• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
Rasoul

جلوگیری از لود اسکریپت

10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

چطوری میتونم از لود این دوتا فایل تو قالب جلوگیری کنم . تابش تو کدوم فایل و پوشش از وردپرس ؟

/wp-includes/js/jquery/jquery.js

/wp-includes/js/jquery/jquery-migrate.min.js

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به functions.php قالب اضافه کنید

wp_deregister_script( 'jquery' );
wp_deregister_script( 'migrate' );

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به functions.php قالب اضافه کنید

wp_deregister_script( 'jquery' );
wp_deregister_script( 'migrate' );

فرقی نکرد لود میشه دوباره !!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کدهای بالا قاعدتا جلوی ریجستریشون رو می گیره مگر اینکه یا از روی کش بخونید

یا یک افزونه ای چیزی اونها رو مجددا برای نیازش ریجستری کرده باشه که در اینصورت باید افزونه رو غیر فعال کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کدهای بالا قاعدتا جلوی ریجستریشون رو می گیره مگر اینکه یا از روی کش بخونید

یا یک افزونه ای چیزی اونها رو مجددا برای نیازش ریجستری کرده باشه که در اینصورت باید افزونه رو غیر فعال کنید

درسته از افزونه تماس7 بود. حالا چیکار کنم این دوتا لود نشن کجای افزونرو با تغییر بدم.بعد این به چه درد فرم تماس میخوره لازمه تو صفحه اصلی لود کنم.من میخوام اینو بردارم بزارم تو صفحه page مثلا لود بشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهش دست نزنید که بهتره

برای آژاکسش استفاده می کنه

این دو تا اسکریپت کاملا کمپرس شده و استانداردند و تا وقتی فراخوانی نشند بار چندانی تحمیل نمی کنند وقتی هم که فراخوانی می شند یعنی بهشون نیازه دیگه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر اصرار به دستکاریشون دارید در فایلهای افزونه

wp_enqueue_script('jquery');
wp_enqueue_script('migrate');

را پیدا کنید و تغییرش بدید به

if(is_page()) {
wp_enqueue_script('jquery');
wp_enqueue_script('migrate');
}

ممکنه کد هر اسکریپت جدا باشه که در اینصورت دوبار شرط را تکرار می کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون استاد ولی همچین کدی پیدا نشد / شایدم بوده چون چندتا فایل رو گشتم نبود خسته شدم بیخیالش شدم.

ولی با این روش میشه از ریجستری این دوتا اسکریپ توسط فرم تماش 7 جلوگیری کرد

توی فایل functions.php

کد

function wpcf7_load_js() {
return apply_filters( 'wpcf7_load_js', WPCF7_LOAD_JS );
}

رو باید به

function wpcf7_load_js() {
add_filter( 'wpcf7_load_js', '__return_false' );
}

پ.ن : اگه فقط فیلد های معمولی مثل نام ، ایمیل و... وجود داره لازم نیست این فایل ها لود بشن.

ویرایش شده در توسط Rasoul
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فایل migrate که کارش همخوان کردن نسخه های جی کوئریه و فایل جی کوئری هم که کتابخانه جاوا اسکریپته

هر دو اسکریپت از بالاترین استانداردها در نوشتن برخوردارند و هیچ کدوم آسیبی به سایت از لحاظ سرعت و سئو نمی زنند

در هر حال صلاح مملکت خویش خسروان دانند

هوکی که گذاشتید هم بر مبنای تابعی که عرض شد کار می کنه و قطعا در مستندات افزونه معرفی شده که طبیعتا من چون کاری با افزونه ندارم مستنداتش رو هم نمی خونم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام . از تابع wp_dequeue_script در انتهای فایل functions استفاده کنید. هر چیزی که باشه رو حذف میکنه ، تست کردمه . اصلا نباید برای اینجور موارد فایل ها رو دست کاری کنید.

و در کل جلوگیری از لود شدن فیل jquery کار اشتباهیه مگر این که مطمئن باشید سایتتون قالبش مربوط به 10 سال پیشه !

همونطور که اقای فخار گفتن باید شرط برای صفحه بزارید نه این که کلا جلوی لودش رو بگیرید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری