رفتن به مطلب

انتخاب از بین وردپرس، جوملا و دروپال؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

من بین وردپرس و جوملا و دروپال موندم

با هر سه تا بلدم کار کنم فقط نمیدونم کدومو انتخاب کنم!!!

میشه راهنمایی بکنید؟ اگه ممکنه نظرتون رو بگید

آیا این درسته که میگن وردپرس از منابع سرور خیلی استفاده میکنه و روی سرور فشار میاره؟

لطفا بیطرفانه راهنمایی بکنید

لینک به ارسال

سلام

من شنیدم هسته دروپال نسبت به وردپرس سنگین تره. یعنی از منابع به خوبی استفاده نمیشه.

لینک به ارسال

جوملا رو کلا کنار بزارید.

چون از هیچ لحاظ دیگه با دروپال و وردپرس قابل مقایسه نیست.

در دید کلی وردپرس سیستم مدیریت بلاگ هست و اون دو تا سیستم مدیریت محتوا.

اما هسته قوی و ساده وردپرس، کدنویسی آسان، سیستم پلاگین نویسی ساده، پوسته نویسی ساده، توسعه دهنده های زیاد (به معنای پشتیبانی قوی) باعث میشه در عوض هسته قوی دروپال، ماژولاریتی قوی ولی کدنویسی و توسعه سخت، پلاگین و پوسته نویسی سنگین شما مجاب بشید برید سمت وردپرس ;)

هرچند در نهایت انتخاب بین اینها شخصی هست

لینک به ارسال

ببخشید پس این گفته "که وردپرس از منابع سرور خیلی استفاده میکنه و روی سرور فشار میاره" اشتباه هست؟

چه کسی گفته ؟

اینی که شما میگی برای وب سایت های بازدید بیشتر از 1 میلیون نفر شاید تاثیر گذار باشه که اونم به بهینه سازی و کدنویسی درست به راحتی حل میشه

به شخصه تا به حال بازدید بالای 10 الی 20 هزار نفر در هاست اشتراکی مشکلی نداشتم و بازدیدهای بالاتر با vps معمولی هم مشکلی نداشتم

حقیقتا کسانی که میان از مصرف منابع بالای وردپرس حرف میزنن اولا که با وردپرس کار نکردن و دوما چون هیچ نقطه ضعف دیگه ای در وردپرس پیدا نکردن رو این مورد مانور میدن :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...