runy

تب منو شیشه ای

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من کد تب منو را دارم از لینک زیر گرفتم

http://www.webkaran.com/tabmenu-generator.html

ولی دوست دارم تب منو من مثل سایت دی جی کالا باشه . شیشه ای و کاملا مخفی و وقتی که موس روش میره باز میشه جایی را اشغال نمیکنه یعنی روی آیتم های دیگه میاد

تب موی شیشه ای دی جی کالا جایی که محصولات تبلت و موبال و ... است باز میشه

http://www.digikala.com/

کسی کد این تب منوی شیشه ای داره؟

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با عنصر

opacity میتونید میزان شفافیت باکس ها رو تنظیم کنید .

نمونه آنلاین - کلیک کنید

توی دمویی که دادم باکسی که روی عکس افتاده حالت شفاف یا همون شیشه ایی رو داره .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با عنصر

opacity میتونید میزان شفافیت باکس ها رو تنظیم کنید .

نمونه آنلاین - کلیک کنید

توی دمویی که دادم باکسی که روی عکس افتاده حالت شفاف یا همون شیشه ایی رو داره .

دوست عزیز انگار منظورم را متوجه نشدی.منوی سایت دی جی کالا را نگاه کردید؟

می خوام هیچ جایی نگیره و وقتی روی سر تب میری منو باز بشه البته بروی صفحه باز بشه .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز انگار منظورم را متوجه نشدی.منوی سایت دی جی کالا را نگاه کردید؟

می خوام هیچ جایی نگیره و وقتی روی سر تب میری منو باز بشه البته بروی صفحه باز بشه .

خوب این که اسمش تب منو نیست به این میگن منو های باز شو یا به اصطلاح drop down menu که باید یکم کد نویسی بشه .

با سرچ کردن میتونید نمونه های متنوعی رو پیدا کنید . ولی اگه بخوای اون چیزی خودتون میخواید باشه رو باید با ویرایش کردن شخصی سازیش کنید .

توی این صفحه نمونه زیادی از منو های باز شو وجود داره

http://www.jqueryrain.com/example/jquery-menu-example/

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط MajidRB
      سلام وقتتون بخیر.
      دوستان قالب placid رو به صورت های مختلف دانلود و نصب کردم ( هم از سایت های فارسی و قالب فارسی شده هم از منابع خود وردپرس)
      چه به شکل فارسی چه به شکل انگلیسی پست ها رو اونطوری که در پیش نمایش قالب نشان داده شده ، در صفحه اصلی نشان نمیده !
      عکس ها رو درج میکنم
      هیچ تنظیماتی نمانده که من دستکاری نکرده باشم
      فکر کنم باید چند خط کد کم یا زیاد بشه ( که بلد نیستم ! )
      خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

• توسط nnmmss
      با سلام

من اصلا وردپرس بلد نيستم ولي مجبورم كه سايتي را نگهداري كنم. در اين سايت وقتي وارد بعضي صفحات ميشوم عبارت "دسته" به انتهاي عنوان اضافه شده.  اين صفحات بعنوان "دسته" در فهرست انتخاب شده اند. مثلا
      من در منو مورد 
      آرشيو   
      را دارم كه زير مجموعه آن 
      آرشيو سال 97
      آرشيو سال 96
      آرشيو سال 95
      هست.

من "آرشيو" بعنوان برگه انتخاب شده و آرشيو سال 97 - 96 - 95 به صورت دسته انتخاب شده است. وقتي من روي هر كدام از آرشيو سال 97 يا 96 يا ..... ميروم عنوان صفحه به صورت زير است
      آرشیو سال 97دسته
      اين عبارت دسته از كجا ميايد؟ و من چگونه ميتوانم آنرا حذف كنم؟
      با تشكر
    • توسط amirmehdi950
      سلام روزتون بخیر
      من میخوام از افزونه ultimate member private message استفاده کنم اما یه چیزی کم داره.
      میخوام دکمه پیوست هم داشته باشه.
      (این افزونه همونطوری که از اسمش پیداست برای ارسال پیام خصوصی بین کاربرا ساخته شده، افزونه private message به تنهایی کار نمیکنه و باید ultimate member هم نصب باشه که افزونه بسیار خوبیه.)
      حالا من سوالی که دارم اینه که چطوری میشه این دکمه رو هم به قسمت چت اضافه کرد و از کجا باید کدهاشو ویرایش کرد
      این هم تصویر افزونه ( محل جایگذاریش میخوام کنار بخش emoji باشه)

ممنونم
    • توسط fahim72
      سلام دوستان
      من یک لیست کشویی دارم که کدش به صورت زیر هست. میخوام مقادیر این لیست به ترتیب حروف الفبا نمایش داده بشوند. لطفا راهنمایی کنید. کد sort رو به چه شکلی و کجای این کد باید قرار بدم؟ یا اگر راه دیگه ای هست لطفا بهم بگید. خیییلی بهش نیاز دارم لطفا کمک کنید
      <?php if( isset( $dir_search_insurance ) && $dir_search_insurance === 'enable' ){?> <div class="col-sm-6 col-xs-6 doc-columnpadding"> <div class="form-group"> <div class="doc-select"> <select name="insurance" class="chosen-select"> <option value=""><?php $ esc_attr_e('Select insurance','docdirect');?></option> <?php docdirect_get_term_options('','insurance');?> </select> </div> </div> </div>  
    • توسط mam1371
      سلام دوستان کدی دارم که برای نوشته ها کار میکنه ولی برای پست تایپ هام کار نمیکنه کسی می تونه بگه کجاشو باید ویرایش کنم ؟
      <?php add_action("admin_init", "posts_init"); function posts_init(){ add_meta_box("post_options", "تنظیمات برای این پست", "post_options", "post", "normal", "high"); } function post_options(){ global $post ; $get_meta = get_post_custom($post->ID); wp_nonce_field( 'my_meta_box_nonce', 'meta_box_nonce' ); ?> <div class="pasargad-content"> <div class="pasargad-title"><h3>اطلاعات پست</h3></div> <div class="ps-padding"> <div class="pasargad-help"><div class="help"> برای وارد کردن لینک های خود از فهرست نقطه دار استفاده کنید. </div></div> <?php pasargad_post_options(array( "name" => "لینک های دانلود", "id" => "downloads", "type" => "wpeditor" )); ?> <div class="panel-item-divider"></div> <?php pasargad_post_options(array( "name" => "فرمت فایل", "id" => "format", "type" => "text" )); pasargad_post_options(array( "name" => "حجم فایل", "id" => "mb", "type" => "text" )); pasargad_post_options(array( "name" => "نسخه ی فایل", "id" => "ver", "type" => "text" )); pasargad_post_options(array( "name" => "اندروید مورد نیاز", "id" => "and", "type" => "text" )); ?> <div class="panel-item-divider"></div> <?php pasargad_post_options(array( "name" => "راهنمایی ها", "id" => "help", "type" => "wpeditor" )); ?> </div> </div> <!---------- //END ----------> <input type="hidden" name="pasargad_post_save" value="true"> <?php } add_action('save_post', 'save_post'); function save_post( $post_id ){ global $post; if ( defined('DOING_AUTOSAVE') && DOING_AUTOSAVE ) return $post_id; if (isset($_POST['pasargad_post_save'])) { $custom_meta_fields = array( 'downloads', 'and', 'ver', 'format', 'mb', 'help', ); foreach( $custom_meta_fields as $custom_meta_field ){ if(!empty($_POST[$custom_meta_field]) ) update_post_meta($post_id, $custom_meta_field, $_POST[$custom_meta_field]) ; else delete_post_meta($post_id, $custom_meta_field); } } } /*********************************************************/ function pasargad_post_options($value){ global $post; ?> <div class="meta-option-item" id="<?php echo $value['id'] ?>-item"> <span><?php echo $value['name']; ?></span> <?php $id = $value['id']; $get_meta = get_post_meta($post->ID); if( isset( $get_meta[$id][0] ) ) $current_value = htmlspecialchars_decode($get_meta[$id][0]); switch ( $value['type'] ) { //============================= // @ Text //============================= case 'text': ?> <input name="<?php echo $value['id']; ?>" id="<?php echo $value['id']; ?>" type="text" value="<?php echo $current_value ?>" /> <?php break; //============================= // @ Checkbox //============================= case 'checkbox': if( !empty( $current_value ) ){$checked = "checked=\"checked\""; } else{$checked = "";} ?> <div class="checkbox-wrapper" style="float:left;"> <input class="toggleswitch-big" type="checkbox" name="<?php echo $value['id'] ?>" id="<?php echo $value['id']; ?>" <?php echo $checked; ?> /> </div> <?php break; //============================= // @ Select //============================= case 'select': ?> <select name="<?php echo $value['id']; ?>" id="<?php echo $value['id']; ?>"> <?php foreach ($value['options'] as $key => $option) { ?> <option value="<?php echo $key ?>" <?php if ( $current_value == $key) { echo ' selected="selected"' ; } ?>><?php echo $option; ?></option> <?php } ?> </select> <?php break; //============================= // @ Textarea //============================= case 'textarea': ?> <textarea style="direction:ltr; text-align:left; height:136px;" name="<?php echo $value['id']; ?>" id="<?php echo $value['id']; ?>" type="textarea" cols="100%" rows="3" tabindex="4"><?php echo $current_value ?></textarea> <?php break; //============================= // @ Editor //============================= case "wpeditor":?> <?php $settings = array( 'textarea_name' => $value['id'], 'quicktags' => array( 'buttons' => 'em,strong,link' ), 'tinymce' => true, 'media_buttons' => false, 'teeny' => true ); wp_editor( $current_value , $value['id'], $settings ); ?> <?php break; } ?> </div> <?php } ?>