3 پست در این موضوع قرار دارد

درود به همگی

میشه بعد از نصب افزونه انجمن ساز بی بی پرس، آدرس اصلی انجمن ها را روی ساب دامین قرار داد؟ (مثلا forum.site.com)

یا چجوری میشه اینکارو کرد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و خسته نباشید.

امکان قرار دادن بی بی پرس روی ساب دامین نیستش. مگر اینکه یه وردپرس روی ساب دامین مورد نظرتون نصب کنید و سپس بی بی پرس رو هم نصب کنید. حالا بی بی پرس رو در شاخه اصلی (آدرس اصلی ساب دامین) در تنظیمات قرار بدید. انجمن شما آماده است!

در غیر اینصورت آدرس فروم بعد از آدرس اصلی قرار میگیرد.

موفق باشید.

:)

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک نکته نیاز دیدم بگم که این انجمن ساز نیست بلکه یک مبدل وردپرس به انجمن ساز میباشد

یعنی همون وردپرس با تغییرات میشه انجمن بی بی پرس

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sajadszm
      با سلام دوستان
      با استفاده از قالب بازل یک صفحه آماده کردم که در ابتداش ویدیو هست.این ویدیو کنارش یه ضربدر داره که کاربر میتونه ویدیو رو ببنده و پخش نکنه.اما الان ویدیو تو مرورگر کروم به راحتی بسته میشه ولی تو مرورگر فایرفاکس هرچی رو ضربدر کلیک میکنی بسته نمیشه.چکار کنم؟
      این هم تصویرش:
      https://goo.gl/5mLRF2
    • توسط t-51
      سلام لطفا کمک کنید واقعا این مشکل رو مخ هست
      بی بی پرس و بادی پرس و نصب کردم اما اما برگه های ثبت نام و انجمن کلا بالا نمی یاد تو فهرست هم نیست کلا هرچی گشتم.
      نمی دونم مشکل از کجا است اما رو همه قالب ها بالا نمی یان لطفا راهنمایی کنید چه باید کرد ؟

• توسط t-51
      با سلام خدمت همه .
      بنده با یک مشکل فنی مواجه شدم که حتی متخصص هم نتونست عیب یابی کنه .
      متاسفانه همهبرگه هایی که ساخته میشوند به هدر سایت اضافه نمی شوند حتی در خیلی از پوستها البته قبلا مشکلی نداشت ولی بعد از پاک سازی سایت و تنظیم مجدد با این مشکل مواجه شدیم لطفا اگه پیشنهادی یا راه حلی هست بفرمایید
      واقعا سر در گم شدیم و هیچ کاری نتونستیم بکنیم تو نت هم جواب نداد 
    • توسط unid_user
      سلام و دورود
      دوستان میخواستم بدونم آیا افرادی که در انجمن ها به پرسش دیگران پاسخ میدن پولی دریافت میکنن؟ اگه جواب مثبته چه مقدار و به چه صورت میشه از طریق مشارکت در انجمن ها پول درآورد.
      ممنون میشم پاسخ بدید.
    • توسط sajadszm
      سلام؛
      دوستان من قالب exploore رو برای وردپرس خریداری کردم.این قالب خرید و رزرو هتل و تور و هواپیماست.خواستم بدونم چطور میشه که سایت رو به یک api از سایتی مثل چارترز متصل کرد تا به صورت اتوماتیک در سایت مشاهده بشه.اگر کسی میتونه و با هزینه حاضره پیام بده