رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام به کاربران و مدیران انجمن وردپرس

سایت بنده یه مشکلی داره اونم اینه که وقتی تو فروشگاه خودم محصولات اضافه میکنم و صفحه اصلی فروشگاه رو باز میکنم میبینیم که بار اول محصول تو صفحه اصلی برای من نمایش داده نشده در حالی که محصول به طور کاملا صحیح اضافه شده به فروشگاه و من با زدن F5 وقتی فروشگاه رفرش میشه محصولات جدیدی که اضافه کردم به نمایش در میاد چون من زیاد صفحه اصلی فروشگاه رو مشاهده میکنم cache مرورگرم پر میشه و اینطوری میشه ولی برای کسی که تازه به فروشگاه سر بزنه مشکلی نداره صفحه اصلی سایتم که یه سایت گیم هست هم به همین شکل هست و این مشکل رو نه تنها برای من داره بلکه کاربرانم هم همین مشکل رو داشتن و با افزونه

WordPress › W3 Total Cache

مشکل رو تا حدی حل کردم ولی نمیدونم چرا اینطوریه اینم بگم که قالب سایتم حدود 1 سال و 4 ماه فیکس بود و از نظر من با اومدن نسخه جدید وردپرس این مشکل برام پیش اومده زیادم مطمئن نیستم اون موقع که قالم رو گرفتم زده بود سازگاری با نسخه 3.8 هم فروشگاه هم قالب سایت فعلا که مشکل سایتم حل شده حالا برای اینکه بخوام فروشگاه رو هم مشکل رو حل کنم فک کنم با نصب نسخه قدیمی وردپرس 3.8 مشکلم حل بشه بازم میگم زیاد مطمئن نیستم 1 % احتمال میدم که قالبم با نسخه جدید وردپرس سازگاری نداره..

خوب حالا اگه کسی هست که نسخه قدیمی وردپرس 3.8 رو برام نصب کنه بدون اینکه اطلاعات و محصولاتم از فروشگاه پاک بشه لطف کنه بگه و آیدی یاهو یا شماره تماس برام بزاره که بتونم درتماس باشم و برام نسخه قدیمی رو نصب کنه در ضمن سیستم فروشگاه من ووکامرس است

با تشکر

آیدی یاهو : saeedlost007

شماره تماسم اگه مشکلی نداره از طرف مدیران میزارم 09333928581

آدرس فروشگاه : www.eshop.f-game-t.com

ویرایش شده توسط saeedlost007
لینک به ارسال

سلام

افزونه w3 پاک کنید

اینو WP Super Cache

نصب کنید

سوال دوم

لطفا نسخه قالب رو بفرماید

فکر کنم و به طور یقین این قالب شماست http://www.woothemes.com/products/superstore/

لطفا نسخه را اعلام کنید تا راهنمای بشوید

لینک به ارسال

اسم قالب

Superstore 1.0.8

افزونه اینو WP Super Cache هم خواستم نصب کنم نصب نمیشد نمیدونم مشکل از چی بود اگه امکانش هست آیدی یاهو یا شماره تماسی از خودتون بدید بهتون دسترسی بدم برام مشکل رو حل کنید

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...