونید:

http://iliana.ir/بلاگ-در-وبسایت-بهترین-راهکار-سئو-طراحی/

لینک به ارسال

بخش جدا براي وبلاگ براي اون دسته از سايتهايي است كه توليد محتوا آموزشي مثل وبلاگ ندارند همانند فروشگاه هاي اينترنتي، سايت هاي شخصي، سايت هاي شركتي و ...... براي همين يك بخش وبلاگ ايجاد كرده بله درسته در ساب دامين اينكار و انجام دهيد بهتره و سپس شروع به ارسال پست هاي مرتبط با محتواي سايت خود كنيد.

لینک به ارسال

سلام بقیه اعضا توضیحات خوبی دادند و من میخوام به شما بگم اصل کار تولید محتوا است حالا میخواد رو ساب دامنه باشه یا غیره

البته اگر سیستم مقالات و فروشگاه شما به صورت یکپارچه و ادغام شده باشه بهترین نتایج  رو میتونید بگیرید

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

سلام

آیا میشه با پست تایپ ها بلاگ ایجاد کرد و از نظر سئو ارزشمند هست یانه ؟ 

ممنون میشم پاسخ بدید

لینک به ارسال

خیلی در قید این نباشید بلاگ با چی درست بشه
مهم اینه که چقدر مطالبش خوب باشه که کاربر براتون جذب بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...